Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456
Prikaz rezultata 76 do 78 od ukupno 78

Tema: Povećanje nataliteta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Ivan Ilic Pregled poruke
    Nedavno gledaosam DW-Nemacku TV gde lepo i sistematski opisuje"Nemacku Belu Kugu"Jer za sve ONE koje traze"standard"Nemacka ako nema onda je niko nema!Eto prikazuje Kako Nemci staru iz dana u dan kao Mi Srbi!Jos imaju i po 2-kuce 3-kola i nastekane bankovske racune ali dzabe nemaju dece jer obadvoje rade 12 sati 7 dana!ZINULA POHLEP i nema leka "samo daj jos-jos"beskrajno trebovanje!
    Citat U originalu postavio/la Ivan Ilic Pregled poruke
    Onda gledam Ameriku ovde gde narod vise praktican-prost-pragmatican!Nezapinje da"zivice 1000godina"radi prave stvari.
    SRPSKO RESENJE
    1)Da pod hitnose zaustavi abortus bar prepolovi i nakraju svede do 95% jer gubimo u ovom"genocidu"250.000Srba!Jer jedni misle daje-SEX"vreme sporta i razonode"Bez odgovornosti i neka"abortusom rese problem"vaduse"ekonomska kriza"Kad nije bila kriza?To nije izvinjenje.

2)Jedina salucija da Srbija preko ambasada u Meksiku i Latinskoj Americi izdaje pasose MLADIM MEKSIKANKAMA KOJE ZELU DASE NASELU U SRBIJU I UDAJU!Da godisnje odobri 35.000mladi zena!Jer Meksikanke su KULTURNO VASPITANE DA PRVO BUDU MAJKE PA SVE OSTALO NA KRAJU!Jer nase zene kadase udaju misle da"traze karijere zivotne"neshvacaju da PRVO treba da
    RADJAJU DECU!?

Meksikanke glat rode 5-6 dece i vecina nas Srba zenu MEKSIKANKE koje prelazu u nasu religiju i uce jezik i njima nije TERET-TESKO da odgaju 6-7 dece jos dicuse jer postaju u svojoj 32-35 godini"bake"cerke kojese rodu udajuse rano imaju svoju decu!
    Tako da isto puste 35.000Filipinki kojesu jos zece radjaju 8-10 dece bez problema i na vratima docekuju muza nasmejane vecera gotova vodega do kupatila okupaju muza i veceraju i u krevet..pravi decu!Filipinke isto imaju jaku kulturu za decu i da budu Majke!
    Jedana stvar dase napomene i kod Filipinki i Meksikanki Muzevi MORAJU DASU VREDNI RADNI CUVAJU PARE ZA FAMILIJU!Nije bitna Plata kolikaje ali da radi nesedi u kafani i glanca stolicu i loce pivo!To NE!Zene PREVASPITAJU MUZEVE U KREVETU DA BUDU RADNI I VREDNI!
    Ovoje jedini spas Srbije protiv"bele kuge"inace nestajemo 30.000stanovnika godisnje.

Vlada?Vlada nije odgovorna ali i u Meksiku Vlada nedeli bonuse i popuste Ovoje sve do nas naroda neces valjda cekati dati VLADA KAZE KADA DA IDES U KREVET SA ZENOM?Dobro neka pomognu sa lekovima i lecenjem i zene da dobiju neke popuste uredu ali nemozemose osloniti na Vladu?Jer za vreme Cara Dusana imalismo vise naroda u Srbiji nego Engleska!Nije bilo socijalne pomoci bila je vera u ljubav decu zene i Srbiju.Danas izmisljase"sve fali"smeta BRIGA"K" jer ..urac nece brigu.Mi sami sebi kamarimo brige i idemo sa brigama u krevet.BRIGE nedonosu decu!
    Ti absolutno nemas pojma kako je u Nemackoj a ja ne zelim i nemam vremena da ti to razjasnjavam! Mislim da ne bi puno ni koristilo ...
    Poslednji put uređena JO : 24-08-2009 u 11:23

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    [B]

Ti absolutno nemas pojma kako je u Nemackoj a ja ne zelim i nemam vremena da ti to razjasnjavam! Mislim da ne bi puno ni koristilo ...
    ...kaze se A(P)SOLUTNO...ne a(b)solutno......
    ..ali ipak, moram da te pohvalim, za gospodina iznad, si Vuk Karadzic......njemu pomoci nema...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...kaze se A(P)SOLUTNO...ne a(b)solutno......
    ..ali ipak, moram da te pohvalim, za gospodina iznad, si Vuk Karadzic......njemu pomoci nema...
    ... ma ef ti bitlja opet u akciju ... kako sfe fidis ... e bas ti fala u sakom slucaju ... ja sam ponek u sitfaciji da prefrnem Buchstaben... folem da ih bonrgad verbuchslam kad sam izmervirana.
    Hm... cudan sfet taj Serb ... cudno murise taj gospon ...

Prikačene slike Prikačene slike  

Strana 6 od 6 PrvaPrva ... 23456

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu