Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17

Tema: Bezicni internet u Novom Sadu

Hybrid View

Datum priključivanja
    Oct 2005
    Poruka
    3

Bezicni internet u Novom Sadu

Zanima me da li neko zna nesto o bezicnom internetu u NS, u smislu ko su provajderi, koliko kosta ugradnja potrebnog hardvera (i STA je konkretno hardver), kakve su brzine itd.
    Hvala unapred

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Pop Eye dobrodošao na forum!

Bežični u NS rade http://www.metrohive.net/ i http://www.panline.net/.

Datum priključivanja
    Oct 2005
    Poruka
    3
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Pop Eye dobrodošao na forum!

Bežični u NS rade http://www.metrohive.net/ i http://www.panline.net/.
    Hvala na dobrodoslici Gazda, kao i na linkovima.
    Ima li nekog na forumu ko je koristio usluge ovih provajdera i kakvi su utisci?
    Pozdrav

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983

bezicni internet

Novi Sad je odavno dobio kablovsku TV i internet, Ja imam kablovsku TV, ali sam na bezicnom
    internetu, zadovoljna sam, pa ne zelim da predjem na kablovski, za sada. Provajder je NSpoint.
    Koristim srednju brzinu 100.0 Mbps, mesecna pretplata za srednju brzinu iznosi 900 din. ali ima
    razlicitih tarifa.
    Poslednji put uređena Ljiljaa : 05-01-2006 u 15:39

Datum priključivanja
    May 2006
    Poruka
    2
    Dobar dan svima.Ja sam novi ovde pa prvo pozdrav za sve.Nema te bas puno korisnika koliko vidim,ali dobro,polako.Bice bolje.Nego sto se tice teme.Ja sam korisnik bezicnog interneta preko metrohive tacnije preko neobee-a.Net je sam po sebi super ali je moj provajder veoma neprofesionalan tako da nisam bas zadovoljan.Kada sam tek sredio taj bezicni net,nije bio bas popularan i radilo je sve super.Sada kada su ljudi culi za to doslo je do toga da na jednom njihovom AP ima previse korisnika i onda guse signal jedan drugom.A provajder naravno zeljan para prihvata sve koji zele,a usluga je sacuvaj boze.Naravno ne bih nikoga vredjao i tako nesto da se nisam prvo raspitao sve to.Ali ako ti bude uradjeno kako treba i ako ti je provajder profesionalan nebi trebalo da bude problema.Sem te dve firme ima jos i media art computers i mislim jos neke manje.Oprema koliko ja znam je negde oko 130 evra.A meni je mesecno 1300 dinara,s tim da naravno ima vise ponuda.toliko od mene za ovaj put,sve najbolje

Datum priključivanja
    Nov 2009
    Poruka
    2
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa Pregled poruke
    Novi Sad je odavno dobio kablovsku TV i internet, Ja imam kablovsku TV, ali sam na bezicnom
    internetu, zadovoljna sam, pa ne zelim da predjem na kablovski, za sada. Provajder je NSpoint.
    Koristim srednju brzinu 100.0 Mbps, mesecna pretplata za srednju brzinu iznosi 900 din. ali ima
    razlicitih tarifa.

zelela bih znati koji su brojevi telefona NSpoint provajdera da mogu da ih kontaktiram
    unapred zahvalna

Datum priključivanja
    Nov 2009
    Poruka
    2
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa Pregled poruke
    razlicitih tarifa.

Kako da kontaktiram NSpoint (koji im je br.telefona i imaju li svoj sajt)

Unapred zahvalna

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    9

Batali!

Citat U originalu postavio/la Pop Eye
    Zanima me da li neko zna nesto o bezicnom internetu u NS, u smislu ko su provajderi, koliko kosta ugradnja potrebnog hardvera (i STA je konkretno hardver), kakve su brzine itd.
    Hvala unapred

Druze batali bezicni internet!
    Idi na cable ili adsl!
    Strogo savetujem
    Poslednji put uređena Ljiljaa : 21-08-2006 u 10:15

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    106

wireless

ako nemas drugu opciju koristi ali svi provajderi u n.s-u su neozbiljni blago receno prodaju maglu,previse korisnika a mali protok,naravno sve je bolje nego modem.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Citat U originalu postavio/la daxspeed
    ako nemas drugu opciju koristi ali svi provajderi u n.s-u su neozbiljni blago receno prodaju maglu,previse korisnika a mali protok,naravno sve je bolje nego modem.
    Imam wireless, ali se ne kontektujem preko kartice, nego preko kabla, glavni link se nalazi na krovu moje zgrade.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    106
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa
    Imam wireless, ali se ne kontektujem preko kartice, nego preko kabla, glavni link se nalazi na krovu moje zgrade.
    imas privilegiju koju cuvaj kao malo vode na dlanu

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    3

NsWireless

Moja mreĹľa je
    http://www.nswireless.org

Plaća se 300 ili 600 din mesečno u zavisnosti da li će te koristiti jedan ili dva linka

Preporuke

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    1

Wireless u Sremskoj Kamenici

Procitao san diskusije. Interesantna oprecna misljenja. Kako stoji sa wireless Internet srvisom u Sremskoj Kamenici i Cardaku obzirom da zivim tamo?

Datum priključivanja
    Mar 2007
    Poruka
    3

kamenica

u kamenici imas freedom mrezu ,negde imaju AP kod policije i jedino koliko sam procitao na njihovom forumu http://www.freedom.org.yu/forum/
    i koliko znam da je sve potpuno besplatno vec par godina kod njih,pristup,mreza i net
    Umrezili su dobar dio vojvodine,mislim da rade i u Beogradu nesto ,e sad kakva im je racunica praviti tako veliku mrezu i davati net dzaba,ne znam,ili nisu normalni ili su i previse normalni
    Poslednji put uređena djomlans : 30-03-2007 u 02:53

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu