Aliexpress WW
Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 31 do 34 od ukupno 34

Tema: Kinologija u Srbiji

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    6

Namigivanje

nadam se da cete uskoro otvoriti podforum o kucnim ljubimcima ili preciznije o kinologiji.Najinteresantnije teme su upravo one o nasim ljubimcima.Konkretno ja sam kupila stene westija pa pretrazujem sve forume koji bi mogli da mi daju potrebne informacije.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Otišao je prijatelj:
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Jun 2008
    Poruka
    287

Maza (Paloma) kao mali pas

Zlatni retriveri su lepi i pametni, a samim tim i svesni toga, tako da mislim da je to najuobraženija kereća grupacija. Ali takođe sinonim privrženosti je ženka znatnog retrivera... U pitanju je rasa koja je namenjena lovu na dlakavu divljač, tako sam negde pročitao, ali zasigurno se vise koriste kao pomoć starim i slepim ljudima, za odgajanje dece. Maza je dvoje dece naučila da hodaju, iliti prohodali su držeći se za nju. Osim toga u severnim zemljama su korišćeni za spašavanje ribara. Kako su to radili ne znam, moj pas je mene pokušavao da spašava iz Dunava, iako to nisam od nje tražio, i to je bilo bolno iskustvo. Srećom odustala je od toga... evo nekoliko fotkica kada je to bio mali pas...
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Jun 2010
    Poruka
    1
    Dali neko zna gde moze da se kupi u Srbiji ili u okolini, stene spanijela kralja Carsla (KING CHARLES SPANIEL)?

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu