Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Dodajte malo boje!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Upozorenje Dodajte malo boje!

Ускоро треба да почне сређивање Булевара краља Александра па предлажем надлежнима додају мало боје у плоче којима ће бити поплочан!

За Немањину улицу као да је боју плоча бирао далтониста који није смео да се истиче. Плоче су сиве, тмурне и не приличе Београду!
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Ни плочник на Теразијама није бољи. Црвенкасту боју добије тек кад је влажан. Због тога више приличи неком граду са мање сунчаних дана.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    346
    Pa nisu boje tako loše, samo da su malo jače...
    Kada sam prolazila Nemanjinom potpuno sam smetnula sa uma da je sređena, tj. nisam ništa ni primetila
    POTPIS

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Ма битно је да се гради.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337

Bes

Нажалост није битно само да се гради. Немањина је завршена и пре неколико месеци је пуштен саобраћај, али још увек нису примљени радови. Нико нећ сме да потпише. Штедело се на све стране, али не у корист града. Ако је неки слој требао да буде 20 цм дебљине, они ставе 10 цм, а 10 цм себи у џеп. Следећа власт ће поново прати паре и то покривати тиме што је претходна забрљала.

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Isti je slučaj sa novom zgradom moje škole, nijedna komisija neće da je primi, odnosno niko ne želi da preuzme rizik zato što ima propusta u gradnji. Mi se još vodimo na staroj adresi, mada smo se pre 9 godina preselili u novu zgradu.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    227
    Koliko se ja razumem u gradjevinu, a razumem se jer mi je to struka, najmanji problem u celoj prici je boja

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Елецтра добродошла на форум!

Надао сам се да ће се јавити неко са стручним мишљењем. Волео бих да напишете нешто и са стручне стране.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    227
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Елецтра добродошла на форум!

Надао сам се да ће се јавити неко са стручним мишљењем. Волео бих да напишете нешто и са стручне стране.
    Sa strucne strane? Pa kad ti kao laik vidis nepravilnosti dok hodas ulicom zar ti je potrebno i stucno misljenje da shvatis da se neko i te kako nakrao para na beogradskim ulicama? Trenutno nemam toliko vremena da ti sve nepravilnosti ispisem, ali kao prvo mogu ti reci da radovi u Nemanjinoj uopste nisu radjeni u povoljnim vremenskim uslovima sto je svako normalan mogao da zakljuci. Uz to postojale su prituzbe na vise ulica koje su poplocane jer nije uradjena dobra hidroizolacija pa su ljudima bili poplavljeni podrumi i sutereni... ima jos dosta toga,al ja nemam vremena, na poslu sam drugom prilikom vise

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Јуче се на раскрсници Немањине и Савске преврнуо трамвај.

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Јуче се на раскрсници Немањине и Савске преврнуо трамвај.
    toliko o dobrim i sigurnim sinama koje su placene ko zna koliko i ko zna kome a stavljeno nesto sasvim drugo. vreme je da gradska vlast ode
    JAH RasTafari

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu