Aliexpress WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 29 od ukupno 29

Tema: Šta mislite o ovome?

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    9
    Citat U originalu postavio/la martin Pregled poruke
    A sta nudis kao garanciju za ulozeni novac?Mislim da je bolja opcija ulagati u obveznice stare devizne stednje.Prinos nije veliki,ali je bar siguran.Iskreno i bez uvrede,u ovakvoj pravnoekonomskoj situaciji u zemlji,ne bih se upustao u slicne poduhvate,jer mi veoma lice na piramidalne sheme.
    Nerazumevanje. Nema piramidalne šeme kod ulaganja novca, mlm se koristi kao marketnški nastup upoznavanja filozofije poslovanja. Novac ulažete u akcije... svih profila po Vašem izboru. Prednost je u tome što imamo da ponudimo diversifikaciju ulaganja i nove projekte koji su ako pratite investiciono tržiše ulaganje puta koeficijent, u zavisnosti koliki je vek povraćaja sredstava. Znači ne ulažete u piramide, već u investicionu kompaniju ili direktno u projekat koji je za Vas interesantan. Sva pravna lica moraju biti akcionarska udruženja.

Takođe procenjujemo i projekte koje Vi donesete i ako su profitabilni i sigurni za ulaganje putem naše mreže akcionara trebujemo sredstava za pokretanje Vašeg biznisa.

Datum priključivanja
    Apr 2003
    Poruka
    37
    Ne radi se o 10 evra,vec o 10 evra svakog meseca.Ali,sklonost riziku i hazarderstvo je presudna stvar kod ulaganja koje predlazete,a ja bas i nisam hazarder,iako sam ekonomski obrazovan da analiziram isplativost mnogih vrsta ulaganja.Kada bih konkretno znao o kakvom se ulaganju radi i u sta,mozda bih se,uz adekvatan proracun prinosa na investiciju,i odlucio na neko takvo ulaganje....Ovako....Sve je to isuvise rizicno,i bez bilo kakve garancije.

Datum priključivanja
    Apr 2003
    Poruka
    37
    A interesuje me i da li ste registrovani kao investicioni fond ili mi se samo cini da radite na "divljaka",i da li je bilo ko od vasih saradnika zavrsio kurs za portfolio menadzera(sto cisto sumnjam,jer znam koji su ga ljudi zavrsili,a trenutno ih je u Srbiji samo 5 ili 6)?Jer bez kvalitetnog portfolio menadzera,nema dobrog i isplativog ulaganja.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нисам све читао и сад видим да је тема прешла у рекламирање неког инвестиционог фонда са веома лоше урађеним сајтом. Investment agency треба ли Вам као професионалцима професионално урађен сајт?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    9
    MARTINE, da ne bi reklamirao loše urađen sajt, samo te informišem o sledećem, registrovani po Zakonima Srbije u kojoj radimo kao investiciona kompanija AD. ulažemo po sledećim principima
    -Razmišljati dugoročno
    -Investirajte regularno
    -Investirajte raznovrsno
    -Kupujte po realnim cenama
    -Budite informisani i u toku. Imajte jasnu sliku o tome gde investirate.
    Projekte koje prihvatamo za dokapitalizaciju prolaze kompletnu analizu, po ubrzanom postupku, jer nemamo više vremena, Vaše investiranje je uz kompletan portfolio projekta ili ti naše akcije ako Vas neko preporuči kao ozbiljnog akcionara. Projekti koje dokapitalizujemo moraju biti u Srbiji i moraju posle našeg partnerstva ostati vlasništvo podnosioca projekta, većinsko. Portfolio menadžera, revizora, analitičara, brokera, ekonomistu, tehnologa, itd. naravno da imamo jer kako bi smo analizirali Vašu ideju i uložili Vaše pare da ih nemamo. Malo smo više agresivni i ekspeditivni jer naša privreda i poljoprivreda to zahteva. Dobro nam došli, javite se pa da sarađujemo...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la investment agency Pregled poruke
    MARTINE, da ne bi reklamirao loše urađen sajt, samo te informišem o sledećem, registrovani po Zakonima Srbije u kojoj radimo kao investiciona kompanija AD. ulažemo po sledećim principima...

... Malo smo više agresivni i ekspeditivni jer naša privreda i poljoprivreda to zahteva. Dobro nam došli, javite se pa da sarađujemo...
    Onda agresivno prihvatite gazdinu ponudu i uložite u profesionalno urađen sajt, ili u reklamni baner na ovom sajtu...

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550

Thumbs down

Citat U originalu postavio/la investment agency Pregled poruke
    MARTINE, da ne bi reklamirao loše urađen sajt, samo te informišem o sledećem, registrovani po Zakonima Srbije u kojoj radimo kao investiciona kompanija AD. ulažemo po sledećim principima
    -Razmišljati dugoročno
    -Investirajte regularno
    -Investirajte raznovrsno
    -Kupujte po realnim cenama
    -Budite informisani i u toku. Imajte jasnu sliku o tome gde investirate.
    Projekte koje prihvatamo za dokapitalizaciju prolaze kompletnu analizu, po ubrzanom postupku, jer nemamo više vremena, Vaše investiranje je uz kompletan portfolio projekta ili ti naše akcije ako Vas neko preporuči kao ozbiljnog akcionara. Projekti koje dokapitalizujemo moraju biti u Srbiji i moraju posle našeg partnerstva ostati vlasništvo podnosioca projekta, većinsko. Portfolio menadžera, revizora, analitičara, brokera, ekonomistu, tehnologa, itd. naravno da imamo jer kako bi smo analizirali Vašu ideju i uložili Vaše pare da ih nemamo. Malo smo više agresivni i ekspeditivni jer naša privreda i poljoprivreda to zahteva. Dobro nam došli, javite se pa da sarađujemo...
    Za pocetak da kazem da sam pogledao vas "cenjeni"sajt i mogu odgovorno da tvrdim da nista nisam razumio a tesko da bi i Tesla.Objasnjenje o biznis planu izgleda kao da ga je poplava izbacila,a ima i mnogo gresaka kao npr. 1.Financijski "plan' nije najvazniji i najslozeniji 2.Apsolutno skrnavljenje prodajnog plana 3.Marketing "plan" ne zadovoljava pozdrave i zelje kupaca,pobrkali ste loncice Takodje ne vidim zasto bi neko ulagao u pecurke,staklenike itd,kad sve to moze da se uradi i bez vas saprofita.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Пре извесног времена ми је брат предложио да направимо неку врсту инвестиционог фонда. Волео бих када би рекли своје мишљење, дали неке нове идеје, савете и слично.

Циљ фонда би био да удружимо људе који немају довољно новца да започну озбиљан бизнис како би заједнички створили капитал и почели да зарађујемо.

Фонд би радио по принципу чланарине за форум Пословни клуб (не за цео Србија уживо форум). Чланарина би била 10 евра месечно. С тим што та чланарина не би ишла мени, власнику форума, него би за тих 10 евра свако добијао неку врсту акција у том фонду. Ако је неко 3 месеца члан форума имао би акције у вредности од 30 евра (три чланарине).

Управу фонда, тј. управни одбор би чинили они које изабере скупштина. Контролу рада фонда би вршио орган надлежан за то. То би све преписали од Амера пошто то све код њих ради без проблема.

Скупштину би чинили акционари фонда и њихов глас би вредео процентуално онико колико имају акција. Они би бирали управни одбор. ...

Ако неко нема неког месеца за чланарину, може да уплати следећег месеца, али га кошта 11 евра. Може да се уплати за највише 6 месеци у назад. Ко рецимо не уплаћује 5 месеци па уплати за све заостале месеце шестог, то кашење ће га коштати 6 евра. Та "камата" иде у фонд. ...

Фонд ће бити званично регистрован на начин који је најбољи за такву врсту удруживања. Да ли је то акционарско друштво, удружење грађана или ако је донешен закон о инвестиционим фондовима директно као инвестициони фонд треба да видимо.

Фонд би као менаџере имао професионално особље. То особље би радило за плату. Они би били задужени да проналазе профитабилне послове у које треба улагати новац фонда. Анализу послова дају управном одбору који одлучује у шта ће уложити новац фонда. ...
    Ova ideja ti je dobra ali nisam pročitala sve pa ne znam da li si je realizovao.Da bi bio akcionarsko društvo moraš da izdaš akcije koje bi neko kupovao ali za njih moraš da imaš novac kao pokriće.Ja se jednom za malo nisam zeznula pa kupila akcije od jedne firme koja je jako dobro stojala,dobro je što nisam inače bih ostala i bez akcija i bez para.Ta firma je otišla pod stečaj nešto manje od godinu dana nakon prodaje akcija i njihova vrednost je desetostruko pala.Neka Bog čuva naša loša finansijska sećanja.

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1

nesto ne stima

Ideja je dobra ali brate nemoye to ajd, da uplatimo po deset evra da bi do[li do toga treba da se nadjemo pada se dogovorimo i da osnujemo neko udruyenje a to kosta ami nemamo ni jedan evro mraas recimo ti uloziti 10000 evra ya troskove pa da se krene sa uplatama. A i tad neynam ko bi nam verovao .Primera radi veliki fondovi sa imenom i garancijama i strucnim kadrom pa propadnu .AAjd sa srecom

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Требало би ускоро да буде основано једно акционарско друштво по сличном принципу, али су улагања већа. Да би уопште могло да се оснује АД неопходно је 10.000€. Бавиће се решавањем једног веома актуелног проблема.

Словенија, САД, Немачка, Данска,... на државном нивоу помажу ту делатност, а ми крећемо без обзира што овдашње власти ни не размишљају о томе.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Требало би ускоро да буде основано једно акционарско друштво по сличном принципу, али су улагања већа. Да би уопште могло да се оснује АД неопходно је 10.000€. Бавиће се решавањем једног веома актуелног проблема.

Словенија, САД, Немачка, Данска,... на државном нивоу помажу ту делатност, а ми крећемо без обзира што овдашње власти ни не размишљају о томе.
    Mogu li i "stranci" da uloze koju kintu,ja sam zaPozdrav

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Mogu li i "stranci" da uloze koju kintu,ja sam zaPozdrav
    Могу и "странци", али тренутно су у игри људи који се међусобно бар мало познају и слично размишљају.

У сваком случају имаћу у виду твоју заинтересованост и кад дође време представићемо ти цео пројекат како би могао да размислиш. Тренутно се сличним у Србији баве две фирме, али имам утисак више аматерски као споредну делатност.

Поздрав и уживај у лету мало и за нас!
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019

Misliš da ti neprate forum? Sada kada pročitaju tvoju ideju za par meseci će neko ko već ima para da to realizuje,samo s tom razlikom što to neće okončati na tako pošten i naivan način kao ti!

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Могу и "странци", али тренутно су у игри људи који се међусобно бар мало познају и слично размишљају.

У сваком случају имаћу у виду твоју заинтересованост и кад дође време представићемо ти цео пројекат како би могао да размислиш. Тренутно се сличним у Србији баве две фирме, али имам утисак више аматерски као споредну делатност.

Поздрав и уживај у лету мало и за нас!
    Unapred hvala uplata za godinu ceka poslj toga i vise ako ima rezultata.Pozdrav

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu