Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13

Tema: trazim posao

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    1

Tu?an trazim posao

da li zna neko kako da se zaposlim u Beogradu kao vaspitacica

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    21
    u vrticu ili domu

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Thumbs up Trazite posao ?

Citat U originalu postavio/la masha_dexy
    da li zna neko kako da se zaposlim u Beogradu kao vaspitacica
    Poslao sam Vam, poslovnu mogučnost na Vaš mail...
    "Znam ko sam i ne traim da budem shvaćen" Prle007

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la PRCKO007
    Hoce da radi u vrticu ne da salje spam poruke
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Thumbs up Shvatio sam sta traži...

Naravno, nisam joj ni poslao ponudu da šalje spam poruke, ponudio sam joj poslovno rešenje... A ona nek odluči dali joj odgovara...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Naravno, nisam joj ni poslao ponudu da šalje spam poruke, ponudio sam joj poslovno rešenje... A ona nek odluči dali joj odgovara...
    Poslovno rešenje si već ponudio svima u rublici oglasi...

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    za one koji su zaboravili evo linka http://www.srbijauzivo.co.yu/showthread.php?t=1946
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Upitnik Ne razumem...

Da li se meni čini, da Vi smatrate nešto loše u tome što sam masha_dexy poslao e-mail ?
    Da li je nešto loše u tome, kad Vam neko ponudi poslovno rešenje za koje smatra da može biti od velike finansijske koristi svakom zaposlenom, a pogotovo ne zaposlenom licu...
    Jeste da sam već postavio oglas ovde na Forumu za sve članove, ali sam mail poslao jedino masha_dexy jer sam video da je bila/bio veoma kratko na Forumu i ne verujem da je videla moj oglas, a očigledno da traži posao...
    Ovaj posao nije naravno u njenoj struci,kao što nije ni u mojoj, pa su ga i meni ponudili u nameri da pokušam poboljšati finansijsku stranu...
    Ne smatram da se moj mail upućen masha_dexy može smatrati za spam mail što reće Tigar, jer sam se u poslatom mailu masha_dexy potpisao pravim imenom i prezimenom, objasnivši joj/mu gde sam pročitao njen/njegov post, napisao moj nick sa ovog Foruma i razlog zašto joj/mu šaljem poslovnu ponudu...
    I stvarno ne vidim razlog Vašem prigovoru, više bih voleo da ste mi na oglas odgovorili nekim pitanjem u vezi poslovanja, jer pretpostavljam da ne znate o čemu se radi, a ako znate još bolje, voleo bih da mi kažete da li imate neku primedbu ili nešto negativno da kažete u vezi moje ponude...
    Hvala !

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Da li se meni čini, da Vi smatrate nešto loše u tome što sam masha_dexy poslao e-mail ?
    Da li je nešto loše u tome, kad Vam neko ponudi poslovno rešenje za koje smatra da može biti od velike finansijske koristi svakom zaposlenom, a pogotovo ne zaposlenom licu...
    taman posala
    Jeste da sam već postavio oglas ovde na Forumu za sve članove, ali sam mail poslao jedino masha_dexy jer sam video da je bila/bio veoma kratko na Forumu i ne verujem da je videla moj oglas, a očigledno da traži posao...
    Ovaj posao nije naravno u njenoj struci,kao što nije ni u mojoj, pa su ga i meni ponudili u nameri da pokušam poboljšati finansijsku stranu...
    Dobro...
    Ne smatram da se moj mail upućen masha_dexy može smatrati za spam mail što reće Tigar, jer sam se u poslatom mailu masha_dexy potpisao pravim imenom i prezimenom, objasnivši joj/mu gde sam pročitao njen/njegov post, napisao moj nick sa ovog Foruma i razlog zašto joj/mu šaljem poslovnu ponudu...
    Pa i to je diskutabilno
    I stvarno ne vidim razlog Vašem prigovoru, više bih voleo da ste mi na oglas odgovorili nekim pitanjem u vezi poslovanja, jer pretpostavljam da ne znate o čemu se radi, a ako znate još bolje, voleo bih da mi kažete da li imate neku primedbu ili nešto negativno da kažete u vezi moje ponude...
    Hvala !
    ma bre opsuteno nemoj da se sekiras, samo kad zaradis milione seti se svog prijatelja iz begrada.
    Da imam 16$ prvi bih ulozio u to al posto nemam grebacu se od tebe
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Thumbs up Ja Te smatram za prijatelja, bio bogat ili siromašan...

Citat U originalu postavio/la Tigar

Pa i to je diskutabilno :
    *to se mene tiče, slobodno zatraži od masha_dexy da Ti prosledi moj orginalni mail...

Citat U originalu postavio/la Tigar
    ma bre opsuteno nemoj da se sekiras, samo kad zaradis milione seti se svog prijatelja iz begrada.
    Da imam 16$ prvi bih ulozio u to al posto nemam grebacu se od tebe
    Ne sekiram se jer nemam vremena za sekiraciju,u poslu sam...
    Setim se ja Tebe Tigre i spominjem kad god imam priliku, puno si mi puta pomogao da bih Te zaboravio, bez obzira dali se obogatim ili ne, prijatelj je prijatelj...

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Što se mene tiče, slobodno zatraži od masha_dexy da Ti prosledi moj orginalni mail...
    Ma, nema potrebe. Nismo se razumeli, ja sam se nasalio jer se svi ti poslovi preko neta svode na spamovanje, al posle sam se prisetio oglasa pa sam stavio link cisto iz zezanja a da tebi naprvim reklamu.

Ne sekiram se jer nemam vremena za sekiraciju,u poslu sam...
    Setim se ja Tebe Tigre i spominjem kad god imam priliku, puno si mi puta pomogao da bih Te zaboravio, bez obzira dali se obogatim ili ne, prijatelj je prijatelj...
    Dace bog da se u sokrije vreme vidimo i popijemo po picence.
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Ако си јој понудио посао васпитачице па и да кажемо да није спам, али могао си и на форуму да јој кажеш о чему се ради. Без обзира што је оставила мејл да га сви виде, ако је мејл везан за нешто друго осим посла васпитачице онда је чист спам и замолио бих те да то не радиш на овом форуму!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Upozorenje Tresla se gora, rodio se miš

A od miša napravismo slona… (ovu akciju smatram bespotrebnom, ali moram da se oglasim)

Smatram Dejane, da si mi kritiku uputio bespotrebno. Iako su to već učinili i Nenad i Tigar,urednici ovog Foruma, čemu sad i Tvoja kritika ?
    Sa njima dvojicom sam izmenio par postova i izneli smo svoja mišljenja, zašto njih dvojica misle da nisam trebao masha_dexy poslati e-mail i da je to spam, a ja sam napisao moje obrazloženje zašto smatram da nije spam niti zlonameran i da ne postoji neki previše valjan razlog da se dalje oko toga sporimo sve dok eventualno masha_dexy ne iznese svoj stav i napiše nam da li joj/mu je moj mail naneo bilo kakvu štetu i da li je ogorčen/na ili uvređen/a što je moj e-mail pronašla/o u svom prijemnom poštanskom sandučetu…

Tvoju kritiku i molbu ću shvatiti kao dobronamerno delo, samo u slučaju ako si od člana Foruma masha_dexy dobio bilo kakve kritike ili pritužbe na nedolično ponašanje i slanje zlonamernog ili spam e-maila od člana ovog Foruma PRCKO007 tj. od mene.
    Ja lično nisam dobio ni kritiku ni pohvalu, nije mi odgovoreno na e-mail od strane masha_dexy.
    U suprotnom ću Tvoj prethodni post čitati iz drugog ugla i između redova.
    Stvarno smatram (što narod kaže) da smo od miša napravili slona…

Do sledećeg pisanja, pozdrav od moje malenkosti

Pravila ostavljanja poruka

• Ne moete postaviti novu temu