Aliexpress WW
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 44

Tema: Welcome folks!!!

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    117
    Pa imam 80-ak... Nadam se da ti je dovoljno!
    Pozdrav !
    Нека крене песма наша,
    Песма наших одбојкаша,
    Ми смо права чета плава,
    ЧУВАЈ СЕ СВЕТЕ ПЛАВЕ ЧЕТЕ!!!

СРБИЈА ДО ТОКИЈА!!!

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    100

Smile pozzz

E ovo ti je bila super ideja.......

Pa ja bih slike miljkovica ako nije problem......

inace odbojka je najbolji sport.....najvise zahteva da se koristi mozak...xexe..
    i onaj ko ne trenira odbojku bi mogao da je zavoli zbog prelepih igraca i igracica koji brane boje nase zemlje....

veliki pozz za sve fanove odbojke...

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    17

zasto odbojka?

Zasto odbojka??

Da se ne ponavljam, slazem se u svemu sto je do sada receno po ovom pitanju....
    Odbojku treniram od kad znam za sebe, mada ne kontinuirano...kao mala sam dosta zabusavala, ali sada mnogo manje...
    Da budem iskrena, odbojku sam pocela zastoko da pratim od kad je Miljkovic pustio kosu...tad mi se mnooogo svideo i kao igrac i kao osoba i od tada (tacnije od svetske lige prosle godine) ne propustam ni jednu utakmicu, kako reprezentacije, tako i Macerate a i nasih "Srpskih" klubova...
    MIslim da je odbojka sport koji je kod nas u usponu, i umesto sto toliko reklamiraju fuidbal (cije poraze ne zelim da komentarisem), mogu malo da uloze u odbojku koja nas jos uvek drzi u vrhu...

ovo takmicenje ce to i pokazati!

P.s ko ima bilo sta o MIljkovicu nek se javi..

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    1

novi clan...

Bas mi je drago kad sam videla koliko dece voli odbojku (citaj,koliko je dece opsednuto odbojkom ko ja!!!)Ja sam andjela i 91 sam godiste,igram i kadetsku i seniorsku ligu ...i majke mi obozavam odbojku ko sebe.....to znaco MNOGO!!! Sve utakmice redovno pratim,obavezno,a naravno obozavam andrea nascimenta i falascu!Igram korektora i zauvek sam broj 10,u zivotu necu menjati svoj broj!slucajno sam pogledala tvoje poruke zato sto te je spominjala moja drugarica..blondie...i vidim da si ok.Eto kompliment od mene..pozz...

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    15
    Ja sam Maja i 91 sam godiste i zivim u Zemun Polju (okolna sela tacnije ).Nikada nisam trenirala trenirala odbojku (nazalost ),ali je odavno patim.Obozavam Gerica.

Zamolima bih te da i meni posljes slike Gerica ako imas i tih 7 snimaka.I svako ko ima neke zanimljive slike nek mi posalje.Molim vas
    marijanadjord@sezampro.yu

Pozdrav

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    25
    Cao svima

Ja sam Mirko (imam 23 godine) iz Slovenije (tacnije Maribora). Odbojku igram od svoje 11.godine. Pre toga sam i 5 godina trenirao karate! Posto mi je tata iz Srbije a majka pola Slovenka i pola Crnogorka uvek sao bio veliki navijac reprezentacije Jugoslavije (i kasnije SRJ i SCG). Sa bratom (25 godina) zajedno treniramo i igramo u 3. slovenskoj ligi jer smo odlucili da je ipak skola bitnija od odbojke (gledano na nek duzi period) pa smo odlucili da se bavimo odbojkom pola-profesionalno. Uostalom igrali smo za Maribor u 1.SLO ligi ali smo posle videli da nemozemo na jutrani i poslepodnevni trening a da nebi propustili neka vazna predavanja na fakulteti. A kako ispalo dobro smo odlucili (on je prosle godine zavrsio pravni fakultet a ja sad zavrsujem diplome iz engleskog i nemackog)
    Bio sam i clan kadetske i juniorske reprezentacije ali nazalost nismo uspeli tada da ostvarimo neke rezultate!

Nasi idoli so od uvek bili Vanja i Nikola Grbic (jer je moj brat primac a ja tehnicar, skoro je ista razlika u godinama i u visini, ali i po broju na dresu,... dakle skoro sve isto) Nase momke pratimo sve od 1995 godine kada su tek poceli da igraju i dokazuju se sirom svetu. Njih dvojica kao i ostale tadasnje reprezentativce prvi smo put upoznali 1997 godine. Od tada smo redovno u kontaktu sa njima (doduse vise sa Nikolom nego sa Vanjom) i kada imaju utakmicu gde blizu uvek smo tamo da jih bodrimo i malo popricamo i druzimo se sa njima. Stvarno su bas svi nasi reprezentativci momcine, nema jih puno takvih na svetu!!!!

A sta se tice odbojke, stvarno je to jedan najlepsih sportova na svetu i pre svega, sport za intelektualce i prave ljubitelje sporta!!!

I zato, cuvaj se svete plave cete....!!!
    Poslednji put uređena Mirkos : 01-12-2006 u 10:59

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Pozdrav svima! Mirko, posto si pomenuo da si upoznao Nikolu i Vanju, nesto mi pade na pamet... Da se nisi ti pojavio na forumu Lube-a pre jedno godinu dana??? Secam se da je bio neki Mirko iz Slovenije, pa rekoh da proverim.

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    25
    Da, to sam bio ja! A vidim, da je puno osoba iz onog foruma tada, sada i ovde, sta mi je izuzetno drago!

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    E pa ispade da ja jedina nisam bila na Lube forumu...

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Trebalo je da budes tamo. Jedno vreme smo im bas okupirali forum, Italijani su se cak malo bunili sto ne pisemo na italijanskom , a evo, nakon nekih godinu dana, dobar deo tih ljudi se ponovo okupio ovde.

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    117
    Ja sam bila na Lube-ovom forumu ali dzaba kad ne znam italijanski!
    Dok sam provalila kako funkcionise...
    Puno je to za moj mali mozak..
    ...pozz...
    Нека крене песма наша,
    Песма наших одбојкаша,
    Ми смо права чета плава,
    ЧУВАЈ СЕ СВЕТЕ ПЛАВЕ ЧЕТЕ!!!

СРБИЈА ДО ТОКИЈА!!!

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    1

Smile

Cao,ljudi!Ja sam Jovana,'92 godiste,iz Panceva...Odbojku pratim nekoliko godina unazad,otprilike od Olimpijskih igara 2004. godine.Ne treniram odbojku,ali je obozavam.Moja najbolja drugarica i ja smo lude za Miljkovicem(a i za svim nasim sjajnim momcima)!!!Ne propustam utakmice koje se igraju u Beogradu,idem i u nedelju(protiv Rusa)...I znam da ce biti super!!! ...U ovoj nasoj zemlji se mnogo vise paznje poklanja nekim drugim sportovima(i nemam nista protiv toga),ali odbojka zasluzuje mnogo vise...!!!Zato sam happy sto postoji ovaj forum.Vec neko vreme ga posecujem,a sad sam evo poslala i poruku... Nego, ovo je moja e-mail adresa: jevta987@nadlanu.com ,pa Volleyballerka(a i svi ostali),please,posaljite mi Miljkoviceve slike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Napred,plavi!!!

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    91
    Najvise volim Podrascanina... On mi je mnooogo sladak i stvarno fantasticno igra. I cini mi se da je ok lik... Zao mi je sto nema puno njegovih slika... Ranije sam bila luda za Miljkovicem i za Cisollom... Al Podrascanin je stvarno poseban...

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Kad se swi predstawljaju aj da se predstawim i ja..

Epa owako zowem se Milos Trailovic i 93. sam god.(werowatno najmladji na forumu ) odbojku pratim od 2005 god.Tada sam i poceo da se bawim odbojkom..Prawog idola nemam ali mozda najwise wolim da gledam Ricarda i narawno Nikolu G. Posto sam iz Pozarevca i ne posecujem bas puno utakmica u BG-u a o Novom Sadu i Vrscu da ne pricam...Bio sam swega na 3 utakmice Kao i swi wi i ja sam uwek uz nase odbojkase i odbojkasice uhh toliko od mene!!Pozz swima....

Datum priključivanja
    Dec 2007
    Poruka
    5

cao

cao volleybalerka,
    ja sam olja iz ns-a i treniram 2 god odbojku.najomiljenija odbokjasica mi je ivana djerisilo...a i ostale devojke su fenomenalne...pozzz

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu