Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 160

Tema: Sombor !!!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ЈО, за твоју душу, ево албум старог Сомбора
    http://www.soinfo.org/album_cat.php?cat_id=3
    Puno hvala! Znam za taj SO-Sait i za sve slike! Strasna si! Hvala jos jednom! Mapa grada je odlicna, zar ne? Mogu skoro kod "mene" u dvoriste da gleda ufff, tuzno! Isto je tuzno zbog elektro-SO-novina, da ih vise nema. Sada je drugarica abonirala normalne i skuplja ih za meneJednu tonu ce naskupiti dok nedodjem!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    tuzno! Isto je tuzno zbog elektro-SO-novina, da ih vise nema. Sada je drugarica abonirala normalne i skuplja ih za meneJednu tonu ce naskupiti dok nedodjem!
    Има, ЈО, електронског издања, али како већ написах - и много ауторитативније новине могу се наћи и прочитати на нету, а за "Сомборске" прво плати, па....
    http://www.somborskenovine.co.yu/

...а унапред знаш шта ћеш прочитати - хвалоспеве општинској власти, проблеме у школама и здравству, умрлице и огласе; једино "живо" спорт...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=plantaže;56230]Има, ЈО, електронског издања, али како већ написах - и много ауторитативније новине могу се наћи и прочитати на нету, а за "Сомборске" прво плати, па....

Pa da, to i mislim! Prvo platit... mene je iteresovala samo kultura jer sam kao klinac visila puno u pozoristu i sve glumce znala a i slikarstvo posto znam neki svet i volim da pratim njihove dogadjaje... necu puno da pricam , da se neizdam

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [QUOTE=JO;56239]
    Има, ЈО, електронског издања, али како већ написах - и много ауторитативније новине могу се наћи и прочитати на нету, а за "Сомборске" прво плати, па....

Pa da, to i mislim! Prvo platit... mene je iteresovala samo kultura jer sam kao klinac visila puno u pozoristu i sve glumce znala a i slikarstvo posto znam neki svet i volim da pratim njihove dogadjaje... necu puno da pricam , da se neizdam
    Добро, Сомбор јесте град сликара, позориште му је на понос, има "неуморну директорку" Библиотеке... (и сада је "извукла" милијарду из Министарства за интернет читаоницу)...
    Обожавала си Дафа... или Сашу Торлаковића? (то је отприлике твоје "клиначко" доба)
    Открила си ми и адресу, па ћу претпоставити: Сава Стојков, Павле Блесић, Влада Спасић, Мита Буиша...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=plantaže;56243]

Добро, Сомбор јесте град сликара, позориште му је на понос, има "неуморну директорку" Библиотеке... (и сада је "извукла" милијарду из Министарства за интернет читаоницу)...
    Обожавала си Дафа... или Сашу Торлаковића? (то је отприлике твоје "клиначко" доба)
    Открила си ми и адресу, па ћу претпоставити: Сава Стојков, Павле Блесић, Влада Спасић, Мита Буиша...
    Polako, polako ... nemoj da pravis lazne tragove! MI SMO JOS PARTNERI zar ne???

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [QUOTE=JO;56249]

Polako, polako ... nemoj da pravis lazne tragove! MI SMO JOS PARTNERI zar ne???
    Увек, ЈО.
    Ево, само за тебе још једне сомборске приче, о прашини, бођошима који су стигли из Мисисипија, зато што њихово лишће савршено скупља прашину.... и сунчани сат са пијаце "у ланцима" који ме је увек нервирао и....
    http://www.vreme.com/cms/view.php?id=640139

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=plantaže;56272]

Увек, ЈО.
    Ево, само за тебе још једне сомборске приче, о прашини, бођошима који су стигли из Мисисипија, зато што њихово лишће савршено скупља прашину.... и сунчани сат са пијаце "у ланцима" који ме је увек нервирао и....
    http://www.vreme.com/cms/view.php?id=640139
    Nemogu da verujem da je to samo slucjnost, da mi taj suncan sat sa "lanaca" saljes Meni se cini da je neko bio jako vredan! Ti puno toga znas ali cutim a i ti cuti!!! Molim te! Ko zna mozda je stvarno slucajnost??? Vec nekoliko puta si me navela da se izdam No, dobro, ja jos nisam interesantna! Partnerko, trebalo bi da se skoncentisemo malo vise na "onog" tranvestita! Izgleda da vise nezeli da prica sa nama???
    Poslednji put uređena JO : 15-12-2008 u 14:18

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    [QUOTE=JO;56273]

Nemogu da verujem da je to samo slucjnost, da mi taj suncan sat sa "lanaca" saljes Meni se cini da je neko bio jako vredan! Ti puno toga znas ali cutim a i ti cuti!!! Molim te! Ko zna mozda je stvarno slucajnostVec nekoliko puta si me navela da se izdamNo, dobro, ja jos nisam interesantna! Partnerko, trebalo bi da se skoncentisemo malo vise na "onog" transvestita!Izgleda da vise nezeli da prica sa nama???
    Moj Sombor je malo drugaciji od vaseg jer ja sam tamo bio dodjos u plavoj uniformi, koja je nervirala lokalne devojke, jer su shvatale da smo samo "prasinari" iako smo u nekim "drugim mestima" prolazili kao "piloti". Kao sto i ovaj forum pokazuje "u tem Somboru..." pametne i ohole curice rastu.
    Ipak ga nosim u lepom secanju zahvaljujuci prvakinji (tadasnjeg) Somborskog pozorista koja me je izvlacila svakog vikenda i vodila po , malom i prelepom, pozoristu. Glumci su me prihvatili kao svog i pozivali na premijere, predstave, zurke i pijanke. Normalno to sve ne bi bilo moguce da tadasnji major Buha, krsni Kraisnik, nije bio zaljubljen u gdju Nadju, koja ga je,vrtela oko malog prsta...Strasna zena , nisam joj se javio dugo vremena, jer nisam vise bio sa devojkom cija mama je njena drugarica, pa me malo bilo sramota...mislim da to nije zasluzila ako ni zbog cega a ono zbog "slucajnih izostanaka od kuce", kad mi dodje devojka u posetu...
    Inace se slazem sa vama, Sombor je pomalo, melanholican gradic, ali prelep, ja ga imam u lepom secanju u svakom slucaju...

PS. Nisi valjda mislila da ces me se tako lako otarasiti...
    Poslednji put uređena Mare : 15-12-2008 u 00:06

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=Mare;56281]

Moj Sombor je malo drugaciji od vaseg jer ja sam tamo bio dodjos u plavoj uniformi, koja je nervirala lokalne devojke, jer su shvatale da smo samo "prasinari" iako smo u nekim "drugim mestima" prolazili kao "piloti". Kao sto i ovaj forum pokazuje "u tem Somboru..." pametne i ohole curice rastu.
    Ipak ga nosim u lepom secanju zahvaljujuci prvakinji (tadasnjeg) Somborskog pozorista koja me je izvlacila svakog vikenda i vodila po , malom i prelepom, pozoristu. Glumci su me prihvatili kao svog i pozivali na premijere, predstave, zurke i pijanke. Normalno to sve ne bi bilo moguce da tadasnji major Buha, krsni Kraisnik, nije bio zaljubljen u gdju Nadju, koja ga je,vrtela oko malog prsta...Strasna zena , nisam joj se javio dugo vremena, jer nisam vise bio sa devojkom cija mama je njena drugarica, pa me malo bilo sramota...mislim da to nije zasluzila ako ni zbog cega a ono zbog "slucajnih izostanaka od kuce", kad mi dodje devojka...
    Inace se slazem sa vama, Sombor je pomalo, melanholican gradic, ali prelep, ja ga imam u lepom secanju u svakom slucaju...

PS. Nisi valjda mislila da ces me se tako lako otarasiti...
    Lepo je ovo sve citati, Pantaze ce sigurno sve razumeti! Za mene je ovo samo lepa prica! I zagonetna!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Kada je to bilo? Mare

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Kada je to bilo? Mare
    Stavila si pogresnog smailija tu ide a ne .
    Ima par detalja koji, za poznavaoca, mogu da otkriju kada je to bilo...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Stavila si pogresnog smailija tu ide a ne .
    Ima par detalja koji, za poznavaoca, mogu da otkriju kada je to bilo...
    Reci mi!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Reci mi!
    Pa ako ti kazem otkricu "krstenicu" ali mogu da ti kazem kako bi neki, stari Somborac, bez mnogo muke mogao da zna o kom vremenu se radi, bar orjentaciono...ako je to kazna koju ocekujem...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Pa ako ti kazem otkricu "krstenicu" ali mogu da ti kazem kako bi neki, stari Somborac, bez mnogo muke mogao da zna o kom vremenu se radi, bar orjentaciono...ako je to kazna koju ocekujem...
    K A Z I vec jednom!!!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Kazi vec jednom!

Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu