Aliexpress WW
Strana 4 od 11 PrvaPrva 12345678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 160

Tema: Sombor !!!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Kazi vec jednom!
    Ok, ok, nemoj samo da mi se ljutis...
    Major Buha je bio nacelnik Doma JNA, nekoliko godina i onda je otisao u penziju....znaju ga mnogi Somborci...
    a sto se tice prvakinje pozorista gdje Nadje Bulatovic, cuo sam da je i ona napustila Sombor i dosla u Bgd, vrlo brzo posle moje prekomande...
    Ima jos jedan detalj ali o njemu necu jer nema nacina da ga otkrijem a da ne provalim "krstenicu"

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Major Buha je bio nacelnik Doma JNA, nekoliko godina i onda je otisao u penziju....znaju ga mnogi Somborci...
    a sto se tice prvakinje pozorista gdje Nadje Bulatovic, cuo sam da je i ona napustila Sombor i dosla u Bgd, vrlo brzo posle moje prekomande...
    Ima jos jedan detalj ali o njemu necu jer nema nacina da ga otkrijem a da ne provalim "krstenicu"
    CMOK, hvala, ali nisu mi interesantni. htela sam samo da pricas!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    CMOK, hvala, ali nisu mi interesantni. htela sam samo da pricas!
    Pretpostavljam da ne, taj podatak ce biti, mozda interesantan, za Plantaze, ti si predaleko...skoro u drugoj "vremenskoj zoni", da bi ti to nesto moglo reci...
    Jel se to ponovo javila ona romanticna JO ili je tu i dalje "nestasna Svabica"?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pretpostavljam da ne, taj podatak ce biti, mozda interesantan, za Plantaze, ti si predaleko...skoro u drugoj "vremenskoj zoni", da bi ti to nesto moglo reci...
    Jel se to ponovo javila ona romanticna JO ili je tu i dalje "nestasna Svabica"?
    Jednog dana cu tu JO ugusiti jastukom punim pacijim perjem! Casna rec! Polako je mrzim!
    Poslednji put uređena JO : 15-12-2008 u 11:21

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Jednog dana cu tu JO ugusiti jastukom punim pacijim perjem! Casna rec! Polako je mrzim!
    Ne nerviraj se,...nije dobro za ten.
    Meni su obe simpaticne, mislim da jedna bez druge ne bi opstale...u svakom slucaju bi to bila "siromasna JO"
    Laku noc obema.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Ne nerviraj se,...nije dobro za ten.
    Meni su obe simpaticne, mislim da jedna bez druge ne bi opstale...u svakom slucaju bi to bila "siromasna JO"
    Laku noc obema.
    Pa bas mi nije JO simpaticna! Nezna se vise ko je vazniji, ja ili JO? Nekako mi se cepa licnost... postajem polako sizofrena... trebali bi JO eliminirati
    Osim toga, vidim da si "malu Nemicu" vec skrojio u tvojoj glavi, pa i to mi se nimalo nesvidj! Kako li samo izgleda ta mala"Venus"???

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [QUOTE=JO;56273]
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke

Nemogu da verujem da je to samo slucjnost, da mi taj suncan sat sa "lanaca" saljes Meni se cini da je neko bio jako vredan! Ti puno toga znas ali cutim a i ti cuti!!! Molim te! Ko zna mozda je stvarno slucajnost??? Vec nekoliko puta si me navela da se izdam No, dobro, ja jos nisam interesantna! Partnerko, trebalo bi da se skoncentisemo malo vise na "onog" tranvestita! Izgleda da vise nezeli da prica sa nama???
    Kazi mi molim te ipak! Da li znas da taj suncani sat igra veliku ulogu u mojoj proslosti?

Muci me, moram da znam!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [QUOTE=JO;56343]

Kazi mi molim te ipak! Da li znas da taj suncani sat igra veliku ulogu u mojoj proslosti?

Muci me, moram da znam!
    Не знам, ЈО, веруј, случајност. Опет сам "мало расута", Мајк се враћа за Лондон, припремам "опроштајни" ручак за ову годину. Чорба, пиле, палачинке... више сам у кухињи, него у собичку...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ЈО, радила сам са Тамаром Буха, госпођом горепоменутог.... била ми је, краће време, секретарица.
    Свака пара коју је добијало Позориште, један дужи период, није могла "проћи", а да то не знам...
    У току дана добијамо информацију, када је г-ђа Нађа Булатовић напустила Сомбор.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...а, буде ли среће, сазнаћемо и ко је војник Марко, плавац у њеној пратњи...
    (хм, ЈО, открићу ти још једну тајну - на фотки, где изгледам као шездесетогодишњакиња, са мном је мој дугогодишњи пријатељ, пуковник.... из Сомбора, потом у Генералштабу - добар "извор" информација)

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Sta to znaci "plavac"? Vojnik, plavac...? Vojnik + ONA + Vino Plavac? Mislis da je zato dobio prekomandu? Opio se sa tomzenskom negde u parku?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Sta to znaci "plavac"? Vojnik, plavac...? Vojnik + ONA + Vino Plavac? Mislis da je zato dobio prekomandu? Opio se sa tomzenskom negde u parku?
    Не, ЈО. У Сомбору су били "плавци" и сивомаслинасти (или, како каже Чола -маслинастозелени) "прашинари", артиљерци; плавци на аеродрому, сивомаслинасти код Жељезничке станице...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Не, ЈО. У Сомбору су били "плавци" и сивомаслинасти (или, како каже Чола -маслинастозелени) "прашинари", артиљерци; плавци на аеродрому, сивомаслинасти код Жељезничке станице...

Pa znam! Opet si pozurila!
    Htela sam malo zadirkujem

Mislim da mi je sad puno toga jasno. N.B. je otputovala za BG... Nezivi vise tamo, nego ovde u D...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Pa znam! Opet si pozurila!
    Htela sam malo zadirkujem

Mislim da mi je sad puno toga jasno. N.B. je otputovala za BG... Nezivi vise tamo, nego ovde u D...

Добро, ЈО, "нећем" више - ето ти Марета, ради с њим што год хоћеш

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ЈО, радила сам са Тамаром Буха, госпођом горепоменутог.... била ми је, краће време, секретарица.
    Свака пара коју је добијало Позориште, један дужи период, није могла "проћи", а да то не знам...
    У току дана добијамо информацију, када је г-ђа Нађа Булатовић напустила Сомбор.
    Zaista nisam ni sumnjao da ces naci neku vezu, Sombor je mali grad a ovo su znameniti "Somborci" a kako ne sumnjam u tvoje pozicije tamo a i ovde...bilo je samo pitanje volje da se nesto iskopa...samo te molim da budes indiskretna.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu