Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 24 od ukupno 24

Tema: Kirby usisavači ?

Datum priključivanja
    Jun 2010
    Poruka
    3

Smile

Citat U originalu postavio/la dragana76 Pregled poruke
    nimerija evo ti moja mail adresa pa se javi u vezi kirbija.mislim da mogu da ti pomognem i dam telefone kome da se obratis.radim popodne ali cu ti veceras kasnije odgovoriti.
    draganapsc@hotmail.com

Datum priključivanja
    Aug 2010
    Poruka
    1

Upitnik kirby

Ljudi, ja sam kupio Kirby pre nekoliko godina, i imam nekoliko svojih klijenata kojima cistim po kucama. Ali cini mi se da to nije nesto mnogo popularno. Prvo iz razloga sto su svi njihovi preparati skupi pa se to odrazava i na cenu ciscenja a drugo cini mi se da to za nase tepihe i namestaj nije. Naime mnogo se upotrebi preparata a posle se to opet naravno odrazi i na cenu i kad to kazes ljudima oni plate ali posle ne zovu ponovo. Nemojte pogresno da me shvatite, uredjaj je odlican, sa njim cistim i kod sebe u stanu ali mislim da sa cenom preparata i kesa je ipak malo mnogo skup pogotovo sada kad je ova kriza i kod nas i u svetu. Kazite mi kakvi su Vasi utisci o Kirbiju? U svakom slucaju na osnovu mog skromnog iskustva ne moze se obogatititi na njemu.

Datum priključivanja
    Aug 2010
    Poruka
    1

lincujmo ih

Ja o kirbijy samo najgore mogu da kazem.To je najveci sljam od ljudi ,prevaranti i treba ih pohapsiti.
    Sve koje pozovu da ih "zaposle" NEK NE DOLAZE - to su prevaranti nevidjeni
    Mene su navukli tako sto su mi rekli PLATA 30 000 ma odlican kancelariski poso-znao sa odma da je neka prevara al sam ipak doso.
    Na razgovoru ja njih pitam alo bre pa sta ja uopste radim ovde koje je radno vreme oni nista cute i kao aj zdravo zavrsen razgovor dodji sutra na obuku
    Prvi dan obuke kad su mi zamalo isprali mozak i kada su rekli da mi u stvari radimo za minimalac(16000) i ako prodas koj usisivac tek tada ces da dobijes 30 000 svatio sam da treba da bezim odatle - 1 usisivac 2500evra (dal su bre normalni )
    Kakvim svim prevarama se sluze ljudi da bi dosli do novca ja neverujem.
    Trebala bi drzava da se pozabavi takvim kriminalcima prevarantima i pozatvarati ih.JER ONI SU STOKA

Datum priključivanja
    Oct 2010
    Poruka
    1

Iz svakog ugla

Ja sam neko ko je u ovoj firmi proveo 3 godine i ko je sa druge strane mnogim ljudima u ovoj zemlji prodao ovaj aparat i ostao dobar prijatelj sa istim i posle toga.Ako je covek-covek,u ovom poslu ce biti extra uspesan.Ali je kod naseg naroda to veliki problem,vecina misli da je prevara jedini put ka uspehu.

Stoji to da je Kirby velika prevara u smislu cene,aparat se prodaje 7-9 puta skuplje od nabaavne,stojji da ima gomila prevaranata koji to rade ali aparat nije prevara,zaista je prva klasa!!! KO nece da plati ima internet pa neka kupi polovan nece omanuti,ja sam moj platio 600 eura i extra sam zadovoljan.

Ako Vam neko proda masinu nemojte da kukate sta ste mogli sa tim parama da radite,vec vratite aparat a posto ce oni na sve nacine pokusati da Vas odvrate od toga,jedini i naj prostiji odgovor je "dodjite po aparat,a ako necete onda najlepse Vam hvala na ovako luksuznom poklonu". Nije njima u interesu da se s Vama sude,pukli bi na sudu kao zvecke,samo sto su mnogi ljudi gresni pa se boje suda zato sto su i sami prevaranti.

OVi sto su probali da rade pa se uneredili,njih mi nije zao,samo neka kukaju i neka se zale,vecina njih su zivi dzabalebarosi.Ja sam otisao jer sam nasao bolji posao ali sam kod njih poceo bez prebijene pare u dzepu.Naucio sam mnogo,upoznao mnoge zanimljive i dobre ljude i nije mi zao.

Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    1

priča...kirby

pozdrav svima,slucajno naleteo na ovaj forum pa posto imam dosta iskustva sa kirdy-jem evo i neko moje mišljenje...
    radio sam u ns u brace ribnikar 50 (proof clean),ostao bez posla i šta da se radi aj u kirby.obecaše mi fiksnu platu od 20000 ali uslov 60 prezentacija dnevno + procenat od prodaje koji je prvog meseca 2000 za prvi prodat aparat,4000 za drugi,8000 za treci i 10000 za cetvrti i dalje ide po 10000 po aparatu (ovo vazi samo za prvi mesec) posle se dobija po 50e po prodaji + fiksna plata(60 prezentacija (demosa))...radilo se na telefonski zakazivane prezentacije tako da se nije islo od vrata do vrata,moglo se ako nemas zakazanih demosa tj prezentacija...prvi dan na "poslu" sam prodao jedan aparat,xexexe,naravno pare nisam video jer kao tipa proviziju dobijam po isplati aparata,a aparat se prodaje ugovorom na 5 godina po 50e rata (odnosno kako koga zavrnes),ok...taj mesec naravno nisam izvukao 60 prezentacija i izvisio za platu ali ok imao sam oto 5-6 prodaja sto je islo preko banke(u tom slucaju se dobijalo 150e za ful kirby,100e za srednju konfiguraciju i 50e za osnovnu) tako da sam pare dobijao 2 dana od zaključivanja ugovora i to je bilo ok...nakon 2 meseca sam trazio da budem team-lieder sto sam i dobio jer su me bas isle prodaje,imao sam i po dva aparata na dan.dobio sam vozaca i tim od 5 ljudi,2 devojke 2 momka i jednu babu xexex,kao team-lieder nemas fiksnu platu (koju dok sam bio u toj firmi niko nije dobio,iz misterioznih razloga je uvek nekom zafalio demos ili dva ili bilo koji drugi razlog) nego imas po 50e od bilo koje prodaje iz tvog tima,na sta sam i pristao,posao mi je bio da ih razvezem na vec zakazane prezentacije i da se pojavim pri kraju prezentacije kad trebe da se zakljucuje ugovor,jbga to sam i radio,sve zavisi kako ko odradi prezentaciju,verujte mi da ako se prezentacija uradi kako treba i po redosledu koji je vec ispisan malo ko se ne odluci za kupovinu istog pa makar na sistem bez ucesca i 50e mesecna rata,kao team-lieder mogu da priznam da nije bilo lose ali vise sam zaradjivao kao obican prasinar...e tad su kola pocela da idu nizbrdo,ja hteo da se vratim kao prasinar a oni nisu dali,i ja napustim sve to,dobio sam tj. osvojio (bio neki mesec rekorda) prvu nagradu bicikl kapriolov,foto aparat nikon l16 i 150 e,to sam uzeo i to su ispostovali,znaci sve ce ti dati samo pare nece,ne radim kod njih vec 2 god i cuo sam da su pukli (sve po zasluzi),tako da su mi ostali duzni nekih 500-600e koje nikad videti necu,ali sta je tu je....inace sto se cene kirby-ja tice kosta 480 dolara,sa svim dodatcima!to mu je prava i realna cena a to sto oni nabudze do 1800e (toliko je bio kad sam ja radio) to je nesto drugo........moj savet svima koji ovo citaju i koji su poceli ili hoce da pocnu da se bave ovim poslom je...taj ugovor koji potpisujete obavezno fotokopirajte jer kad odlazite iz te firme ako hocete pare traza da im vratite ugovor!!! i kad ugovor vratite nemaju na osnovu cega da vas isplate,ko ste vi?mi vas prvi put vidimo,i taj fazon...............mada i sa tim ugovorom ako izvucete pare bice dobro ali opet imate nekakav opipljiv dokaz da se radili kod njih!!! nadam se da sam nekome pomogao ovom mojom pricom i zelim svima puno srece u trazenju posla i ako ikako mogu nek prosto zaobidju kirby,a za sve one sto ih teraju ispred vrata nek znaju da su in oduzeli mozda odlucujucu prezentaciju za tu kukavu fiksnu platu koju ni oni ne znaju hoce li je dobiti....hvala i prijatno

Datum priključivanja
    Jan 2011
    Poruka
    1

Proof clean

ja sam radio kod njih i mogu samo da kazem da se svi klone od to, nikakve pare se nedobijaju,oni su vrhunski prevaranti,prokleo sam ih sve do jedan da crknu,kolko sam se ja smrzavao po snegovima i gladovao napolje za pisljivih 16000 din,a kao ovo ostalo kad ljudi isplate kirby,ej samo mi ide da neki dan udzem i zapalim ih komplet sa sve ono ****o od direktora BOSKOVIC

Datum priključivanja
    Dec 2010
    Poruka
    31
    I sada nekon toliko vremena provedenog na poslu, kako se pokazao Kirby? Mislim da su preskupi.

Datum priključivanja
    Sep 2011
    Poruka
    1
    Evo i mene danas pozvali za ovaj posao. Znaci ne verujem da se toliko dugo bave takvim forama. Kada sam pitao ime firme - prvo mi je rekla " to sada nije vazno " ahahahah kao ona ce meni da odredjuje sta mene treba da interesuje i kao nemam prava da pitam !!??!?!? WTF !??! Posle toga mi je zbrzala tako da je nisam razumeo. Ali zato ukucam ime ulice i dobijem pregrst komplimenata tipa " prevaranti, skotovi , laznjaci, opet kirby oglas... itd ". Mislim da bi nekako trebalo da im se prekrate muke, tipa da ih neko tuzi za uznemiravanje i lazno predstavljanje firme ako je moguce, bilo sta. I jos nesto, zasto bi neko pravio silni telefonski racun pozivajuci ljude nasumicno koji u nekom % i nisu prijavljeni kao nezaposleni umesto da pokupe ljude sa biroa i rasterete biro i samim tim izbegnu da zaposle nekog ko niti trazi posao ili trazi na crno. UZAS... totalno su ojadili brend Kirbija.

Datum priključivanja
    Feb 2012
    Poruka
    1
    Evo i ja imam problem i uzasnuta sam, najblaze receno.
    Zelimo sestra i ja da raskinemo ugovor sa Kirbijem nakon oceve smrti. Otac je otplacivao i imao ugovor sa njima.
    Katastrofa sta je tzv. direktor na prvom sastanku (kad smo otisle da kazemo da je otac umro, da ne potrazuju, i da zelimo da raskinemo ugovor) napricao.
    Trazio je resenje o ostavinskoj raspravi da bi raskinuo. Posle mesec dana odnesemo i resenje, pravosnazno, i on obeca,...pa na prvom sastanku je obecao raskidanje ugovora i vracanje novca preostalog, preko onog sto uzimaju 25% od celokupne sume, za 7 dana kad donesemo resenje o ostavinskoj raspravi.
    Kad smo odnele resenje obecao je za 15 dana, pa tri nedelje, pa je na kraju rekao do 20.02 ce nas neko zvati. U jednom razgovoru svi ti rokovi...
    Danas nam je, kad smo mi zvale, rekao da zovemo za 6 dana, u utorak radi preciziranja!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja ne znam. Neverovatno je odvratno, ljigavo, strasno to sto taj covek radi.

Kome da se obratimo? Kako se raskida taj ugovor?
    Covek nece da raskine i sa tim da uzme tih 25%!!!!! Zavlaci!!!!
    Na sta to sve lici? Kako svoja prava da ostvarimo?
    Je li imao neko slicna iskustva i kako ih je resio?

Na stranu monstrumsko ponasanje doticnog direktora.
    Ne bih ni da komentarisem koliko je ljigavo.

Hvala unapred na odgovorima.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu