Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 84
    Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Strelica Veliki Brat / Big Brother

VELIKI BRAT U SEPTEMBRU !!!

Za realizaciju najvećeg planetarnog reality show programa „Veliki brat“ sve je spremno. Gledaoci iz Srbije, Crne Gore i Bosne i Hercegovine uskoro će, po prvi put, pratiti dogodovštine svojih omiljenih takmičara, iz sve tri pomenute države.
    U septembru, za kada je zakazan start sigurno najvećeg televizijskog projekta kod nas, ukućani-takmičari će konačno ući u luksuznu kuću Velikog brata i pokušati da žive po njegovim pravilima, bez ikakvog kontakta sa spoljnim svetom, upućeni u potpunosti jedni na druge. Tokom više od tri meseca ukućani će se boriti za simpatije gledalaca i njihovu milost koja će ih zadržati u kući.
    Samo onaj ukućanin koji „preživi“ do kraja, neprekidno praćen budnim očima kamera i ušima mikrofona, izaći će iz kuće Velikog brata bogatiji za 100 000 eura!
    Budite na oprezu, odbrojavanje uskoro počinje!

Dvanaest takmičara će se naći u kući Velikog Brata i šou može da počne.
    Tokom sto dana borbe za nagradu od 100.000 evra stanari kuće će dobiti priliku da se dobro zabave, ali će im i mnoge stvari na koje su navikli u normalnom životu biti uskraćene. Kuća „Velikog brata“ je komforna i njena površina je oko 600 metara kvadratnih, zajedno sa hodnikom za kamere koje snimaju unutrašnjost kuće.

Dali ste gledali kvalifikacije takmičara za ulazak u kuću Velikog brata,
    dali će Te gledati kad počne show 15.09.2006. ? (ako sam dobro upamtio)
    *ta uopšte mislite o kući Big Brothera kod nas ? Kakvi su Vam utisci do sada, za koga će Te navijati,
    dali će Te birati svog favorita, itd... ?
    Naravno, svaki komentar je dobro došao, pa i sve što je u vezi sa ovom Temom
    Prikačene slike Prikačene slike
    "Znam ko sam i ne traim da budem shvaćen" Prle007

Datum priključivanja
    Jul 2005
    Poruka
    8

Thumbs down Veliki Brat?

*to me podseti na onu: HLEBA I IGARA...
    Nemam nameru da pratim taj poduhvat. Tužno mi je i pomisliti da se zabava miliona - dobro, možda preterujem, ali recimo popriličnog sveta - bazira na voajerstvu...
    Možda sa mnom nešto nije u redu, dozvoljavam da me se prosvetli, ali zaista se pitam dokle smo stigli civilizacijski, duhovno, materijalno, kako god, kada jedna takva predstava može da izazove interesovanje uopšte, a kamo li tolikih razmera...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,315
    Велики брат или како се већ звао, раније се приказивао на ТВ Кошави. Гледао сам једном и било ми је изузетно досадно. Мислим да овај "модерни велики брат" неће бити ни мало бољи.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Ljudi, pa treba da se priviknete na buduČnost !!
    Ovi imaju sreće, bar im ne slikaju klonjske aktivnosti !!

Ali, ne obraćajte pažnju na moje mišljenje, ja sam malkice paranoičan !!

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Ćaskanje Hehehe... Nisam siguran da si u pravu...

Citat U originalu postavio/la Baba???
    ...Ovi imaju sreće, bar im ne slikaju klonjske aktivnosti... !!
    Po sadašnjem pravilniku Velikog Brata, snima se i kako Ti kažeš, klonja sa pravom emitovanja i takvih snimaka, što bi po mom mišljenju, prevazišlo granice normale.
    Mislim da je jedino "zabavno" tj. interesantno, pogledati kad imaju neki dnevni zadatak koji moraju uspešno izvršiti da ne bi ostali uskraćeni za lovu sa kojom kupuju hranu, cigare, boni sa krilcima i ostale namirnice...
    Evo šta kaže zvanični pravilnik o kamerama u kući V.B.

KAMERE
    Kamere i mikrofoni osiguravaju da u kući Velikog Brata nema privatnosti.
    Kamere snimaju ukućane 24 sata dnevno. U svakoj sobi, u tuš kabini i u wc-u se nalaze fiksne mini-kamere. Diskrecija će postojati, ali Veliki Brat zadržava pravo emitovanja bilo kakvih snimaka.

*ta reći

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    E pa ondaK je još boljiJe!!

Baš umirem od želje da gledam nekog kako "stoliči" !!

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    Amerika je uz svo negodovanje ipak stigla na B92..... Da li je to ono za šta se B92 borila tokom onih ....dana????? ****m li ga.....ali znam da to necu gledati.....Svaka cast svim onim urednicima sa pomenute televizije koje su blatile mnogo manje kič emisije od pomenutog brata..... a sada se savijaju.... ali to je sudbina onih koji ovde o necemu odlucuju......
    "everyone will have their fifteen minutes of fame"

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    dodjite kod mene da voajeriste moju komsinicu, besplatno je a i uzivo
    Dodje vam slicno kao ovaj realiti show
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969

Thumbs down

Svojevreno je na tv b92 bio film "GETO" sa pokojnim Čavketom u glavnoj ulozi, koji konstatuje da se u SKC-u više ne održavaju rok koncerti već nastupaju frulaši iz Užica, a sad B92 emituje isključivo etno repertoar, uz velikog brata, a mnogi urednici su se kleli u urbani fazon, a sad imamo ruralni, i uz to ne više evropski, već američki način života, kavog li poraza za B92, ali da ne bude da sam protiv toga , ne već protiv nedoslednosti, ima još onih koji pamte šta ste pričali sa početka devetesetih Verane Matiću, i ostali, a sad, se pravite ludi.....

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Upozorenje Live / Free 24/7... ali...

Velikom Oku (kamerama) možete pristupiti 24h/dnevno potpuno BESPLATNO, posle izvršene registracije, bez obzira na vašeg provajdera ili vrstu Internet konekcije i to u dve rezolucije slike:

180x120 piksela pri brzini od 44kbps (preporučuje se korisnicima koji se na Internet povezuju putem modema i dial-up veze)
    400x300 piksela pri brzini od 180kbps (preporučuje se korisnicima koji se na Internet povezuju putem ADSL, Wireless, ISDN, LAN ili kablovske veze)

Pre sat vremena sam isprobao funkcionalnost gledanja V.B. putem interneta i kvalitet slike je zadovoljavajući. Može da se gleda iz dva ugla (levo i desno oko)... Uloguj se !
    Pošto koristim kablovski internet pri-pejd pakete, prekontrolisao sam potrošnju MB za 20 min. gledanja, radi utvrđivanja isplativosti live showa. Na osnovu moga testa pokazalo se da 1 sat vremena gledanja košta oko 65 din. sa nekom tolerancijom ovisno koji kablovski pripejd paket koristite... Vidi sliku !
    Kad se odlučim sledeći put da zavirim u kuću V.B. i pogledam moju favoritkinju Dacu (nisam ju odabrao samo zbog imena ) to ću svakako učiniti sa ISDN tel. konekcijom.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    i Milutine Petroviću?????? Uredniče???

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    Guns 'n' Roses je suvo zlato za velikog brata, gospodine Milutine Petroviću???

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Stefo, jel ti to nisi proš'o audiciju za Orvela, kad si tako ??

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Uopšte ne treba žaliti one koji budu dozvolili da ih drugi voajerišu kada piške, kake, krešu se, prde, piju, jedu, igraju džepni bilijar...ili pak pokazuju emocije.
    A neka bulji narod, ko ga šiša.
    Svi u svetu više vole da gledaju da li tuđa g..na lepše izgledaju...
    Jer oni kake lale, ruže, karanfile i ostalo stono cveće dekorativnog karaktera.
    Ma neću da se zamaram sa budalama.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    Citat U originalu postavio/la Baba???
    Stefo, jel ti to nisi proš'o audiciju za Orvela, kad si tako ??

Ti daj još neki link za rapid

Strana 1 od 6 12345 ... PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne moete postaviti novu temu
  • You may post replies