Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 85

Tema: Veliki Brat / Big Brother

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Citat U originalu postavio/la stefa
    Ti daj još neki link za rapid
    Eee, dogovorito !!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la PRCKO007
    Velikom Oku (kamerama) možete pristupiti 24h/dnevno potpuno BESPLATNO, posle izvršene registracije, bez obzira na vašeg provajdera ili vrstu Internet konekcije i to u dve rezolucije slike:

180x120 piksela pri brzini od 44kbps (preporučuje se korisnicima koji se na Internet povezuju putem modema i dial-up veze)
    400x300 piksela pri brzini od 180kbps (preporučuje se korisnicima koji se na Internet povezuju putem ADSL, Wireless, ISDN, LAN ili kablovske veze)
    Пукао им је сајт!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2005
    Poruka
    2,595

Sijalica Snađi se druže...

Za sve se pronađe rešenje, pa dok oni popravljaju sajt, evo rešenja...

Na ovoj adresi >>> http://rapidshare.de/files/33504175/...amera.rar.html (klikni na dnu stranice, desno piše FREE)

Program za praćenje LIVE kamera Velikog Brata! Iz Srbije 2 kamere i 4 kamere iz Hrvatske.
    Program je veliki 11KB i na sebi ima samo Windows Media Playere, tako da je olakšano praćenje više kamera od jednom, sa mogučnošću prebacivanja određene kamere u FULL SCREEN.
    Nije komplikovano... 3 min.posla za nas amatere, za Vas iskusne 45 sec.
    Napravite novu fasciklu (folder) gde će te Downloadovanu WinRAR archive posle raspakovati i iz te fascikle kliknete Veliki Brat.exe (plavo oko)...
    Neznam da li sam razumljivo objasnio, ali snaći će Te se sigurno...

Dve kamere
    Prikačene slike Prikačene slike
    "Znam ko sam i ne traim da budem shvaćen" Prle007

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277

Užas

Gledao sam Velikog Brata, ja sam šokiran. Žena-devojka koja je danas ispala ostavila je malo dete da bi učestvovala u tom programu, ona baba je ostavila nepokretnog muža. Dokle smo nisko spali sve za pare, očaj i beda, još je ovde i velika nagrada ali kad se setim ostalih idot emisija...Eh i utešna nagrada ali tek kad se završi taj serijal Velikog brata, smešno...
    Samo da nabrojim u doba Miloševića razne proročice, sad su se modernizovale imaju lap-top računare, razni idiotski kvizovi tipa miloner gde je nemoguće znanjem osvojiti nagradu nego čista sreća, kvizovi u kojima te kinje, ponižavaju, maltretiraju, kvizovi koji nisu kvizovi gde se zove telefonom pa ako te uključe, onaj idiotizam zamena žena još malo pa će biti uslova i da karaš tudju ženu a tvoju neko drugi, idiotske jurnjave tipa lopova i žandara. Ježim se od pomisli da će se to na kraju pretvoriti u stvarnost po scenariju nekog od SF filmova gde te love za novac pa ili ti njega ubijes ili on tebe. Pitam se šta će se desiti ako nekom rikne srčka kad ga neumesno zajebavaju u skrivenoj kameri, ko će biti kriv, šta ako neko popizdi neznajući da je skrivena kamera, izgubi živce i ubije nekoga, ko će odgovarati. Još samo nisam video javne licitacije u kojima će ljudi prodavati svoje organe jer nemaju od čega da žive, kako je krenulo i to ću doživeti. Umalo zaboravih na one idiotske kopije MTV gluposti, evo ti 1000 din idi i uvati 10 muskaraca za dupe.
    Ništa pametno sa tog zapada nismo uvezli, samo hleba i igara, na TV propagande o veličanstvenim uspesima nove vlasti, gde su emisije u kojima će se nešto naučiti da se radi, obrazovanje za snalaženje u novim uslovima kapitalizma, kao raditi biznis, šta se traži i šta se može raditi a da ne propadneš. E toga nema nego samo pusto zaluđivanje masa, idiotizacija naroda.

Pokusao sam da ostavim ovaj kometrar na forumu B92, to je nemoguće, mora da se ostavi pravi email, onda neko to proverava, najverovatnije traže od provajdera podatke, uradio sam aktivaciju, na svim forumima je to formalnost, pokušao sam da ostavim komentar ali je to bilo nemoguće. Da li neko predpostavlja šta je suština, komentari o tom serijalu Veliki Brat su negativni pa još jedan negativni komentar ne ide im u prilog. Nisam verovao da su toliko pokvareni i da bi napisao komentar moraš da ostaviš pravi mail, ne priznaju google, yahoo itd. Sad se setih u doba Miloševića javno su publikovali napisane kritike sa IP adresom pisca kritike, da li je to normalno
    Poslednji put uređena lega99 : 24-09-2006 u 02:17

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    155

V.b

Neka, hvala.Ja sam, ipak za postovanje privatnosti.Covek mora da ima neku intimu samo za sebe.Ne bih, ni za kakve pare ucestvovala u tome, i, prodala svoju privatnost.

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    4

Zjuuuuuuuuuuuuuuu

Znaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........ S T R A S N O ! ! ! ! !
    Poente BEZ!!!!
    Mislim da nisu mogli naci gori i smeshniji spoj od j***** 12 ljudi, tj. 14....
    ne zna se ko je ludji, gluplji, dosadniji.....
    Ma sta reci???
    Eh sta sve ljudi cine za pare.....
    Dokle li smo mi to dosli...
    je***** onaj Metuzalem od one babe, jako me interesuje sta ona radi tamo?????
    Toliko od mene.....
    Poslednji put uređena Tigar : 27-09-2006 u 21:41

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la LaylahLeeJuliet
    Znaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii........ S T R A S N O ! ! ! ! !
    Poente BEZ!!!!
    Mislim da nisu mogli naci gori i smeshniji spoj od j***** 12 ljudi, tj. 14....
    ne zna se ko je ludji, gluplji, dosadniji.....
    Ma sta reci???
    Eh sta sve ljudi cine za pare.....
    Dokle li smo mi to dosli...
    je***** onaj Metuzalem od one babe, jako me interesuje sta ona radi tamo?????
    Toliko od mene.....
    LaylahLeeJuliet dobro dosla na forum.
    Svi se prilicno foliraju ali pravo da ti kazem i ne gleadm pa me ne potresa preterano.
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Citat U originalu postavio/la lega99
    Pokusao sam da ostavim ovaj kometrar na forumu B92, to je nemoguće, mora da se ostavi pravi email, onda neko to proverava, najverovatnije traže od provajdera podatke, uradio sam aktivaciju, na svim forumima je to formalnost, pokušao sam da ostavim komentar ali je to bilo nemoguće. Da li neko predpostavlja šta je suština, komentari o tom serijalu Veliki Brat su negativni pa još jedan negativni komentar ne ide im u prilog. Nisam verovao da su toliko pokvareni i da bi napisao komentar moraš da ostaviš pravi mail, ne priznaju google, yahoo itd. Sad se setih u doba Miloševića javno su publikovali napisane kritike sa IP adresom pisca kritike, da li je to normalno
    Pošto nisam voajer, ne gledam ovu emisiju, mogu samo da se osvrnem na legin komentar u vezi bLE92!!

Molim te lepo, kako mo'š tako da napljuvavaš "najobjektivniju" i "najdemokratičniju" TeVej stanicu još od bronzanog doba???
    Mislim stvarno!!
    To što im poruke za na forum, prođu prvo tročlanu ekipu cenzora, je samo za naše i vaše psihičko zdravlje!!
    Ti ćeš sad preko njih da truješ mladež, svojim zastarelim idejama o kulturi?!?!

O'š očin!!! Ima svi da mislidu kako bLE kaže !!
    Poslednji put uređena Baba??? : 28-09-2006 u 18:10

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    64

Veliki brat

Meni se sviđa šou.Jedva čekam da izbace Jelenu,strašno me nervira....Navijam za Ivana i Miroslava

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    7

Upozorenje

Potpuno se slažem sa lega99.

Kao da - kao narod u svakom pogledu nismo jadni i bedni, pa zašto se ne spustiti još niže, sopstvenim ponižavanjem, u javnosti...

*to se tiče Velikog Brata...
    Gomila, mahom neobrazovanih, mahom besposlenih i potpuno isfoliranih... individua... da ne kazem osoba... (jer tesko da neko od njih predstavlja kompletnu osobu), sa fantasticnim vokabularom... (sad bi ovde došao onaj smeško koji se onesvešćuje)... koji su pristali da svoju privatnost i osobenost podele sa par milliona gledalaca... i istovremeno ispunjavaju idiotske zadatke, tipa... secite sopstvene dlake i gurajte ih u flašu (bljak, bljak, bljak!) ... pravite se ludi 24 sata dnevno... (pitam se, pitam, kako je onom drvoseči uspelo?!)

I sve to u nadi da će veci deo nacije koji nema pametnija posla nego da gleda kako oni rade sve te bolesne stvari izabrati baš njega/nju...
    (grde li sreće, izabrati te za najveću budalu od 14-oro...)

Pozdrav obožavaocima Velikog Brata i fantastične 14-orke...

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    4
    Citat U originalu postavio/la Tigar
    LaylahLeeJuliet dobro dosla na forum.
    Svi se prilicno foliraju ali pravo da ti kazem i ne gleadm pa me ne potresa preterano.

Hvala za dobrodoslicu...
    Iskreno ne potresa ni mene...ma uopste...
    ali s obzirom da je to ovih dana najaktuelnije desavanje kod nas moram i ja da kazem koju rec, zar ne???

Ali sto je mnogo, mnogo je...
    CMOKIC SVIMAAAAAAAAAAa

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    Citat U originalu postavio/la LaylahLeeJuliet
    Ali sto je mnogo, mnogo je...
    Baš tako, mnogo je, dobrodošla još jednom.....
    "everyone will have their fifteen minutes of fame"

Datum priključivanja
    Jun 2005
    Poruka
    277
    Citat U originalu postavio/la Baba???
    Pošto nisam voajer, ne gledam ovu emisiju, mogu samo da se osvrnem na legin komentar u vezi bLE92!!

Molim te lepo, kako mo'š tako da napljuvavaš "najobjektivniju" i "najdemokratičniju" TeVej stanicu još od bronzanog doba???
    Mislim stvarno!!
    To što im poruke za na forum, prođu prvo tročlanu ekipu cenzora, je samo za naše i vaše psihičko zdravlje!!
    Ti ćeš sad preko njih da truješ mladež, svojim zastarelim idejama o kulturi?!?!

O'š očin!!! Ima svi da mislidu kako bLE kaže !!
    Nebih ni ja gledao ali imam samo jedan TV i cerka to gleda, koju poruku i poduku moze da izvuce iz te emisije. Potpuno se slazem sa ovim sto si napisao. Da budem objektivan neko mi je odobrio pristup posle dva dana, dobio sam e-mail, prvo sam odmah dobio e-mail da aktiviram nalog a onda sam cekao dva dana i dobio obavestenje da sad mogu pisati na forumu. Pitam se sta su radili ta dva dana, da li su proveravali moje podatke kod provajdera, sta su dobili nemam pojma taj e-mail nalog je greskom ostao u bazi kod tog provajdera vec pet godina, povremeno ga koristim kao web mail.
    Kad vec pljuckam B92 da li neko prati tzv. Utisak Nedelje, da li je neko pokusao da glasa, da li je to glasanje objektivno. Verovali mi ili ne ja znam osobu koja skoro uvek uspeva da glasa, radila smo zajedno, znam joj glas, naglasak, naci izrazavanja...

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Citat U originalu postavio/la lega99
    Pitam se šta će se desiti ako nekom rikne srčka kad ga neumesno zajebavaju u skrivenoj kameri, ko će biti kriv, šta ako neko popizdi neznajući da je skrivena kamera, izgubi živce i ubije nekoga, ko će odgovarati. Još samo nisam video javne licitacije u kojima će ljudi prodavati svoje organe jer nemaju od čega da žive, kako je krenulo i to ću doživeti.
    Upravo je to poenta, kako izdrkati ubistvo i zamazati oči narodu koji je željan virtuelne krvi.
    Ako se slažeš sa mnom.
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    1

Cool pa to je nepravda (kalimero)

ili pokusava da se dogovori za 10 soma evra da se vrati kupinovo je to ipak, ako su pametni da mu daju.pa neka ode kasnije...

i to sa pljugama je bilo bezveze i su Nislijka i Baba prsle samo cigare 100%

Pravila ostavljanja poruka

• Ne moete postaviti novu temu
  • You may post replies