Aliexpress WW
Strana 5 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 85

Tema: Veliki Brat / Big Brother

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    25
    Obozavam Veliki Brat,ali Me Mnogo Nervira Edin!!!

Datum priključivanja
    Dec 2006
    Poruka
    6

Veliki brat

Stvarno vise nevredi gledati Velikog brata.
    Nikola je izasao a jedini je koji je bio zanimljiv iskren i isti od kad je usao do zadnjeg dana.
    Nije sto je moj Crnogorac vec je stvarno tako.
    100% sam ubijedjena da je ovo namjestaljka i da se vec prvog dana znalo ko ce uzeti pare.
    Edin je licemjeran a Ivan jedan folirant.
    Sad navijam za Draganu i ako znam da ce Ivan dobiti pare jer je to cista namjestaljka

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Кад смо код пара, јел истина да публика добија новац кад дође да им аплаудира и навија?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Dec 2006
    Poruka
    1

Upozorenje veliki brat

Dejene,istina je! I to po 1000 din.!

Datum priključivanja
    Dec 2006
    Poruka
    1

Veliki brat- Pravo lice ljudi u srbiji

Samo da ne uzmu pare decko sa velikim pshickim poremecajem (Ivan) ili "Jaran" sa carshije-bash, sto bi rekao Nikola. Aleksandra kakva god da je , jedina se ne folira, a ostalo, lazni moral Srbije, sve su fine,duse od ljudi. E da , dosta vise koriscenja reci licemerje, kada 85 % ljudi ne zna sta znaci, znaju samo da je nesto lose...Ako jaran osvoji, gorece kosutnjak!

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    83

Cool

Zasto svi napadate Ivana?
    Ja imam utisak da je on tu jedini normalan,aliu cini mi se da je u Srbiji nenormalno biti normalan i izbegavati konflikte. Decko mi se cini skroz u redu,jedini je tu pametan,kloni se onih koji mu ne odgovaraju..... Ima neki svoj svet,ali sta....... Decko je umetnik imajte to u vidu! A oni su uvek pomalo cudni i... neshvaceni!

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la Mercury_girl
    Zasto svi napadate Ivana?
    Ja imam utisak da je on tu jedini normalan,aliu cini mi se da je u Srbiji nenormalno biti normalan i izbegavati konflikte. Decko mi se cini skroz u redu,jedini je tu pametan,kloni se onih koji mu ne odgovaraju..... Ima neki svoj svet,ali sta....... Decko je umetnik imajte to u vidu! A oni su uvek pomalo cudni i... neshvaceni!
    Danas sam glasao za njega
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    83

Smile

Datum priključivanja
    Mar 2009
    Poruka
    1

Thumbs up Veliki brat je reality show kao i bilo koji drugi!

Potpuno podrzavam reality show "Veliki brat"! Ljudi,kada malo bolje razmislite shvaticete da je upravo ovaj reality show promenio zivot mnogim bivsim uqcanima. . . I ako vas toliko nervira VELIKI BRAT. . .Apelujem : suzdrzite se komentara !!!! Jer onaj ko stalno kementarise kako je VB onakav i ovakav. . .Ustvari nema svoj zivot! Nego vodi racuna o tudjem. . .!!!!!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la looodi Pregled poruke
    Potpuno podrzavam reality show "Veliki brat"! Ljudi,kada malo bolje razmislite shvaticete da je upravo ovaj reality show promenio zivot mnogim bivsim uqcanima. . . I ako vas toliko nervira VELIKI BRAT. . .Apelujem : suzdrzite se komentara !!!! Jer onaj ko stalno kementarise kako je VB onakav i ovakav. . .Ustvari nema svoj zivot! Nego vodi racuna o tudjem. . .!!!!!
    ...ja te u potpunosti podrzavam...vazno je da ti imas svoj zivot...
    ....mada...ipak...voleo bi da zamislis da onaj "brat" udje u tvoju kucu......kako bi to dosadan reality bio..ljudi bi po ceo dan gledali u tebe kako gledas VB na tv-u......a mozda bi urnebesna zabava bila da udju u kucu nekome ko bleji u tebe kako blejis u tv.......i tako to moze dokle hoces...Orwell, brate... tek sad sam dobio tu umetnicku perspektivu na stvari...cist egzistencijalizam...ma kakvi...budizam... bate...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Како можете да гледате ВБ? Знам, укуси су различити, али зар не можете да пронађете нешто паметније за трошење времена живота?
    Poslednji put uređena Dejan : 15-03-2009 u 10:50
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Како можете да гледате ВБ? Знам, укуси су различити, али зар не можете да пронађете нешто паметније за трошење времена живота?
    "Ti znas da je dan dan zato sto je dan
    I znas da je noc da kada padne mrak
    I niko ne zna ko sam ja i niko ne zna ko si ti
    Ne, niko ne mora da zna sve dok ne vidi da...

...da otvara se nova knjiga, tamo nesto pise
    Tamo neke stvari nisu iste, nisu iste vise
    Lose stvari su u modi, vidi sta se sada nosi
    Ova pesma nosi sebe, mislim, nosi, nosi se

Svaki covek jedna glava, svaka glava jedna knjiga
    Svaka glava jedna prica, svaka prica nema kraja
    Svaki covek jedna zena, svaka zena jedna briga
    Svaka zena jedna prica, svaka prica jedna knjiga...."

Balt, baltazar...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    To ni ja ne razumem. Tako nesto suplje nisam videla osim onih sto se u dzungli valjaju u blatu i sl... vidi se nivo mase sta im se svidja ...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...nemojte posle da ispadne kako Mare rasteruje "siroke narodne mase" sa foruma....mislim meni odgovara, da ih je sto manje...mislim, tih ljudi sa "odredjenim" ukusom...ali ne znam koliko je dobro za gazdu da ima samo produhovljene, nacitane, obrazovane, inteligentne, prefinjene...forumase...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...ups...zaboravih da kazem i lepe...mislim, bez lepih, ne valja...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies