Aliexpress WW
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 35

Tema: Pomozite mi da napravim Herbarijum!!!

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Citat U originalu postavio/la Tigar
    .....
    Mozda nisam razumeo a mozda i vi nemate sluha za uvodjene modernih tehnologija u skolstvo....
    !!
    Ne'┼í mi verovati, ali rečenicu da "nemam ni┼íta protiv novih tehnologija u ┼íkolstvu" sam izbrisao, misleći da sam bio jasan !!

Ako počnemo biljke skupljati na monitoru, onda mo┼żemo komotno i silikone proglasiti prirodnim grudima !!

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    dobro, gledaj to sa druge strane.
    gde ce ona da nadje toliko vrsta biljaka u septembru?
    Ovde iam sve na jednom mestu, ima cak i vrste koje ne poticu sa naseg podneblja
    Ja sam dosta stvari naucio sa interneta, a kako stvari stoje pocecu da pravim herbarijum od ovih biljaka ovde
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    a kako stvari stoje pocecu da pravim herbarijum od ovih biljaka ovde
    Dobro ih ispresuj Tigre....
    "everyone will have their fifteen minutes of fame"

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    bacicu ih u zip
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    moze fantasticna prezentacija da se napravi u power pointu ili flashu na ovu temu..
    Mislite o tome http://www.srbijauzivo.co.yu/images/smilies/wink.gif
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Е да су ме пустили да на комодору играм Magic Johnson's Basketball уместо што сам ишао на физичко сад бих био у NBA HALL OF FAME!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2006
    Poruka
    107
    Nikad se ne zna
    Mozda nisam razumeo a mozda i vi nemate sluha za uvodjene modernih tehnologija u skolstvo.
    to sto mi nismo imali to kad smo isli u skolu ne znaci da je lose, ne?
    Mozda se mi ne razumemo ili ti nemas smisla za humor?!

Herbarijum moze da znaci samo jedno, u ovom slucaju a i uopste! Zna se sta je herbarijum! ..Nije dobila za domaci da pronadje slike tih biljaka, vec prave biljke...
    Ako se neko nasmejao njenoj recenici da joj ne pada na pamet da ih bere, vec ce ih naci na internetu..hahaha...po cemu si ti zakljucio da nema sluha za uvodjenje modernih tehnologija u skolstvo?!!

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Eve ga "silikonski" herbarijum !!

Herbarijum

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    22
    Da se razumemo: Ja idem u srednju poljoprivrednu skolu za tehnicara hortikulture. Posto mi je ovo 4. herbarijum u toku mog skolstva (sad sam 3.razred), profesorica je odlucila da nam olaksa- bar onima koji imaju komp. A to je uradila i zato sto ovo nije poslednji herbarijum koji radimo. Bice ih najmanje jos toliko. A posto je sad septembar, jednogodisnje i dvogodisnje biljke su odcvetale, tako da nemam od cega da ga pravim i da hocu. Treba mi trideset biljaka, a uspela bih da nadjem mozda deset. A i Tigar je bio potpuno u pravu. Zar necu bolje nauciti ako sa neta skinem slike i nekih ekzota (biljaka kojih nema kod nas) nego da samo odavde naberem nekoliko biljaka koje ce svako u mom razredu imati u herbarijumu??? Pa ipak mi je to struka- da poznajem sto vise vrsta... Cappisi???

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la Aliki
    Mozda se mi ne razumemo ili ti nemas smisla za humor?!

Herbarijum moze da znaci samo jedno, u ovom slucaju a i uopste! Zna se sta je herbarijum! ..Nije dobila za domaci da pronadje slike tih biljaka, vec prave biljke...
    Ako se neko nasmejao njenoj recenici da joj ne pada na pamet da ih bere, vec ce ih naci na internetu..hahaha...po cemu si ti zakljucio da nema sluha za uvodjenje modernih tehnologija u skolstvo?!!
    e ma daj, ne pokusavaj da me skrenes sa projekta

Citat U originalu postavio/la MissD
    Posto mogu da ga napravim na CD-u, naravno da necu da se mucim i da trazim po bastama i ko zna gde sve ne.
    Znaci da moze u elektronskom foramtu!
    Poslednji put uređena Tigar : 09-09-2006 u 00:29
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Mar 2005
    Poruka
    1,445
    Citat U originalu postavio/la MissD
    Da se razumemo: Ja idem u srednju poljoprivrednu skolu za tehnicara hortikulture. Posto mi je ovo 4. herbarijum u toku mog skolstva (sad sam 3.razred), profesorica je odlucila da nam olaksa- bar onima koji imaju komp. A to je uradila i zato sto ovo nije poslednji herbarijum koji radimo. Bice ih najmanje jos toliko. A posto je sad septembar, jednogodisnje i dvogodisnje biljke su odcvetale, tako da nemam od cega da ga pravim i da hocu. Treba mi trideset biljaka, a uspela bih da nadjem mozda deset. A i Tigar je bio potpuno u pravu. Zar necu bolje nauciti ako sa neta skinem slike i nekih ekzota (biljaka kojih nema kod nas) nego da samo odavde naberem nekoliko biljaka koje ce svako u mom razredu imati u herbarijumu??? Pa ipak mi je to struka- da poznajem sto vise vrsta... Cappisi???
    Potpuno si u pravu, ja te podrzavam!
    internet je riznica znanja
    JAH RasTafari

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Прилагођавамо се само најгорем из тих система! Баш бих волео да видим да деца у некој приватној школи праве "хербаријум" скидајући слике са нета.

Све је изокренуто! Ђаци су изгледа ту да би професори имали од чега да живе!
    Koliko znam, ne mogu sva deca da se upi┼íu u privatne ┼íkole, to mogu ona deca čiji roditelji mogu da plate skupe ┼íkolarine, kao i u zapadnom svetu. ┼*kole sigurno ne postoje samo da bi profesori mogli da rade, postoje i da bi se deca pre svega obrazovala i vaspitavala. To ┼íto se nameću razni modeli ┼íkolskog sistema, nisu krivi profesori, nego oni koji reformi┼íu na┼íe ┼íkolstvo, ne pitajući pri tome one koji treba te reforme praktično da sprovedu.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    26
    Sto Ljudi ,sto Cudi

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Citat U originalu postavio/la Ljiljaa
    Koliko znam, ne mogu sva deca da se upi┼íu u privatne ┼íkole, to mogu ona deca čiji roditelji mogu da plate skupe ┼íkolarine, kao i u zapadnom svetu. ┼*kole sigurno ne postoje samo da bi profesori mogli da rade, postoje i da bi se deca pre svega obrazovala i vaspitavala. To ┼íto se nameću razni modeli ┼íkolskog sistema, nisu krivi profesori, nego oni koji reformi┼íu na┼íe ┼íkolstvo, ne pitajući pri tome one koji treba te reforme praktično da sprovedu.
    Не могу да се сложим са тобом! Школе постоје да би деца научила оно што ће им бити корисно за даљи живот, а професори су ту само успутна појава!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jan 2006
    Poruka
    7,983
    Drugim rečima, ┼íkole postoje radi đaka, a ne radi profesora. ┼*kola treba da pripremi za ┼żivot, odnosno da bude praktična. Mensini testovi su potvrdili da na┼íi đaci nisu praktičari, samo dobro znaju teoriju, ali zbog toga nisu krivi profesori, nego oni koji su zadu┼żeni za propisivanje programa po kojima đaci i profesori moraju da rade.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne mo×ete postaviti novu temu
  • You may post replies