Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11

Tema: Postavite Kragujevac gde mu je mesto

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173

Postavite Kragujevac gde mu je mesto

Na forumu gradovi i sela nalazi se:
    - Beograd,
    - Novi Sad,
    - Nis,
    - Srbija - vase mesto.
    Ovde je ucinjena velika nepravda prvoj prestonici moderne Srbije, naravno Kragujevcu.
    Poznato da u ovoj nasoj Srbiji postoji 4 grada (BG, NS, NI i KG) a ostalo su opstine, prema tome smatram da Kragujevcu koji je grad sa 5 opstina pripada mesto na forumu pored BG-a, NS-a i NI-a.
    Nadam se da cete moju sugestiju shvatiti kao dobronamernu i u sto kracem roku ispraviti ovu gresku.
    Hvala unapred.
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Не ради се о неправди. Само се ради о заинетесованости људи из Крагујевца да пишу о свом граду. Једно време су били и Крагујевац и Крушевац али су стајали празни.
    Poslednji put uređena Dejan : 04-12-2006 u 15:42
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Не ради се о неправди. Само се ради о заинетесованости људи из Крагујевца да пишу о свом граду. Једно време су били и Крагујевац и Крушевац али су стајали празни.
    Hm...ok hvala na odgovoru.
    Potrudicu se da dovucem Sumadince na ovaj forum, ali samo ako mi obecas da ces vratiti Kragujevac tamo gde mu je mesto.
    I naravno ako mogu sve teme o Kragujevcu da se prebace u jednu celinu.
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Али мораћеш да одрадиш још по нешто. Поставићу те за модератора форума и мораћеш да бришеш сва вређања, псовања, пљувања...

Одговара ли ти?
    Poslednji put uređena Dejan : 05-12-2006 u 01:43
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Dejan
    Али мораћеш да одрадиш још по нешто. Поставићу те за модератора форума и мораћеш да бришеш сва вређања, псовања, пљувања...

Одговара ли ти?
    Ja sam ostao bez reci!
    Hvala Gazda na ponudi, veoma je primamljiva.
    Samo mi reci cime sam zasluzio ovakvu ponudu?
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Па трудиш се да нешто урадиш како би Крагујевац био лепши. А управо то је циљ овог форума!
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    3

Drugari

Pa ja sam taj koji je pokrenuo temu o mom/nasem gradu Kragujevcu, najlepsi topic na Kragujevac sektoru je Kragujevac - Grad Odvajkad. Kako to da meni nije ponudjeno mesto moderatora? Sala mala

Mada iskren da budem, radije bih ovde bio moderacija nego sto sam na Diskusiji Kragujevac na SerbianCafe.com portalu. Previse se olosa nakupilo tamo, zato sam se i preshaltovao ovde. Preletac moglo bi se reci

Pozdrav mojim Kragujevcanima i veliki pozdrav za Sumadinca sto je izboksovao nas KG kutak kao i za Gazdu sto je tu zelju ispunio.

Pillot.

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    1

zdravo zemljaci

ne znam zbog cega bi Kragujevac bio obrisan sa bilo kog foruma, zato cemo se potruditi da o njemu upoznamo ostatak Srbije zaslepljen svetlima nekih drugih velegrada.
    moje licno iskustvo je, da kada u KG dovedem nekog iz BG imam problem da ga vratim kuci!
    jer:
    1. u Kg komsiju ili volis kao brata ili mu .... zenu (u BG ne znas komsiju, a mozda je gey)
    2. u Kg imas jezero, Kosutnjak, Sumarice, i naravno KRST U CENTRU (a ne konja, ko god da na njemu sedi)
    3. a sada dodajte vi!!!!
    Poslednji put uređena POBRATIM : 20-01-2008 u 21:22

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Dragi Pobratime,

dobro ti nama došao na forum!
    Dosta toga je već rečeno o prvoj prestonici moderne Srbije, ali ti slobodno nastavi!
    Svaka informacija je dobro došla!
    Slobodno piši o našoj prestonici i ostavi neke lepe slike kako bi ostatak Srbije video da Srbija nije samo Beograd i da se i u drugim gradovima lepo živi!
    Veliki pozdrav!!!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    185

totalno ispravno

Citat U originalu postavio/la sumadinac79 Pregled poruke
    Na forumu gradovi i sela nalazi se:
    - Beograd,
    - Novi Sad,
    - Nis,
    - Srbija - vase mesto.
    Ovde je ucinjena velika nepravda prvoj prestonici moderne Srbije, naravno Kragujevcu.
    Poznato da u ovoj nasoj Srbiji postoji 4 grada (BG, NS, NI i KG) a ostalo su opstine, prema tome smatram da Kragujevcu koji je grad sa 5 opstina pripada mesto na forumu pored BG-a, NS-a i NI-a.
    Nadam se da cete moju sugestiju shvatiti kao dobronamernu i u sto kracem roku ispraviti ovu gresku.
    Hvala unapred.
    Ovde cu te podrazati zato sto si totalno u pravu i kako ti Dejan odgovara ja mu mogu reci da se Krusevac i Kragujevac nikada ne mogu porediti,ni po znacaju a ni po velicini.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Ја ништа не разумем.
    SEO Optimizacija sajta

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu