Aliexpress WW   Banggood WW
Prikaz rezultata 1 do 14 od ukupno 14

Tema: Kragujevčani i Zastava

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Upitnik Kragujevčani i Zastava

Одувек ме занимало шта крагујевчани мисле о возилима по чијој производњи је познат њихов град?
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173

Koliko para, toliko muzike

Sto se tice automobila iz Kragujevca kao sto sam vec rekao "koliko para, toliko muzike". Ako neko zeli da vozi novi automobil za svega 3000-4000e, onda od tog automobila ne moze mnogo ni da ocekuje. Ja ne vozim zastavin automobil, jer se nezadovoljavam sa onim sto mi takav automobil pruza. Ali ako se fabrika proda i pocne da proizvodi konkuretne modele zapadnim, vrlo rado cu se opredeliti za Zastavin Automobil.
    Mislim da zastavini automobili imaju realan odnos cene i kvaliteta
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Па и није баш. Аутомобил који се поквари чим изађе из фабрике вреди мање од 3000 еврића. А опет следећи који изађе са траке може да пређе 100.000 без већих проблема. Заставини аутомобили су као лото.
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Posto se zastava nalazi u Srbiji, onda moras poznavati nekog u zastavi da bi dobio dobar automobil (da ti ne uvale skoljku koja bi bila na placu 10 godina i koje ja vec trula).
    Toliko o lutriji!!!!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173

Konačno!!!

Vest koju su juce objavili svi mediji da će FIAT uložiti 700 000 000e u Kragujevac mnogo je obradovala sve a posebno nas koji imamo neke veze sa prvom srpskom prestonicom!
    Ovo je velika stvar za celu Srbiju, a naročito za Kragujevac i Šumadiju!
    Konačno smo dobili šansu na se vratimo na mesto koje nam pripada!
    Hvala svima koji su zaslužni za ovu istorijsku investiciju!

Svečano potpisivanje ugovora je 06.maja.2008. na Đurđevdan inače dan Kragujevca!

Kao i svake godine skupština grada Kragujevca je pripremila dobre koncerte, pa svi koji žele dobar provod nek prošetaju do KG-a na tradicionalni Đurđevdanski uranak. Proslava počinje 05. i traje 2 dana!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    То је одлична вест за Србију, ако значи укидање царине на аутомобиле!
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    То је одлична вест за Србију, ако значи укидање царине на аутомобиле!
    Dejane, prestani da gledaš samo svoje interese i stavi malo nacionalne u prvi plan!

Ovo je odlična vest za Srbiju (bez AKO)

Carina na automobile koji će se proizvoditi u Srbiji logično je da neće postojati! Izvozićemo automobile u EU bez carine! A carina na uvoz automobila drugih proizvođača će se u potpunosti ukinuti kada postanemo deo EU!
    Poslednji put uređena sumadinac79 : 02-05-2008 u 11:23
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Нерадници у Застави су од оснивања те фабрике аутомобила "национални интерес". Ако не могу да произведу конкурентан аутомобил нека се баве нечим другим послом.

У ЕУ ћемо ући кад будем у пензији, ко има времена да чека, нека чека...
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Нерадници у Застави су од оснивања те фабрике аутомобила "национални интерес". Ако не могу да произведу конкурентан аутомобил нека се баве нечим другим послом.

У ЕУ ћемо ући кад будем у пензији, ко има времена да чека, нека чека...
    Razumem, sajt je tvoj i možeš da pišeš šta poželiš.
    Tvoje vređanje ljudi iz Zastave samo govori kakav si čovek!
    Ne znam odakle ti pravo da ljude iz Zastave nazivaš neradnicima!
    Od te zastave je živelo pola SFRJ kada su se komponentne fabrike pravile svuda!
    U Zastavi nisu radili radili Kragujevčani, sa svih strana su hrlili i nalazili posao u Kg-u!

Za promenu potrudi se da budeš realniji, a ne da glumiš isfrustrirano ludilo i paranoju, ovo ti je prijateljski savet!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Хвала на савету!
    Citat U originalu postavio/la sumadinac79 Pregled poruke
    Posto se zastava nalazi u Srbiji, onda moras poznavati nekog u zastavi da bi dobio dobar automobil (da ti ne uvale skoljku koja bi bila na placu 10 godina i koje ja vec trula).
    Toliko o lutriji!!!!
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Taj post je realna činjenica Zastave kao društvene svojine locirane u Srbiji!
    Post datira iz vremena pre početka sklapanja zastave 10. Hvala Bogu u poslednjih godinu dana se dosta toga promenilo, a dolaskom stranog kapitala i stranog vlasnika sve će biti drugačije i još bolje!
    Vreme će pokazati ko je u pravu!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    87

Thumbs up sumadinac79

cini mi se da si rekao da je su cena i kvalitet kod vozila koje proizvodi zastava (jugo, kec,128...) ravnopravni? ne koliko mi je poznato svako vozilo koje se proizvede, navedenog tipa i marke, ima cenu umanjnu za 2000-2500e koje drzava donira.... cisto informativno...
    stize FIAT, nadam se eto boljih dana

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Citat U originalu postavio/la sumadinac79 Pregled poruke
    Razumem, sajt je tvoj i možeš da pišeš šta poželiš.
    Tvoje vređanje ljudi iz Zastave samo govori kakav si čovek!
    Ne znam odakle ti pravo da ljude iz Zastave nazivaš neradnicima!
    Od te zastave je živelo pola SFRJ kada su se komponentne fabrike pravile svuda!
    U Zastavi nisu radili radili Kragujevčani, sa svih strana su hrlili i nalazili posao u Kg-u!

Za promenu potrudi se da budeš realniji, a ne da glumiš isfrustrirano ludilo i paranoju, ovo ti je prijateljski savet!
    Ja koliko se secam u zastavine automobile su ugradjivali poruke kakva plata, takva vrata... Ako se neko bori za svoja prava na taj nacin, to govori o tome kakav je ko... Svojevremeno sam zakacio prelaz iz dobrog u lose u slicnoj drzavnoj firmi, kako je krenulo na gore pokazalo se koliko "dobrih" ljudi se lazno predstavljalo...

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Ja koliko se secam u zastavine automobile su ugradjivali poruke kakva plata, takva vrata... Ako se neko bori za svoja prava na taj nacin, to govori o tome kakav je ko...
    Za ta vrata i poruke u njima, svako je to cuo od prijatelja, da se to dogodilo nekom njegovom prijatelju.
    Ma dajte ljudi ne verujete li valjda u takve gluposti!
    Ako je neko nekad imao ideju da tako nešto uradi, verujte da niko nikada nije skupio dovoljno hrabrosti da reči sprovede u delo! Prema tome, to je još jedna od milion ružnih i netačnih priča kojima se pokušavalo da se ismeje ime prve prestonice moderne Srbije!

Ali hvala Bogu sve se polako vraća na svoje!
    Sumadinac

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu