Aliexpress WW
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 17

Tema: Provod u Kragujevcu

Datum priključivanja
    Dec 2006
    Poruka
    24

Provod u Kragujevcu

Ukoliko vas put navede u KG,ukoliko zhelite negde da se dobro zezate,tu sam da Vam predlozhim,naravno,u zavisnosti od ukusa i "budjelara",mesto za tako neshto.Od Silvane do Nirvane...

Datum priključivanja
    Dec 2006
    Poruka
    24
    E hajde Kragujevchani aktivirajte se,jbt,gde izlazite,shta se sprema za dochek NY!?

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    1

Ima Kragujevac sta da ponudi

Naravno da Kragujevac ima da ponudi za svaciju dusu po nesto..... ostalo je stvar ukusa..

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Kao sto je receno Kragujevac je univerzitetski grad koji ima da ponudi za svakog po nesto!
    Ja bih u ovom postu izdvojio jako specifican klub koji se zove Buena Vista klub se nalazi u pesackoj zoni. Poznat je po dobrim koktelima i zurkama. Iako je prostorno jako mali uz pomoc letnje baste bar za trenutak moze da vam docara ambijent Kube. Takodje u okviru kluba mogu se kupiti kubanski suveniri.
    U svakom slucaju ko dolazi u Kragujevac nece se pokajati ako svrati do ovog kluba.
    Program zurki je sledeci:

četvrtkom: KUBANSKE VEČERI ( na programu su kubanske i latino note, degustacija kubanskih koktela po nižim cenama, kubanski tompusi po promo cenama i još neka iznenađenja)

petkom: MEDICINSKE VEČERI (promo medicinske sestre vam služe koktele iz epruveta i špriceva, mere puls i pritisak i brinu za dobro raspoloženje svih prisutnih)

subotom: MEKSIČKE VEČERI (kokteli na bazi tequile, BOOM BOOM TEQUILA po promo ceni sa promo meksikankama, stiže pravo do Vas... igra iznenađenja...)

Ko svrati u ovaj klub i zatrazi od konobara zahtev za izdavanje Buena Vista pasosa, moci ce da postane državljanin Buena Vista republike! Ova privilegija donosi i brojna iznenadjena ali o tome necu pisati ovde, nek ostane za sad tajna, pa proverite sami!
    Veliki pozdrav za sve one koji vole Kragujevac!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Mar 2008
    Poruka
    16
    A kako se zove ono mesto gde su svirke, kod prve gimnazije?akademija ili tako nesto?
    vizantija
    stone
    zid
    vulkan
    sinema

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Svirke pored Prve gimnazije su u klubu Galerija u domu omladine, preko puta bivse Akademije(pre neki dan je bilo svecano zatvaranje Akademije, posto se na tom mestu pravi zgrada, pa Akademija na zalost vise ne postoji).
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Mar 2008
    Poruka
    7

Thumbs down Kragujevac

Citat U originalu postavio/la Ultras KG Pregled poruke
    Ukoliko vas put navede u KG,ukoliko zhelite negde da se dobro zezate,tu sam da Vam predlozhim,naravno,u zavisnosti od ukusa i "budjelara",mesto za tako neshto.Od Silvane do Nirvane...
    Drago mi je da ima neko ko moze da razume da i kod nas ima neko ko ne moze da se snadje oko izlazaka ja sam jedna od njih ne stidim se to da priznam
    jer zadzabe novac kada ne znas gde da izadjes.
    Cim stignem u Srbiju mozemo da kontaktiramo ako si zainteresovana javi se

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173

Thumbs up Bogat Program Za Dan Grada

Svi koji vole dobar provod trebalo bi da od 5. do 8.maja posete Kragujevac. Program obeležavanja Dana grada prve prestonice moderne Srbije u Kragujevcu već uveliko traje. Sadržaji su bogati i raznovrsni, a najveću pažnju javnosti kao i svake godine privlači centralna manifestacija "Đurđevdan je" u okviru koje će na Trgu slobode ispred zgrade Grada biti priređen trodnevni koncert.

- 5. maja, uoči Đurđevdana, će biti organizovan koncert Bore Dugića koga će pratiti sinfonijski orkestar i brojni gosti iz zemlje i iz inostranstva, a najavljeno je i učešće Jelene Tomašević.
    - 6. maja, na Đurđevdan, nastupiće Zdravko Čolić,
    - 7. maja Sergej Ćetković i
    - 8. maja Vlado Georgijev.

Među mnogobrojnim manifestacijama kojima Grad Kragujevac obeležava Dan grada i 190-godišnjicu od proglašenja prve prestonice, treba izdvojiti:
    - matursku modnu reviju "Kragujevac zauvek" koja se ove godine održava u prostorijama Gradskog sajmišta,
    - Đurđevdanski uranak na jezeru u Šumaricama,
    - Đurđevdanski karneval,
    - "Joakim fest",
    - Međunarodni lutkarski festival ""Zlatna iskra"...

Prema tome DOBRODOŠLI U PRVU PRESTONICU MODERNE SRBIJE!!!

Sumadinac

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    87

Thumbs up odlicno

e pa eto me sutra, samo ako me vreme posluzi.....

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Šumadinac79, možeš li da preporučiš kako je najzanimljivije putovati od Aranđelovca, tj. bolje od Topole i Oplenca ka Kragujevcu? Gde svratiti, šta pogledati, gde klopati... Nije baš direktno vezano za temu, ali i možda i jeste...

Hvala unapred...

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Šumadinac79, možeš li da preporučiš kako je najzanimljivije putovati od Aranđelovca, tj. bolje od Topole i Oplenca ka Kragujevcu? Gde svratiti, šta pogledati, gde klopati... Nije baš direktno vezano za temu, ali i možda i jeste...

Hvala unapred...
    Trebao bi da mi kažeš kakva su tvoja interesovanja i šta bi voleo da vidiš.
    U svakom slučaju posle Oplenca bi trebao da dođeš do Kg-a bez nekog stajanja izmeđju!
    Na temama Kragujevac već sam pisao šta se ne treba propustiti.
    A što se hrane tiče dobri restorani su:
    Pevac(odlična piletina),
    Mustang(jedan od najlepših restorana),
    Avala(uvek gužva),
    Dvorište(-//-),
    Lovac(divljač).
    Pa ti biraj šta ti se svidja.
    Siguran sam da ćeš se lepo provesti!
    Ako imaš neko konkretno pitanje slobodno pitaj!
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Hvala puno na odgovoru.
    Nemam trenutno neka pitanja, pre10-15 dana sam pogledao kartu Srbije i krenuo do Oplenca. Nije to sto je izlet bio divan, nego sam se setio da sam ni sam ne znam koliko puta "izasao" uvece u Novi Sad, a da je Oplenac cak i sto se kilometraze tice blizi. Davno sam poslednji put prosao tuda, nicega se i nisam secao, verovatno sam u putu i ponesto preskocio (npr. Bukulja), ali sam krenuo iz Beograda auto putem do odvajanja Mali Pozarevac, i ocas posla se obreo u Mladenovcu. Nisam bas u Mladenovac stigao u vreme rucka, ali sam cuo price da je super jagnjetina i to u nekim kafanama pored samog puta... Nastavio sam do Orasca, gde sam svratio u muzej posvecen prvom srpskom ustanku (Ako se tu neko ko ovo cita zaustavi, neka pripazi jer ce naici na benzinsku pumpu iza koje je nesto sto lici na parking, a na parkingu je slabo vidljiva rupcaga od nekog sahta bez poklopca). Zatim Bukovička Banja (lep park i mogucnost da se popije knjaz milos iz cesme, ili ako nosite flase, sve preko 2 litra se placa 3 din po litru) i Arandjelovac (Rucak u restoranu Aleksandar u svakom slucaju preporucujem, a tu sam sreo i prijatelja koji kaze da se posle rucka treba preseliti u deo do same ulice i ne treba preskociti kolace, za sta, na zalost nisam imao vremena). Dalje Topola i Oplenac... Stvarno sam pun lepih utisaka... i bilo mi je zao sto sam morao da krenem nazad.

Kada sam ponovo pogledao kartu, i delovalo mi je da sledeca stanica na tu stranu treba da bude Kragujevac, sto sigurno necu propustiti u sledecem navratu... Narocito uz tvoje preporuke za klopu.
    Poslednji put uređena Nenad : 17-05-2008 u 13:28

Datum priključivanja
    Nov 2006
    Poruka
    173
    Citat U originalu postavio/la Nenad Pregled poruke
    Zatim Vrnjacka Banja (lep park i mogucnost da se popije knjaz milos iz cesme, ili ako nosite flase, sve preko 2 litra se placa 3 din po litru) i Arandjelovac
    Nadam se da je ovo bio lapsus, jer u suprotnom bi bilo glupo da ne znaš koju si banju posetio!
    Reč je o Bukovičkoj Banji!

A inače restoran Aleksandar definitivno ne treba propustiti! Mada kad si već bio na tom putu mogu ti reći da si propustio Babe ali tu se ide minimun na vikend, inače se nalazi na Kosmaju blizu Mladenovca.

Biće mi drago da ti pomognem sa sugestijama oko prve prestonice moderne Srbije!
    Slobodno pitaj sve što te zanima!
    Poslednji put uređena sumadinac79 : 14-05-2008 u 15:52
    Sumadinac

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    971
    Hvala... Ispravio sam se u poruci... Lapsus, naravno... Što sam stariji češće ih pravim...

Datum priključivanja
    Aug 2008
    Poruka
    1
    Citat U originalu postavio/la sumadinac79 Pregled poruke
    ..pa Akademija na zalost vise ne postoji)..
    Postoji, sada radi na prostru pizzerie KRALJ u Glavnoj ulici,..licno, mislim da je mnogo bolji i svakako veci prostor!!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu