Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 10

Tema: Formula 1!!

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398

Formula 1!!

Miloš Pavlović, je jedini Srbin koji ima licencu za takmičenje u Formuli 1.
    Jedina prepreka ja cifra od pola miliona evra, plus još nešto što bi sam Miloš obezbedio.

Prilike za ranije učešće u "najbrĹľem cirkusu", mislim da su propuštene prošlih godina, kada je sam Miloš krpeći cent po cent, bio uslovljen nastupanjem u najslabijim ekipama.
    Onog trenutka (pred kraj prošle sezone) kad su iza njega stale neke od naših najvećih drĹľavnih firmi, povećale su mu se i šanse ulaska u F1.

Jedan od razloga skorašnje posete Bernija Eklestona Srbiji, bio je upravo i Miloš.

Nadam se da ćemo te, ako ne već ove, onda sledeće godine gledati od Albert Park-a do Interlagos-a!!

Puno sreće!!
    "Demokratske ustanove su karantin za čežnju ka tiraniji." [Friedrich Nietzsche]

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    28
    Bas bi bilo dobro da imamo nekog naseg medju vozacima u Formuli 1. Ne znam koga da uzmem za favorita s obzirom da je Sumi otisao, a Barikelo jednom recju "puko" otkako je presao u drugi tim. Ajde kada smo vec kod toga, koji je vas favorit?

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Pa sumaher mi je bio najveci favorit,a sada i nemam favorita mozda Masa i Alonso.

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Od "Rain Man" Sene na ovamo, ništa!!

http://www.milospavlovic.com/home.asp

.
    "Demokratske ustanove su karantin za čežnju ka tiraniji." [Friedrich Nietzsche]

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    4

Smile Mozda Pique

MOZDA PIQUE. PA ZASTO DA NE DECAK KOGA SU STRUCNJACI NAZVALI "ZIVI TALENAT" ZA FORMULU OVE GODINE CE UCESTVOVATI ZA NEKI TIM.
    IAKO NE ZNAM ZA KOJI CE TIM NASTUPITI MISLIM DA CE IMATI BLISTAVU KARIJERU. ALI NE ZABORAVITE DA IMA I MALI AUTORITET ZBOG NJEGOVOG CALETA NELSONA.

Datum priključivanja
    May 2005
    Poruka
    5,969
    Citat U originalu postavio/la Baba??? Pregled poruke
    Od "Rain Man" Sene na ovamo, ništa!!

http://www.milospavlovic.com/home.asp

.
    Bas tako, vozac sa najvecim m....a, steta sto sto ga je izvesna k.... izj....a, mada kazu bio je iznad toga, ali..... svaka mu cast...
    "everyone will have their fifteen minutes of fame"

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Волео бих да видим Милоша у F1!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    1
    a jel zna neko gde moze da se pribave karte za f1 za nadolazecu sezonu,unapred hvala

Datum priključivanja
    Mar 2009
    Poruka
    1
    Danica Patrick ima najvise sanse da bude prva srpkinja a i prva zena u formuli 1. Moguce je da vozi u ovom novom timu sledece godine. A bilo bi dobro da i Milos nekako uspe. Brz je samo mu trebaju sponzori da se probije.

Datum priključivanja
    Apr 2010
    Poruka
    2

Srbija u F1

Meni je jako žao što Stefan GP nije uspeo da se nađe ove godine na gridu.

Stefanocić je kupio odličan tim, ali po mom mišljenju nedostaje mu marketing. Ako bi imao dobar marketing strategiju i dobar lobi sigurno bi dobio pravo na takmičenje ove godine.

Ne sumjam da bi Stefan GP bio bolji i od Virgina i od Hispania Racinga...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu