Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 162

Tema: Viceva nikad dosta!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

дно, брате

Шта каже Саша Ћурчић после утакмице Звезда - Rangers?
    Дно, брате!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

тата, како сам се родио?

- Dobro sine, znao sam da ćeš me jednog dana to pitati. Evo ovako. Tata i mama su napravili jedan copy / paste na jednom chatu na MSN. Tata je onda dao mami sastanak preko email-a u WC-u u jednom cybercafeu. Onda je mama napravila nekoliko downloada s tatinim memory stickom.
    Kad je tata bio spreman za upload, primjetili smo da nismo stavili firewall. Kako je bilo kasno da se koristi undo, a ni delete više nije pomagao, 9 mjeseci kasnije nam je stigao za*ebani virus...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

плавушино писмо сину

Dragi sine,

Pišem ti ovo pismo, kako bi znao da ti pišem. Ako dobiješ ovo pismo, znači da je dobro stiglo. Ako ga ne primiš, javi mi, tako da ti ga ponovo pošaljem. Pišem sporo, jer znam da sporo čitaš.
    Neki dan je tvoj otac pročitao u novinama da se, po statistikama, većina saobraćajnih nezgoda događa 1 km od kuće, tako da smo se nedavno i mi preselili malo dalje od kuće. Kuća je prelijepa, imamo čak i veš mašinu, ali ne znam da li radi. Juče sam stavila veš da se pere, povukla vodu i veša više nije bilo...
    Ovdje vrijeme i nije tako loše. Prošle nedelje samo je dva puta padala kiša - prvi put je trajalo 3 dana, a slijedeći put 4.
    U vezi one jakne koju si želio, tvoj ujak Pjer mi je rekao da, ako ti je budemo slali, da skinemo dugmad, pošto su dosta teška, jer to bi više koštalo, tako da smo skinuli dugmad i stavili ih u džep.
    Napokon smo sahranili tvoga dedu: pronašli smo njegovo tijelo kada smo čistili kuću. Bio je u ormaru od onog dana kada je pobjedio, dok smo se igrali skrivaca.
    Prije nekoliko dana eksplodirala je boca plina u kuhinji: tvog oca i mene je izbacilo van kroz prozor: koji osjecaj! Nakon toliko godina, otac i ja smo prvi put izašli napolje zajedno.
    Pošto već spominjem tvoga oca - dobio je novi posao! Jako je ponosan. Ispod njega se nalazi oko 500 ljudi... zaposlili su ga na gradskom groblju... održava travnjak.
    Tvoja sestra Julia, znaš ona koja se udala za svog muža... napokon je rodila! Ne znamo još pol, tako da ne znam da li si postao tetka ili ujak... ako bude curica, tvoja sestra će je zvati po meni... Čini mi se malo čudno da svoju ćerku zove "mama".
    Tvoj rođak Pol se oženio... po cijeli dan se moli pred ženom, jer je devica. I da znaš da više ne viđamo tvoga ujaka Isidora, onoga koji je umro prošle godine...
    A da ne govorim o tvom bratu Žanu... on je grozan... zatvorio je vrata od auta, a unutra su ostali ključevi. Morao se vratiti u stan kako bi uzeo duplikat i kako bi nas sve izvukao iz vozila. Katastrofa!!!
    Dobro sine, neću ti napisati adresu, jer ne znam koja je. Porodica koja je ovde prije nas živjela, uzela je kućni broj sa zida i ponijela ga sa sobom.
    Ako vidiš Margarit, pozdravi je, a ako je ne vidiš nemoj joj ništa govoriti.
    Mama koja te voli.
    PS : Htjela sam ti poslati nešto para, ali sam već zatvorila kovertu.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Када те нема у близини, нису ми све овце на броју.

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Ovo plavusino pismo mi se bas dopada,odavno nisam procitala nesto ovako.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    77
    Dolazi Mujo s posla i nađe Fatu u
    krevetu s drugim, pa upita: "Šta to radite?"
    "Jesam li ti rekla da neće skontat?" - reče Fata ljubavniku.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    577
    Plavusimo pisme je extra, svaka cast

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    У којој продавници намештаја се може купити шведски сто?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Šta je to ciganski triatlon?

- Dotrcis na Adu,
    - Okupas se u jezero i
    - Vratis se kuci s` biciklu.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    77
    Šta je to nesrecna ljubav?
    -Kad se kornjaca zaljubi u slem!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339

Ćaskanje

Учи вампир децу како се пије крв и одведе их у једно село, нађу два три сељака и попију им крв. Затим оду у друго село, нађу два три сељака и попију им крв. Затим оду у треће село, нађу два, три сељака и попију им крв. Пођу у четврто село и мали вампир пита тату:

- Тата, зашто не попијемо крв целом селу? Уморио сам се од овог преласка из села у село!
    - Сине ми имамо поноса, ми смо вампири, нисмо адвокати!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Imam veoma lepu, izuzetno pametnu i vrlo bogatu devojku. Problem je sto stalno moram da pazim da se ne sretnu!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

поруке телефонске секретарице

Halo? ...Halo? ...HALO? Molim vas glasnije govorite, ništa vas ne čujem... [mala pauza] Ma šalim se, ovo je telefonska sekretarica, ostavite poruku posle zvučnog signala.
    Zdravo, ovde Jovan. Ako ste iz PTT-a, ja sam vam platio račun. Ako ste moji roditelji, molim vas pošaljite mi novac. Ako ste moj sponzor, niste u mene uložili dovoljno novca. Ako ste moji prijatelji, dugujete mi novac. Ako si devojka, ne brini, imam gomilu para.
    Zdravo. Sad ti reci nešto.
    Zdravo. Nisam kod kuće trenutno ali moja tel. sekretarica jeste, pa se udvaraj njoj. Sačekaj signal.
    Dobar Dan! Ako ostavite poruku, pozvaću vas uskoro. Ako ostavite sexy poruku odgovoriću vam još skorije.
    Zdravo, ja sam verovatno kod kuce, ovim samo pokušavam da izbegnem nekoga ko mi se ne dopada. Ostavite poruku, i ako vam se ne javim - ONDA STE TO VI.
    Dobar Dan. Ako ste lopov, onda smo verovatno kod kuće i podmazujemo oružje i zbog toga ne mozemo da dignemo slušalicu. Ako niste lopov, onda verovatno nismo kod kuće. Ostavite poruku.
    Zdravo. Dobili ste Darka i Sonju. Ne možemo trenutno da vam se javimo jer radimo našu omiljenu radnju. Sonja voli to da radi gore - dole, a ja volim to da radim sa strane levo - desno... onako polako. Dakle vi ostavite vašu poruku. Kada Sonja i ja završimo sa pranjem zuba javićemo vam se.

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    584
    Ide covek ulicom, i odjednom vidi kamion ide bez vozaca. I on sta ce, brzo uskoci u kamion i povuce rucnu. Kad odjednom cuje glas iza sebe: " Ako vec oces da pomognes, bolje dodji iza i guraj kao ja ".

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    584
    Zasto Yugo ima grejace na zadnjem staklu ?

Pa zato da vam se ne bi smrzle ruke kad ga zimi gurate.

Strana 3 od 11 PrvaPrva 1234567 ... PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies