Aliexpress WW

Pregled rezultata glasanja: KO CE OSVOJITI SVETSKU LIGU?

Glasova
18. Ne možete učestvovati u ovom glasanju
  • SRBIJA

7 38.89%
  • BRAZIL

4 22.22%
  • BUGARSKA

1 5.56%
  • RUSIJA

1 5.56%
  • POLJSKA

5 27.78%
  • FRANCUSKA

0 0%
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 42

Tema: SVETSKA LIGA ( world league ) 2007

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173

SVETSKA LIGA ( world league ) 2007

Posto je neko pominjao da se ovo pojavi kao tema, odlucio sam da je stavim.
    Sta mislite kako ce se odvijati svetska liga, ima li kakve sanse Srbija ? Ko je vas favorit posle Srbije? Pozdrav! p.s. Italiju nisam stavio u favorite jer ona to nije, mnogo je slaba.
    Poslednji put uređena straus : 03-05-2007 u 20:50

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    jedinu sansu za Srbiju vidim u vajld karti...tuzna realnost

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    Pa Mudrac, slazem sa sa tobom.
    Sto se tice favorita, tu je naravno Brazil, zatim Poljska kao domacin i Bugarska i mozda Francuska. Mislim da ostale selekcije nemaju taj kvalitet. Licno bih voleo da Brazil ne uzme svetsku ligu, cisto da razbijemo monotoniju.

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Au, al' ste pesimisti. Dobro, verovatno da nasa reprezentacija i nije favorit za F6 pored Rusije i Kube, ali ipak je tim znatno izmenjen i podmladjen i ne mozemo ocekivati da ce se bas prosetati do finalnog turnira (dovoljno je reci da prvi put u poslednjih 12 godina nema Nikole Grbica i Vujevica). Ova SL bi, po meni, trebalo da bude provera nekih mladjih igraca, pre svega da vidimo na koga mozemo racunati na pozicijama tehnicara i primaca, pa da se ovu kroz SL iskristalise tim za EP. Ako se plasiramo na F6 super, ako ne - nista strasno. Neka momci daju sve od sebe, pa sta urade.

Sto se tice favorita, slazem se sa Cofikom: pre svih Brazil, Poljska, Bugarska, a onda i Francuska. Italija je znatno promenila tim posto nedostaju Vermiglio, Meoni, Corsano, cini mi se Tencati i jos nekoliko dugogodisnjih reprezentativaca, tako da ih ne bih svrstala u najuzi krug favorita, ali ipak Italija je Italija i ne treba je potceniti.

I da, moze li neko da postavi grupe, mrzi me da ih trazim po netu...

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Baš sam htela da prokomentarišem kako ste krenuli sa pesimizmom, ali si me preduhitrila Tamara . Dakle, generalno se slažem sa tobom, naša reprezentacija odavno nije igrala u ovako mladom sastavu i naravno da ne možemo zahtevati medalju odmah na početku. Ali sve to ne znači da od njih ne smemo očekivati dobre rezultate. Čak štaviše, ja očekujem da će oni pružiti veoma jak otpor rivalima u grupi i dati sve od sebe da se plasiraju na finalni turnir. Mnogo će toga zavisiti i od igre protivnika, ali treba verovati u ove momke, treba ih podržati...ipak se kod nas još uvek igra dobra odbojka, nismo mi za potcenjivanje ...
    Što se favorita za titulu tiče, naravno Brazil, veliku šansu imaće Poljaci kao domaćin, mada su i Bugari u strašnom naletu. Što se Rusa tiče, vidim da je njihov sastav ponovo dosta izmenjen i teško je u ovom momentu predvideti njihovu formu...

A, evo i grupa...

Grupa A: Brazil, Kanada, Koreja, Finska.
    Grupa B: Francuska, SAD, Japan, Italija.
    Grupa C: Rusija, Cuba, Egipat, SRBIJA.
    Grupa D: Bugarska, Argentina, Kina, Poljska.

Ćao...

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    po meni italija stvarno nema nikakve sanse. zamislite brojku u italijanskoj ligi. ima 24 kluba, svaki klub ima po 2 ili 3 korektora, neka bude oko 50-60 korektora u svim klubovima, a samo 2 su iz italije. takav je slucaj i kod njihovih primaca. uopste ne rade sa mladjim kategorijama i sve pridaju paznju kupovini nekog stranca, a to kasnije dodje do izrazaja kad je reprenzetancija u pitanju. sto se brazilaca tice , zna se da imaju jaku skolu odbojke i tom sportu dosta ulazu. oni su blagi favoriti , ali ne mora da znaci. Odbojka je malo pocela da bude dosadna jer zadnjih godina niko u finalu nije pobijedio brazil , svi ocekuju da neka druga ekipa osvoji neko prvenstvo. sponzori manje ulazu u druge reprenzentacije jer znaju da im se to nece vratiti jer je brazil za sada nezamjenjiv. Veliku sansu da ih zamjene su za mene bugari ili poljaci, jer su odbojku digli do maksimuma, a znajuci da poljaci su domacini fajnal fora , imaju velike sanse. Sto se nas tice , mi smo mlada ekipa , dosta igraca je iz buducnosti i uglavnom su zeljni dokazivanja. dobro je da doslo do blagog smjena generacija, jer ce ako bog da za 2-3 godine biti prvaci svijeta. sad je to malo nerealno. vidim da sam dosta oduzio. Veliki pozdrav!!!

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Nešto bi da te pitam Straus...naime, nedavno si napisao da treniraš u Budućnosti, pa me čisto interestuje da nisi možda jedan od igrača ovogodišnjeg crnogorskog šampiona, ili pak treniraš u nekoj od mladjih selekcija? Ako ne želiš ne moraš da odgovoriš ...

Citat U originalu postavio/la straus
    dobro je da doslo do blagog smjena generacija, jer ce ako bog da za 2-3 godine biti prvaci svijeta.
    Ovo si dobro rekao!! Naravno da sada svi moramo biti strpljivi. Ovaj tim je mlad i relativno neiskusan u odnosu na ranije generacije, medjutim ako svi budu dali sve od sebe i ako se nastavi sa kvalitetnim radom, e onda od njih sigurno možemo očekivati sjajne rezultate i medalje... Kao što rekoh i ranije, nismo mi baš za potcenjivanje ...

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    treniram u buducnosti u kadetskoj selekciji ali rekreativno, jer sam odlucio da se bavim trenaznim procesom. Vec pola godine sam pomocni trener odbojkasica buducnosti i trener mladjih kategorija.

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    Straus, jel si bio sad na majskom prvenstvu? Znam da je Podgorica ucestvovala.

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Hvala na odgovoru ...

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    dragi druze nadam se da si hteo da nam kazes da nisi u trenaznom procesu i da hoces da se bavis trenerskim poslom? ili te ja nisam dobro shvatio?

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    nisam isao na majski turnir, jer sam imao obaveze kao trener. zelim da budem trener, ustvari to vec i jesam. sad je valjda jasno.

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    a too.e pa evo sad mi je jasno,posto sam procitao gore da si napisao da oces da se bavis trenaznim procesom pa mi to nije bilo jasno...hvala na objasnjenju

Datum priključivanja
    Apr 2007
    Poruka
    173
    sta mislite ko ce igrati u finalu svetske lige?

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    25
    Pa nije navijacki odgovor ali iskreno mislim da SRBIJA moze i mora da napravi BUM!!!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu