Aliexpress WW

Pregled rezultata glasanja: KO CE OSVOJITI SVETSKU LIGU?

Glasova
18. Ne možete učestvovati u ovom glasanju
  • SRBIJA

7 38.89%
  • BRAZIL

4 22.22%
  • BUGARSKA

1 5.56%
  • RUSIJA

1 5.56%
  • POLJSKA

5 27.78%
  • FRANCUSKA

0 0%
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 42

Tema: SVETSKA LIGA ( world league ) 2007

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Ja tipujem na Brazil i Poljsku.

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Pošto se ove godine naša reprezentacija ne svrstava medju favorite za osvajanje neke od medalja u Svetskoj ligi (iako to nije nemoguće ), hajde onda da se prisetimo kako su neki od momaka koji se trenutno nalaze na spisku izgledali u prethodna dva izdanja ovog takmičenja (izvinjavam se debitantima čijih slika - još - nemam u kolekciji) ...
    Nadam se da će vam se slike svideti...

ANDRIJA GERIĆ

IVAN MILJKOVIĆ

NOVICA BJELICA & BOJAN JANIĆ

BRANIMIR PERIĆ & MILOŠ NIKIĆ

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    ALEKSANDAR MITROVIĆ

DEJAN BOJOVIĆ

MARKO SAMARDŽIĆ & MARKO PODRAŠČANIN

DRAGAN STANKOVIĆ & TOMISLAV DOKIĆ

REPREZENTACIJA SRBIJE
    Poslednji put uređena nab : 13-05-2007 u 02:26

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Dobro jeste da nemamo neke sanse ali odkud wi znate sta ce da se desi mozda iznenadimo ii oswojimo neku medalju!!!!!!!!!!!!iapk to su mladi momci zeljni igre

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Pa naravno, nista nije nemoguce. Mislim da u ovom trenutku niko ne moze da predvidi kako ce ova mlada reprezentacija igrati, tesko je reci cak i ko ce biti u startnoj postavi, ali ce mozda zato i SL biti zanimljivija.

Natasa, dobar izbor slicica. Kako smo nas dve krenule sa postavljanjem slika u poslednje vreme, vidim ja da ce ove godine "pasti" jos par hiljada komada u Pioniru, Spensu i Milenijumu, a?

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Da ne budem pogrešno shvaćena...kada sam rekla da se naša reprezentacija ne svrstava medju favorite, to nije značilo da ih ja tamo ne svrstavam, jer za mene su oni uvek favoriti (). Ali prosto činjenica je da je tim podmladjen i da ostali sigurno neće biti toliko oprezni kada budu igrali sa nama, a i što Gerić reče nedavno...sigurno će svima biti teže da igraju sa nama jer će igra biti nepredvidiva, naime niko do sada pa i nije imao prilike da nas proučava u ovom sastavu, tako da ako to iskoristimo na pravi način, možemo se nadati nekim značajnijim uspesima. Ja u svakom pogledu navijam za naše momke ...

Citat U originalu postavio/la Tamara81 Pregled poruke
    Natasa, dobar izbor slicica. Kako smo nas dve krenule sa postavljanjem slika u poslednje vreme, vidim ja da ce ove godine "pasti" jos par hiljada komada u Pioniru, Spensu i Milenijumu, a?
    Hvala Tamara, e bar neko ko je primetio moj trud oko postavljanja slika . A što se ovih novih hiljadu (i više) slika tiče, pa i nisi daleko od istine, pošto konačno mogu da se nadam i tvojoj pomoći ....

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    2
    Jel neko zna nesto vise o Pericu?

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Ja ne znam bas mnogo o Pericu, osim da je iz Bosne (cini mi se Zvornika), da je ove sezone igrao za Cagliari (i postizao 5 poena po mecu - ako je tacno ono sto sam procitala u Zurnalu posto mi zvuci neverovatno) i da mi je prosle sezone u Vojvodini bio beskrajno simpatican kako se radovao svakom poenu kao neko veliko dete...

Citat U originalu postavio/la nab Pregled poruke
    A što se ovih novih hiljadu (i više) slika tiče, pa i nisi daleko od istine, pošto konačno mogu da se nadam i tvojoj pomoći ....
    Pa, ja mogu da obecam 30-ak slika po utakmici, a za vise od toga ne garantujem. Mada, ko zna, mozda i nadmasim sebe ovog leta...

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    2
    Citat U originalu postavio/la Tamara81 Pregled poruke
    Ja ne znam bas mnogo o Pericu, osim da je iz Bosne (cini mi se Zvornika), da je ove sezone igrao za Cagliari (i postizao 5 poena po mecu - ako je tacno ono sto sam procitala u Zurnalu posto mi zvuci neverovatno) i da mi je prosle sezone u Vojvodini bio beskrajno simpatican kako se radovao svakom poenu kao neko veliko dete...

Pa, ja mogu da obecam 30-ak slika po utakmici, a za vise od toga ne garantujem. Mada, ko zna, mozda i nadmasim sebe ovog leta...

Meni je on jako sladak...
    Jel znas gde ce igrati? Jel ostaje da igra za Cagliari?

Datum priključivanja
    Apr 2006
    Poruka
    910
    Da, mislim da 5 poena po utakmici nije daleko od istine. Znam da sam redovno vidjala kako je Perke upisivao poene, i da je imao odličnu prvu inostranu sezonu u Cagliariju, uz iskusnijeg Vladu Bateza . Inače ni ja ne znam mnogo više o njemu (čak ni to da li ostaje u Cagliariju ili ne), ali da se raduje poenima i da stvara dobru atmosferu, to smo Tamara i ja primetile i na utakmicama Svetske lige prošle godine. I mislim da će Vlado Petković i Perke činiti dobar "tehničarski" tandem u ovogodišnjoj SL ...

Ne brini Tamara, ako se ja pitam, biće ih više sigurno ...

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Meni je on jako sladak...
    Jel znas gde ce igrati? Jel ostaje da igra za Cagliari?
    Ne bih znala, ali sam proverila onaj statisticki podatak i zaista jeste postizao 4,7 poena po mecu ove sezone (sto mu u proseku dodje nesto vise od jednog poena po setu). Na jednoj utakmici je cak imao 11 poena. Ovde imas statistiku ako te zanima: http://www.legavolley.it/Statistiche...eta=PER-BRA-81.

EDIT: Ha, Nab, opet mi u isto vreme...
    Poslednji put uređena Tamara81 : 22-05-2007 u 23:23

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    2
    Hey ljudi veliki pozdrav svima...
    Odavno posjecujem sajt i obradujem se vasim iscrpnim sadrzajima koje postavljate...al prvi put pisem javno..glasala sam naravno zna se za koga budimo optimisticni
    Ne znam gdje da postavim ovo pitanje pa cu ovdje a vi me opomenite ako sam pogrijesila...
    Voljela bih prisustvovati nekoj od tekma u bg ili ns...pa dal postoje ikakve sanse za okupljanje forumasa i sl? Dal forumasi ista organiziraju,znam da prvi put tipkam al evo nadam se vasoj srdacnosti
    pozzzzz

Datum priključivanja
    Nov 2005
    Poruka
    1,035
    Citat U originalu postavio/la marta Pregled poruke
    Voljela bih prisustvovati nekoj od tekma u bg ili ns...pa dal postoje ikakve sanse za okupljanje forumasa i sl? Dal forumasi ista organiziraju,znam da prvi put tipkam al evo nadam se vasoj srdacnosti
    Cao, Marta! I ja sam predlagala nekakvo okupljanje u Pioniru, ali ne znam sta ce od toga ispasti posto se ostali bas i nisu izjasnili po tom pitanju. U svakom slucaju, ako bude nesto, saznaces.

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Sto se mene tice ja sam za...rado cu prisustvovati okupljanju narawno ako budem tad dosao u bg na utakmicu!!!i ako primate decu ispod 18 god. posto ja imam 14...Pozz Marta!!!

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    46

O okupljanju

Ta ideja o okupljanu uopste nije losha. Pogotovu zbog toga sto nisu svi iz BG-a a utakmica sa Rusijom ili Kubom koje se igraju u BG su prave prilike za to. Ja vam obecavam da dolazim sa dve drugarice koje su lude za odbojkom koliko i ja, i da bi smo rado prisustvovale tom okupljanju ali mozda pre utakmice, jer se posle jure autogrami, fotke i autobusi za Vr. Ako se bilo sta organizuje, molim vas javite mi...
    P.S. Na nekim mestima pise da igramo sa Rusijom 29. juna a negde 31. i 1. Ako neko zna tacan datum odigravanja molim vas postavite ga.
    Drzimo svi fige momcima u mecevima sa Rusima...
    POzdrav

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu