Aliexpress WW
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: neiskusan

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    7

neiskusan

da li je moguce da proverim koji je sajt posetila moja kcerka?

Datum priključivanja
    Oct 2006
    Poruka
    39

History

Bez problema
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Aug 2006
    Poruka
    398
    Ovo važi pod uslovom da nije aktivirana opcija "Always clear my private data when I close Firefox"!!
    "Demokratske ustanove su karantin za čežnju ka tiraniji." [Friedrich Nietzsche]

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    7

neiskusan

ali ona ima svoj komp.,a ja bi hteo da vidim koji sajtove posecuje.zabrinut sam

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    namontiraj na njen komp spy program. tako če se učitavati sve šta radi na kompu. evo jednog takvog:

http://pc-spy.qarchive.org/

Datum priključivanja
    Jul 2008
    Poruka
    25
    Citat U originalu postavio/la kvale Pregled poruke
    da li je moguce da proverim koji je sajt posetila moja kcerka?
    Pusti dete da uživa, bolje da je na netu nego na heroinu, ili da sedi na LADNOM BETONU!

Datum priključivanja
    Oct 2009
    Poruka
    10

Thumbs up

Ne slažem se da je treba samo tako pustiti i biti hladan na njezino korištenje interneta, pogotovo ako imaš bilo kakve sumnje.

Intenet je pun pedofila i ostalih bolesnika koji vrebaju. Zato i ja preporućam neki program za motrenje aktivnosti na internetu, ali prije svega, razgovor s kčerkom, objasni joj koje su opasnosti, da nisu svi koji se predstavljaju oni za koga se predtavljaju i sl.

Naravno nemoj se ni previše bojati, svemu ima rješnenje, a to nije da joj se zabrani pristup internetu. Prva stvar koju bih ja napravio jest razgovarao s djetetom, otvoreno, da ti se može povjeriti.

Nadam se da sam bar malo pomogao, sretno!

Btw, jako dobra tema

Datum priključivanja
    Jun 2011
    Poruka
    3
    I ja se slazem da je neophodna kontrola dece na internetu jer i na njenu vrebaju smrtonosne situacije kao i na ulici!!

Licno mislim da je neophodno da se u nizim razredima osnovn skole pocne edukacija o zastiti privatnosti. Tako na primer deca moraju da se uce koje podatke smeju a koje ne da ostavljaju po internetu. Na primer mesto stanovanja, broj telefona, podatke iz licne karte i slicno ni u snu nesmeju ostavljati po internetu.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu