Aliexpress WW
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23

Tema: gde kupiti dres, opremu reprezentacije...?

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    6
    Moje drugarice su dobile dresove od onog Darka sa Pinka, cini mi se da su dresovi Ivane Djerisilo, Vesne Citakovic i Anje Spasojevic...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    577
    Citat U originalu postavio/la mileeena10 Pregled poruke
    Moje drugarice su dobile dresove od onog Darka sa Pinka, cini mi se da su dresovi Ivane Djerisilo, Vesne Citakovic i Anje Spasojevic...
    Koji Darko?!
    Ja ne gledam Pink pa zato pitam...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    6
    Neki sto vodi Infotop i onu jutarnji program...

Datum priključivanja
    Jan 2008
    Poruka
    12

Bes Koji ste vi srecninci...

DA, da, treba da se proizvode, samo sto to ce biti samo u Srbiji, a u Makedoniji nista! Joj, koja sam ja "srecnica"!!! Ne izlazi tu nista!!!

E ovo pise u DaCapo-u:
    "Osim dizajniranja i izrade sportske opreme firma DaCapo dizajnira i proizvodi termo preslikače po Vašem zahtevu.
    Termo preslikači su dobili naziv po tehnici finalnog štampanja na dresove i drugu sportsku opremu pomoću visoke temperature, kada se boja sa papira prenosi na tkaninu. Postoje obični i ekspandirajući preslikači. Ekspandirajući preslikači su preslikači gde se posebnim postupkom dobija reljefnost na delovima ili celom preslikaču."
    Poslednji put uređena NapredPlavi96 : 16-01-2008 u 13:56

Datum priključivanja
    Feb 2008
    Poruka
    12
    Ja mislim da moze da se naruci dres od DA CAPA samo mora da bude to na veliko

Datum priključivanja
    Jul 2008
    Poruka
    5
    Citat U originalu postavio/la Sandra #13 Pregled poruke
    Firma DAcapo proizvodi dresove odbojkaske reprezentacije Srbije.
    Evo ti njihov sajt i tamo ces naci njihov broj telefona,pa ih pozovi: www.dacapo.co.yu. Nadam se da ce ti ovo biti od pomoci.
    POZDRAV
    OD SRCA TI HVALA/NAJBOLJA SI

Datum priključivanja
    Aug 2008
    Poruka
    4

Ok.Ozren

Ja sam iz Sokobanje,i treniram odbojku u Ok.Ozrenu (lokalnom klubu) koji je otvoren krajem prosle godine.....pocetak kao svaki je bio tezak...i za treniranje opreme itd. Nismo odma imali dresove,pa smo kupili majce odstampali grb i u tome igrali utakmice turnire....ove godine odnosno ove jeseni,pocinjemo da igramo ligu,treba da se odrade mnoge stvari pocev od legitimacija do kupovine dresova,opreme pa do pocetka prvenstva,imam samo 17godina nas glavni trener prica o kupovini Da Capo dresova jer je opstina izdvojila 30 hiljada dinara za kupovinu dresova....ja mislim da je to dobra ideja mada ne bih mogo da igram u dresu sa rukavima da li ima Da Capo dresovi (muski naravno) bez rukava,jer vecini igraca to smeta kod smeca...dali to ima negde?? Mozete mi ostaviti poruku na forumu ili mi posaljite e-mail filip_sb@yahoo.com. Mozda je bolje na e-mail! Unapred hvala

Datum priključivanja
    Aug 2011
    Poruka
    1

Najbolje je da se napravi neki skup.da se nesto vise posveti odbojci.a ne samo fudbal

ULJUDI STVARNO TREBA DA SE OKRENE VISE ODBOJCI A NE SAMO FUDBALU...IMAMO DOBRIH TALENATA U ODBOJCI I ZATO TO TREBA ISKORISTITI
    Poslednji put uređena okdrina....:) : 31-08-2011 u 23:19

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu