Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 30

Tema: Selekcija

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    4

Bes Selekcija

Ne svidja mi se nacin selekcije igraca za pionirsku i kadetsku reprezentaciju. To se sve radi nekim "kovertama" i vezama, a druga deca koja su mozda finansijski i ekonomski slabija, a ipak talentovana, nemaju priliku da se nadju u opciji za odabir, samo zato sto ne treniraju u velikim klubovima i nemaju ledja koja ce se podmetnuti za njih. Kao primier navodim Juznu Srbiju, koja je retko stajaliste skautima reprezentacije u kojoj se mozda krije i nekoliko potencijalnih buducih asova... To nije od uvek bilo tako, ali u poslednjim godinama sve se nekako promenilo. Licno sam se uverio da u Nisu postoje decaci koji bi mogli biti potencijalni buduci asovi,i koji bi u blizoj buducnosti mogli zameniti Miljkovica kad za to, naravno, dodje vreme

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Iskreno Tudore ja treniram wec 3 godine i nikad nisam cuo da postoji pionirska reprezentacija cuo sam da je kao neka najjaca grupa na kampu u Karatasu pionirska reprezentacija.A sto se tice spiska igraca za kadetsku reprezentaciju pa widi owako trenutno boljih kadeta nema i newerujem da je neko preko "veze" upao u kadetsku.A sto se tice Juzne Srbije ja sam igrao protiw mnogo pionirskih ekipa iz Juzne Srbije i stvarno ima mnogo dobrih igraca...Trebalo bi da i na taj deo Srbije neko obrati paznju!!!

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217

Thumbs up

Citat U originalu postavio/la tudor Pregled poruke
    Ne svidja mi se nacin selekcije igraca za pionirsku i kadetsku reprezentaciju. To se sve radi nekim "kovertama" i vezama, a druga deca koja su mozda finansijski i ekonomski slabija, a ipak talentovana, nemaju priliku da se nadju u opciji za odabir, samo zato sto ne treniraju u velikim klubovima i nemaju ledja koja ce se podmetnuti za njih. Kao primier navodim Juznu Srbiju, koja je retko stajaliste skautima reprezentacije u kojoj se mozda krije i nekoliko potencijalnih buducih asova... To nije od uvek bilo tako, ali u poslednjim godinama sve se nekako promenilo. Licno sam se uverio da u Nisu postoje decaci koji bi mogli biti potencijalni buduci asovi,i koji bi u blizoj buducnosti mogli zameniti Miljkovica kad za to, naravno, dodje vreme
    Slazem se sa tobom tudor.Ja sam sa Juga Srbije,tacnije iz Vranja,treniram odbojku skoro 2 godine,i imala sam prilike da igram protiv ekipa iz drugih gradova.Ovde kod nas nema velikih klubova,ali ima dosta dobrih igraca koji bi mogli da igraju u jacim klubovima.Evo npr:moja drugarica je 6.razred a vec igra u 1.tim ZOK Vranje,kao i moj drug koji trenira samo godinu dana,ali kao da trenira 5ili 6 godina.Mislim da je jedino resenje za dobre igrace ,konkretno sa Juga Srbije ,da odu u neki veliki grad i da nastave da treniraju pa im se mozda tada ukaze velika prilika,jer ne verujem da ce nekome pasti na pamet da dodje da ih gleda.
    POZDRAVVVV!!!!
    Poslednji put uređena Sandra #13 : 05-06-2007 u 12:41

Datum priključivanja
    Jun 2006
    Poruka
    251
    Sve se zna i sve se gleda. Ti igraci igraju valjda neku ligu, tu su treneri, koji prijavljuju igrace na koje moze da se racuna. Takodje kada su prvenstva Srbije u pitanju, tu se uvek nalaze ljudi koji gledaju i prate igrace, i ako neko vredi, taj ce proci.
    Sto se tice juga Srbije, gledao sam prvenstvo koje je bilo u Vranju, a tu su ucestvovali Vranje i Nis, i na mene je skrenuo paznju samo libero Vranja, koji je inace tada proglasen i za najboljeg libera. Ovo ostalo rekao bih nije vredno pomena. A igraci koji su obelezeli to prvenstvo - nalaze se u reprezentaciji. Ovo sve vazi za muskarce, devojke nisam gledao.

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    46

"?

Da ima talentovanih igraca i igracica u Vranju, ima ih. Vranje je imalo prilika da ucestvuje na raznim pionirskim, kadetskim i juniorskim takmicenjima i u muskoj i u zenskoj konkurenciji. A kao sto ste rekli , naravno da je tu bilo ljudi koji su gledali. Tako jedna Vranjanka igra za Pozarevac a druga je pozvana na probni trening Zvezde i Uzica. Generalno gledano, u Bg i NS liga je mnogo jaca tako da igraci ranije sazrevaju i imaju bolje uslove za trening. A Sara sto se tice tvoje drugarice ( ako se ne varam pricas o Neveni) za nju ima sanse i to velike ali samo pod uslovom da dolazi na treninge i da sa njom trener sto vishe radi.. Bash i ne verujem da je Miljkovic otisho u reprezentaciju preko veze, a ni Janic iako je iz Leskovca.
    POzdrav

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Citat U originalu postavio/la Aleksandra_vr Pregled poruke
    Da ima talentovanih igraca i igracica u Vranju, ima ih. Vranje je imalo prilika da ucestvuje na raznim pionirskim, kadetskim i juniorskim takmicenjima i u muskoj i u zenskoj konkurenciji. A kao sto ste rekli , naravno da je tu bilo ljudi koji su gledali. Tako jedna Vranjanka igra za Pozarevac a druga je pozvana na probni trening Zvezde i Uzica. Generalno gledano, u Bg i NS liga je mnogo jaca tako da igraci ranije sazrevaju i imaju bolje uslove za trening. A Sara sto se tice tvoje drugarice ( ako se ne varam pricas o Neveni) za nju ima sanse i to velike ali samo pod uslovom da dolazi na treninge i da sa njom trener sto vishe radi.. Bash i ne verujem da je Miljkovic otisho u reprezentaciju preko veze, a ni Janic iako je iz Leskovca.
    POzdrav
    Ne pricam o Neveni(ona igra u 2.tim koliko ja znam),pricam o Emiliji kojoj je pruzena sansa da igra za 1.tim.Trenirala sam sa njenom sestrom,a i sa njom vrlo malo.Tacno je to sto kazes da u Bg i Ns imaju bolje uslove za trening ,a i mnogo jace lige.
    POZDRAVVVV!!!!

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    4

Upozorenje odgovor

Pozarevcanin nije u pravu. Ipak on je severnije, a tmo u Pozarevcu ipak imaju neki kontakt sa "budzama" iz BG-a. Iako ti tvrdis suprotno ja se slazem sa Sarom i Aleksandrom i jamcim da u Juznoj Srbiji lezi potencija odbojke, kako muske tako i zaenske... Nije tacno za vece gradove.... Imam puno poznanika u niskoj odbojci, ali i oni kazu da satnje u niskoj odbojci nije ni malo zavidnije nego u ostalim gradovima Srbije (sem gradova od Beograda i severnije)...

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Huh...ewo owako!!!kazi mi koliko igraca iz Pozarevca igraju za neku reprezentaciju...Samo njih 5 od toga 2 u kadetskoj i 3 u Juniorskoj..Ja poznajem swakog od njih i tvrdim da nijedan od njih nije usao u reprezentaciju preko veze..A i uostalom ako pratite odbojku znate sigurno o kome je rec Konstantin Cupkovic Milos Stevanovic Mihajlo Pajic Nikola Vasic Ivan Ilic...Sto se odbojke tice u Pozarevcu nema nikakvih budza koji guraju igrace u reprezentaciju.A i ti Tudor preterujes ja se slazem da ima kvalitetnih igraca i u Juznoj Srbiji ali nije tamo swaki igrac Miljkovic...Ja stvarno nemas nista protiv tog dela Srbije ali budimo realni svi bolji igraci dolaze iz Beograda i okoline ne zato sto su tu bolje deca i talentovanije nego zato sto su swi bolji treneri u tom delu...Pozzdrav!

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    Citat U originalu postavio/la Odbojkas_Po Pregled poruke
    Ja stvarno nemas nista protiv tog dela Srbije ali budimo realni svi bolji igraci dolaze iz Beograda i okoline ne zato sto su tu bolje deca i talentovanije nego zato sto su swi bolji treneri u tom delu...Pozzdrav!
    Za trenere i nisam tako sigurna,a i neznam pa ne bih da o njima komentarisem.Ali znam i sigurna sam da imate mnogo bolje uslove za treniranje,i vise klubova ,ipak je Bg.veliki grad.
    POZDRAVVVV!!!!

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    46

ss

Znate ja kako posmatram stvari. treneri su u Bg-u i okolini mnogo bolji, i to svakako stoji. Drugo, kada se deca tamo upisuju da treniraju selektiraju se i po visini i po godistu. Za razliku od toga u Vranju moze da trenira ko hoce, tj. ko moze. Svaka cast trenerima jer se zaista trude... Trece, mi u Vranju igramo po 15 utakmica godisnje i to sa svakom ekipom po dva puta. Skoro uvek se igra sa istim ekipama i ne vidja se nista novo... Krivo je podrucje na kome zivimo a ne talenat mladih.
    Sto se tice Eme, zelim joj da uspe! Da dobije na brzini i bice jos bolja..
    Pozdrav

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Uprawo wam o tome pricam!!!

Datum priključivanja
    Jan 2007
    Poruka
    217
    I ja Emiliji zelim sve najbolje,kao i ostalim igracicama i igracima,ne samo u Vranju i Juznoj Srbiji nego u CELOJ SRBIJI!!!!
    VELIKIIII POZDRAVVVV!!!!

Datum priključivanja
    Jul 2007
    Poruka
    1

Upozorenje

Citat U originalu postavio/la Odbojkas_Po Pregled poruke
    Huh...ewo owako!!!kazi mi koliko igraca iz Pozarevca igraju za neku reprezentaciju...Samo njih 5 od toga 2 u kadetskoj i 3 u Juniorskoj..Ja poznajem swakog od njih i tvrdim da nijedan od njih nije usao u reprezentaciju preko veze..A i uostalom ako pratite odbojku znate sigurno o kome je rec Konstantin Cupkovic Milos Stevanovic Mihajlo Pajic Nikola Vasic Ivan Ilic...Sto se odbojke tice u Pozarevcu nema nikakvih budza koji guraju igrace u reprezentaciju.A i ti Tudor preterujes ja se slazem da ima kvalitetnih igraca i u Juznoj Srbiji ali nije tamo swaki igrac Miljkovic...Ja stvarno nemas nista protiv tog dela Srbije ali budimo realni svi bolji igraci dolaze iz Beograda i okoline ne zato sto su tu bolje deca i talentovanije nego zato sto su swi bolji treneri u tom delu...Pozzdrav!
    Prvo da te ispravim: nije Mihajlo Pajic vec Mihailo Pajic i izostavio si Nikolu Pekovica koji je bio (iako vise nije). A Tudore,sto se tice tvog nezadovoljstva izborom selekcija mogu ti reci da od clanova reprezentacija niko nije nezasluzeno usao,i svi igraci su iz velikih skola odbojke.A to sto istices da je Miljkovic Nislija nema nikakve veze s vezom jer,iako je rodjen u Nisu,postao je igrac tek u Partizanu gde je Buca Galesev (veliki trener iz Vose) predlozio tadasnjem treneru Partizana da ga stavi na poziciju korektora.A ako mislis da u juznoj Srbiji ima boljih igraca od onih koji su na spisku reprezentacija,navedi mi nekog i od koga je bolji.Petka iz Nisa vec znam pa ne moras njega,a s druge strane on je vec u kadetskoj...Pozzhttp://www.srbijauzivo.co.yu/images/smilies/zdravo.gif

Datum priključivanja
    Feb 2007
    Poruka
    49
    sad tek cujem da vranje,nis,leskovac imaju toliko dobrih igraca kako vi tvrdite...ali nisam video ni vranje, ni nis, ni leskovac da nesto osvojise sa svim tim silnim nadama...postoje i pionirska,i kadetska i juniorska takmicenja,majski turnir ali opet nisam video ni jedan od pomenutih gradova na pobednickom postolju...pa kako je to moguce...izvor talenata a nigde rezultata u mladjim selekcijama...a ovamo svi iz nasih reprezentacija su nesto osvajali...po neko kadetsko,majsko ili slicno....e pa sad nesto se ovde ne slaze...
    tradicija...to je ono sto nemate...osnovno odbojkasko obrazovanje nije ok!

Datum priključivanja
    Jul 2006
    Poruka
    164
    Citat U originalu postavio/la Kimi PO Pregled poruke
    Prvo da te ispravim: nije Mihajlo Pajic vec Mihailo Pajic i izostavio si Nikolu Pekovica koji je bio (iako vise nije). A Tudore,sto se tice tvog nezadovoljstva izborom selekcija mogu ti reci da od clanova reprezentacija niko nije nezasluzeno usao,i svi igraci su iz velikih skola odbojke.A to sto istices da je Miljkovic Nislija nema nikakve veze s vezom jer,iako je rodjen u Nisu,postao je igrac tek u Partizanu gde je Buca Galesev (veliki trener iz Vose) predlozio tadasnjem treneru Partizana da ga stavi na poziciju korektora.A ako mislis da u juznoj Srbiji ima boljih igraca od onih koji su na spisku reprezentacija,navedi mi nekog i od koga je bolji.Petka iz Nisa vec znam pa ne moras njega,a s druge strane on je vec u kadetskoj...Pozzhttp://www.srbijauzivo.co.yu/images/smilies/zdravo.gif
    Pa dobro gresi cowek...Hehe!!!Hwala sto si me isprawio a da eto zaborawio sam na Peku...Ma swi su zasluzeno u rep, i KRAAAAAAAJ!

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu