Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 3 od 845 PrvaPrva 12345671353103503 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la Interceptor Pregled poruke
    blago vama što možete da pijete jelena, ovde kod nas ima samo MB ali mi se ne sviđa.
    Ni mi ne volimo MB ali moze Jelen ili jos bolje Lav!!!
    Mada i ja preferiram vino, domace, crnogorsko ili spansko ne pravim pitanje.

Jocaov/in lik
    Joca je offline Министар Дејанове Владе
    Datum priključivanja
    Sep 2005
    Poruka
    1,392
    Па да ниси пореклом као и ја из Месне заједнице ''Горња Севиља''? 'Ајде некако то шпанско, али само пола чаше!Обичај је!Да се оперу уста!
    Виљамовку молим!
    Never be afraid to try something new. Remember that
    a lone amateur built the Ark. A large group of professionals built the
    Titanic.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ai, bre Joco, ti bre samo te vocke nisam se od tebe nadao...ajd kad mora al ona sa sve celom kruskom u flasi, mislim da je prave u Srpskoj...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    Nešto sam primetio u ovoj kafani. svi naručuju a niko ne dobija piče.Gde su konobarice?

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Znas sta,u pravu si skroz,a meni ili je busna casa ili mi neko popije pivo na kvarno, nego to me navodi na ideju da mi raspisemo konkurs za konobarice! Zainteresovane osobe mogu da posalju svoj cv,a hocu da cujem i od vas koje bi to kvalitete trebalo da poseduje nasa konobarica,JER NEPRIMAMO MI BILO KOGA,ZAR NE? Navlazite grlo ,pa da pocnemo...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Dobro bre,drugari,zar u ovoj kafani ostadosmo samo ja i pivo? Sto ti je zivot,covek nema sa kime ni da popije nesto!!!!!!!!Nego, ima li ko da isprica neko svoje najgore pijanstvo? ??? Izlazim sa splava u neko doba,i lik me povuce za ruku,izvine se ,i pita me da li mi je mama pravila ajvar ove godine?? To-naravno-izazva opstu tucu u kafani, a ja se i dalje pitam sta li mi je lik opsovao.....? Nego to nemora da znaci da mi ne treba da nazdravimo

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    Najgore pijanstvo???

Ma da me tukli nemogu da se setim.

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Dobro, reci onda neko najludje!!!

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    Dobro neznam dal je to ludo al svejedno.

radio sam ko taxista u ljubljani pa me zvala stalna mušterija da ga vozim 25km u drugi grad u javnu kuču.Častio ko lud, ja se napio a probudio sam se u svome krevetu.
    Zvali me onda sa posla da sam otpušten.Čovek je vozio moj taksi i mene natrag u ljubljanu i vratio kola u firmu....

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Dobro je batice,a jesi li mu rekao da neide vise u javnu kucu,vidis da je lud!!Skroz je gotivno!!!!!!!!!!!

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    ma nisam ga video od tad, al je stvarno bio pun para pa što da ne iskoristim prilike pa da nešto malo popijem...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Svidja mi se kako razmisljas,pa jednom se zivi,al se zato pije dupli jelenko!!!

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    Pa mogli smo, kako se zove forum "srbija uživo" da se nađemo jednom u BG zajedno sa gazdom pa da popričamo o jelenu i ostalim problemima

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    ja sam uvek za...ne znam samo da li ce gazda da iskulira ovu pijanku...jedino,ako nema neki sastanak...Moj vecerasnji sastanak je bio katastrofa,tako da mi preostaje da stucem ovo pivo i skocim padobranom...sala,mala....i bacim se u krevet...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    ma nači če on vremena...a ja još malo sredim moj radio pa još jednu čašu i patos...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies