Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 12 od 845 PrvaPrva ... 289101112131415162262112512 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Цмокић ЈО!
    Не бринем ја за самодисциплину код лавице.... Мајмунчиће муче искључиво бубрези, а ти си до даљњег, по сопственом опредељењу....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Цмокић ЈО!
    Не бринем ја за самодисциплину код лавице.... Мајмунчиће муче искључиво бубрези, а ти си до даљњег, по сопственом опредељењу....
    ...Majmun! Hm?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ...Majmun! Hm?
    Ja sam izgleda propustio...ti si JO ta zivuljka po kineskom ili...jel ja to dodjem znak ?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Ja sam izgleda propustio...ti si JO ta zivuljka po kineskom ili...jel ja to dodjem znak ?
    Pojma nemam koja sam zivuljka, jos nisam pogledala. Majmun sam samo zbog Plantaze, jer joj se to tako svidja! Nemam nista protiv!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Neshvacam bas taj zadnji deo pitanja!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Neshvacam bas taj zadnji deo pitanja!
    Ma bre, bila lagana provokacija, sala...kao, ako si ti majmun onda i ja dodjem moj horoskopski(kineski) znak, jer sam obecao da cu ga otkriti odmah posle tebe.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    ma bre,
    Опет Газела?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Опет Газела?
    Sada moram pitati, pre nego sto opet zaboravim! O kakvoj gazeli vi to uvek pricate? Ako moze jednostavno objasnjenje!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Опет Газела?
    Da...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Sada moram pitati, pre nego sto opet zaboravim! O kakvoj gazeli vi to uvek pricate? Ako moze jednostavno objasnjenje!
    Увек када Маре користи узречицу "бре", провалили смо да је надрк.... (читај - нервозан). У почетку се "вадио" гужвом на Газели.... Сада дипломатски не констатујемо надрк....ост, него Газелу.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Увек када Маре користи узречицу "бре", провалили смо да је надрк.... (читај - нервозан). У почетку се "вадио" гужвом на Газели.... Сада дипломатски не констатујемо надрк....ост, него Газелу.
    Ahh... tako! To "bre" je bilo u recenici kojom mi je odgovorio. Znaci, ja nerviram?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ahh... tako! To "bre" je bilo u recenici kojom mi je odgovorio. Znaci, ja nerviram?
    Испричаћу ти, ЈО, истиниту причицу.
    Отишао мој супруг у Порторож, отприлике на оволико дана колико тебе сада није било. Из куће нисам излазила, из канцеларије ни по доручак... на посао ишла југићем, да што пре будем код телефона... Прозори су чекали рибање, али на њима су били ти слатки отисци његових прстића....календар се излизао од мог погледа...
    И...само другачија скала од очекиване при повратку, замутила је мој поглед, а Газела...вау....
    Млада си, научићеш, могу те повредити погрешни трептаји само оне особе коју волиш, коју чекаш, на овај или онај начин....
    А знаш....ко је ледара....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    [.
    Млада си, научићеш, могу те повредити погрешни трептаји само оне особе коју волиш, коју чекаш, на овај или онај начин....
    А знаш....ко је ледара....[/QUOTE]

Mlada sam? Otkud to sada znas? Od pocetka sam govorila da sam starija od tog "klinca" Ali vi necete da mi verujete, za vas sam 'mala zelena Svabica', 'intergal. princezica' ... sta jos sve... Njemu je odprilike god. ko mom mladjem bratu oko 30 do 35... ali nije vazno... nego mislis da se ljuti na mene i zato ta gazela?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Izlazim na veceru i u nocni zivot! Javiti cu se jos veceras!
    CMOK

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [.
    А знаш....ко је ледара....
    Mlada sam? Otkud to sada znas? Od pocetka sam govorila da sam starija od tog "klinca" Ali vi necete da mi verujete, za vas sam 'mala zelena Svabica', 'intergal. princezica' ... sta jos sve... Njemu je odprilike god. ko mom mladjem bratu oko 30 do 35... ali nije vazno... nego mislis da se ljuti na mene i zato ta gazela?[/QUOTE]

ЈО, ИГРАЛИ СМО СЕ! Наравно, није потребно много мозга да се укапира твоја изузетна интелигенција, широко образовање, зрелост, што "не иде" са младошћу, али си нас освојила енергијом, тако својственој баш младости... А то прија...
    НЕ ЉУТИ СЕ, СИГУРНА САМ, ПОВРЕЂЕН ЈЕСТЕ. Бринуо је о сваком слову које је написано, приметила си, сугерисао да неке поруке бришем или модификујем, стрпљиво чекао данашњи дан, твој повратак... А ТИ СИ БИЛА ЛЛЛЛ.
    Знаш да није одговорио на "odgovori na druga dva pitanja bi pokvarili igru" - а ту је било "Zasto si tako ozbiljan? Sta se desava u tebi? Jesi li melanholicne prirode".
    "Рањену" особу није тешко повредити.
    А, како рече твоја животна енергија ми смо тим, бићемо мелем једни другима, колико можемо!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies