Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 157 od 845 PrvaPrva ... 57107147153154155156157158159160161167207257657 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,341 do 2,355 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...sad cu....jel mozes da verujes da mi je izbrisao ceo post od pola sata pisanja...ocu da odlepim....nema veze sutra....
    Dejane ajd uradi nesto po tom pitanju...kad se duze zadrzis u odgovaranju p;o nekoj temi, desi se da ti nestane post...narocito ako je dugacak...reci mi u cemu je problem i da li mozes da ga nadjes negde....
    ...auuu...al sam bio ...hmm...umoran........sory Deki, zaboravo sam da kopiram, sto sam ucinio sa prvim delom poruke...a za ovu opciju koju spominje Svabica zlocko ...stvarno nisam znao...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Pozdrav svima, do nedelje uvece ako nebude kasno!
    ...hmm...imas pravo zlocko......nisam se "zapamtio"...ali priznajem da nisam znao da je to uslov da te forum ne "zaboravi", iako si svo vreme unutra...hvala na tipu...hmm...zasto imam utisak da su te strasno zabavljale ove zadnje poruke...verovatno si zamisljala moj bes kad sam posle pola sata borbe sa snom i napisanih, mozda 1000 reci...shvatio da je poruka nestala ...hmm...
    ...Cao "majstore"...oborite ceo Lajpcig na kolena...
    Poslednji put uređena Mare : 12-03-2009 u 14:56

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Pozdrav nedy! Pozdrav Mare!
    I ajd' zdravo!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Pozdrav nedy! Pozdrav Mare!
    I ajd' zdravo!
    ......otisla si..?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ......otisla si..?
    Opet ta famozna subota a ja se uvek spremam u poslednjem trenutku pa imam dosta da uradim a samo da vas pozdravim pa možda kasnije!
    Pozdrav i Plantaže tebe nisam na vreme videla!

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Pozdrav svima

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Opet ta famozna subota a ja se uvek spremam u poslednjem trenutku pa imam dosta da uradim a samo da vas pozdravim pa možda kasnije!
    ...sta si ti subotar...nema veze...u svakom slucaju, obaveze pa onda z...ncija...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    врати нам се, пре суботе

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...sta ima jel se desavalo nesto posebno, juce...nisam ispratio...jel sve u redu u reonu od Sideja do Dorcola...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    he...mogu da zamislim maretovo buđenje posle prošle noći čivas+ne spavanje+ popizd zbog gubljenja postova=
    Добро јутро, Маре...Лепо је када си ту....надам се да чивас није убио ни једно л, а ни оне друге, лепе особине (********************) (превод само за циркароше)
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    ...sta ima jel se desavalo nesto posebno, juce...nisam ispratio...jel sve u redu u reonu od Sideja do Dorcola...
    Sve je pod kontrolom...obladale nas izbeglice...sve golo...boso...napaceno...zaposljavamo u kafanu koliko mozemo...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    ...sta ima jel se desavalo nesto posebno, juce...nisam ispratio...jel sve u redu u reonu od sideja do dorcola...
    пола одговора....о'ђе лепо....преко ноћи ниче диван паркинг испред "25. маја", јуче простирала веш није га било....поглед са крова....хвала Ђоковићу
    Prikačene slike Prikačene slike
    Poslednji put uređena plantaže : 19-03-2009 u 13:19

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Добро јутро, Маре...Лепо је када си ту....надам се да чивас није убио ни једно л, а ни оне друге, лепе особине (********************) (превод само за циркароше)
    ...ma nisam ja popio mnogo...4 -5 komada...ali nisam jeo ceo dan i spavao jako malo...pa me sastavilo kao da sam ubio flasu...nema veze, jako, retko sam u tom "posebnom raspolozenju", pa mi je , u neku ruku, i prijalo...neuredan zivot.....a sto se tice L...nista ne nedostaje, u tim situacijama, samo dobijem jos jedno L, za ludilo ....ili je to vec u ona cetri......zaboravio sam...krenuo izgleda alchajmer...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    пола одговора....о'ђе лепо....преко ноћи ниче диван паркинг испред "25. маја", јуче простирала веш није га било....поглед са крова....хвала Ђоковићу
    ...veselo...samo jos da se decko opusti i pocne da igra......znaci ti ce budes zaduzena za posluzenje, kad dodjemo na turnir...sta predlazes...one cuvene, jagode sa slagom sa Wimbledona ili...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Sve je pod kontrolom...obladale nas izbeglice...sve golo...boso...napaceno...zaposljavamo u kafanu koliko mozemo...
    ...auu..pa vec ima viska radne snage...ulazimo polako u recesiju a vi zaposljavate...svaka cast...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies