Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 186 od 845 PrvaPrva ... 86136176182183184185186187188189190196236286686 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 2,776 do 2,790 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Plantaze...sve najljepse zelje za rodjendan...sa zakasnjenjem...al iskreno...
    .....................
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Pozeli nesto za rodjendan(hm... nesto skromno!)
    .............

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ДОБРО ЈУТРО

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    .............
    Kako lepa slika!
    Ali kakva je ta zelja, saljes me na mesec?
    Ili hoces da te povedem?

kako je bilo juce, bilo lepo? Bili sigurno tvoji Somborci, tvoji najdrazi

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Добро јутро, ЈО. Откуда тако рано?.....жеља....до звездица....скромно, зар не? Било лепо....друштво солиста.....Копаоник без жене, Ирена без Мајка, синови без жена, посланица без шефа....раштимовано, а топло.......гитара и винце.....мађарски олашризлинг....а ти хоћеш нешто да ми поклониш, овде или на тавану? слађе ми је да сама изабереш, волим неизвесност,а сигурна сам да ће бити лепо....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Добро јутро, ЈО. Откуда тако рано?.....жеља....до звездица....скромно, зар не? Било лепо....друштво солиста.....Копаоник без жене, Ирена без Мајка, синови без жена, посланица без шефа....раштимовано, а топло.......гитара и винце.....мађарски олашризлинг....а ти хоћеш нешто да ми поклониш, овде или на тавану? слађе ми је да сама изабереш, волим неизвесност,а сигурна сам да ће бити лепо....
    Vidim da si se lepo provela,zasluzila si!

Za tavan nemam vise tema ali ako te nesto interesuje sto mislis da je za tavan ... samo pitaj

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    sorry, телефон.....10-15 мин.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Bolu me sve kosti! Imas li neki recept proti zapaljenja misica! Vozala sam se juce celo poslepodne do kasno uvece bicosom i to oko 30km i sada sam invalid! Neznam kako cu se odgegati do samoposluge ... trebala bi mi sad kolica ispred sebe da guram!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    sorry, телефон.....10-15 мин.
    I kod mene malopre telefon i ja se uplasim, jer u to doba niko ne zove obicno, kad ono moja keva i tek tu se uplasim ... sta je sad, je li se nesto desilo, otkud ona tako rano... jesi li zdrava .... ??? A ona ... hoce samo da me cuje, jedino vreme kad me moze upecati, kaze! Uff ...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Bolu me sve kosti! Imas li neki recept proti zapaljenja misica! Vozala sam se juce celo poslepodne do kasno uvece bicosom i to oko 30km i sada sam invalid! Neznam kako cu se odgegati do samoposluge ... trebala bi mi sad kolica ispred sebe da guram!
    ...ништа страшно....мало ћеш ходати као робот....можда....да префорсираш сада другу врсту мишића....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    za tavan nemam vise tema ali ako te nesto interesuje sto mislis da je za tavan ... Samo pitaj
    Интересује ме свашта....сачекаћу....рећи ћеш или нећеш, Швабице, тајновитошћу обавијена

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...ништа страшно....мало ћеш ходати као робот....можда....да префорсираш сада другу врсту мишића....
    a koja je to vrsta

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Интересује ме свашта....сачекаћу....рећи ћеш или нећеш, Швабице, тајновитошћу обавијена
    Pa vidis da pricam o sebi. Znas da imam mamu, da imam bicikli i td ...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

još jedna kafanska pričica

...Jednog je Dana Svetac imao priliku popričati s Bogom te ga upita: Gospode, bilo bi mi zadovoljstvo znati kako izgledaju pakao i raj.

Bog odvede sveca do dvoje vrata. Otvori jedna vrata i dozvoli mu da pogleda. Na sredini sobe, stajao je veliki okrugli sto. Na sredini stola, nalazila se velika posuda, sa jako finom i mirišljavom hranom. Svetac oseti kako mu navire voda na usta. Osobe koje su sedele za stolom bile su izrazito mršave, ljubičaste boje i bolesnog izgleda. Izgledali su svi izgladnelo. Imali su kašike sa jako dugačkim drškama, koje su bile pričvrščene na njihove ruke. Svi su mogli dohvatiti tanjir s hranom i uzeti malo, no kako je drška kašike bila duža od njihove ruke nisu mogli staviti hranu u usta. Sveti se čovek stresao na sam pogled njihovog jada i njihovih patnji.

Bog reče: Upravo si video pakao. Bog i čovek se uputiše prema drugim vratima.

Scena koju je čovek ugledao bila je identična prethodnoj. Bio je tu veliki okrugli sto, posuda prepuna fine hrane, koja mu je opet naterala vodu na usta. Osobe za stolom su isto imale kašike dugih drški, no ovaj su put, osobe bile dobro nahranjene i srećne, te su razgovarale međusobno, zadovoljno se smeškajući..
    Sveti čovek reče Bogu:- Ne razumem!
    - Jednostavno je, odgovori Bog, sve zavisi o jednoj veštini.
    Ovi su naučili hraniti jedni druge, dok oni drugi ne misle na ništa osim na sebe same.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    a koja je to vrsta
    joj, JO, mnogo ih je....imam jednostavnije rešenje....masaža....

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies