Aliexpress WW
Strana 2 od 845 PrvaPrva 1234561252102502 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    11
    AJJ ZIVELI YUHOO,dvolitra samo da je na mojim usnama,JEA!amstel,holsten,jelen

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Dammo,to te kapiram, nego imas li neko strucno misljenje ili pak savet za sve koji su se naoruzali dobrim raspolozenjem i hoce da urade nesto pametno,ili najgoru glupost? Ja se licno uvek opredelim za ovo drugo,ali dobro...

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    U Stvari,kad God Hocu Da Budem Pametna-ja Napravim Najgoru Glupost,ali Valjda Tako Treba!!! U To Ime ,da Popijemo Nesto,sta Ste Se Uspavali?

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    30
    meni casa crnog vinca i ziveli za "zbogom pameti"

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    65
    eee,vince moje slatko..jednu sangriju molim!

e scorpionu,i ja sam jedna scorpia.. e da ti kazem,mi nikad ne uradimo sto treba,nego nam se uvek zalomi nesto bez veze..al sta ces.
    e,al ipak ja resila da nesto bitno promenim.ne druzim se vise s nekim ljudima koji mi psihick ali ni fizicki ne odgovaraju.to je prvi korak.a onda,na redu je zaljubljivanje.nisam se jos,al` bilo bi krasno..samo treba da odaberem osobu koja bira mene..a ne da se patosiram ko slepac,nesrecno,sto sam uvek do sad radila.hocu da simpatija bude uzajamna,i jasna.... e to cemo jos da vidimo

da ne brbljam vise..

ziveli ljudi i veseli mi bili! ne vredi bre zaliti i tugovati.Jok! menjamo politiku.

a,sta kazete na to?

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Fezra,cestitam,napravila Si Prvi Korak ,bitno Je Da Oteras Negativce Oko Sebe,onda Onome,na Koga Bacis Oko,samo Treba Da Objasnis Da Je Zaljubljen U Tebe,samo Toga Nije Bio Svestan!!!baci Ga U Nesvest I Dalje Se Snalazi....p.s. U Krajnjem Slucaju Koristiti Bejzbolku!!! Aj, Srecno I Ziveliiii

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Citat U originalu postavio/la bjørn Pregled poruke
    meni casa crnog vinca i ziveli za "zbogom pameti"
    DOBRO TI NAMA DOSLA,A VINCE TE CEKA IZ PODRUMA-DOMACE!STA CES BOLJE! PAMET SALJEMO NA SPAVANJE,STO UOPSTE NIJE RAZLOG DA MI NE NAZDRAVIMO !!!!!!!!!!!

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Nego Narode ,evo Ovde Dve Duple Kajsije I Srcano Vince,joca,mare I Dejan Nista Nepiju, A Ja Ako To Sve Popijem Posle Ovoliko Piva-napicu Se Bre !!!!!!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Ја одох на неки састанак, па кад се вратим свраћам на винце или можда кајсију.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    37
    Trebao si da zveknes nesto kratko,da razbijes tremu,ali valjda ces nam ispricati kako je bilo na sastanku,kad se vratis? Drzimo ti palceve i popicemo nesto u tvoje ime !

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    11
    kako je bilo na sastanku deki
    sta je palo vince ili kajsija
    da ti nisu uturili kukuruz

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    На састанку је била нака промена плана, тј. мање посла самим тим и пара, а летовање и доприноси су све ближи...

Но да смо ми живи, здрави и весели!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    65
    Citat U originalu postavio/la scorpio Pregled poruke
    Fezra,cestitam,napravila Si Prvi Korak ,bitno Je Da Oteras Negativce Oko Sebe,onda Onome,na Koga Bacis Oko,samo Treba Da Objasnis Da Je Zaljubljen U Tebe,samo Toga Nije Bio Svestan!!!baci Ga U Nesvest I Dalje Se Snalazi....p.s. U Krajnjem Slucaju Koristiti Bejzbolku!!! Aj, Srecno I Ziveliiii
    Care!!!

We love ya!!

Kul si covek,mame mi.

Datum priključivanja
    Jun 2007
    Poruka
    218
    blago vama što možete da pijete jelena, ovde kod nas ima samo MB ali mi se ne sviđa.

Datum priključivanja
    May 2007
    Poruka
    30

Smile

Citat U originalu postavio/la scorpio Pregled poruke
    DOBRO TI NAMA DOSLA,A VINCE TE CEKA IZ PODRUMA-DOMACE!STA CES BOLJE! PAMET SALJEMO NA SPAVANJE,STO UOPSTE NIJE RAZLOG DA MI NE NAZDRAVIMO !!!!!!!!!!!
    skorpio pun pogodak!!
    "pijem da je/ga zaboravim a vidim je/ga i duplo" samo za zaljubljene!!

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies