Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 39 od 845 PrvaPrva ... 293536373839404142434989139539 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 571 do 585 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    добро, добро.....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...kako si to objasnila okolini...
    Mojim prijateljima nemam sta da objasnjavam, oni me poznaju, znaju da nekad odlutam mislima... samo kelneru sam bila malo cudna ali smeskao se na kraju i on.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    pizza cu fructe de mare

...kakav je ukus? mare....
    ...nego kad rece morski plodovi, setih se da je JO pila merlo`uz skoljke......pa zar ne ide bolje neko suvo belo vino uz morske plodove...merlo, uglavnom(ogradjujem se, mozda ne svi) istice, upravo, pogresnu notu kod skoljki...nije da se pravim pametan, nego ja ne mogu crveno uz morske specijalitete, pa me interesuje vase iskustvo...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...nego kad rece morski plodovi, setih se da je JO pila merlo`uz skoljke......pa zar ne ide bolje neko suvo belo vino uz morske plodove...merlo, uglavnom(ogradjujem se, mozda ne svi) istice, upravo, pogresnu notu kod skoljki...nije da se pravim pametan, nego ja ne mogu crveno uz morske specijalitete, pa me interesuje vase iskustvo...
    без искуства.... immer weiss Wein

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Jeste, tacno je! Skoljke su bile u jednom sosu od crnog vina, paradajza, u tom slucaju je dozvoljeno! kada jedem skoljke u sosu od paradajza, isto volim crno vino, to je moj ukus a kad jedem skoljke u sosu od belog vina, onda naravno pijem belo vino!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Jeste, tacno je! Skoljke su bile u jednom sosu od crnog vina, paradajza, u tom slucaju je dozvoljeno! kada jedem skoljke u sosu od paradajza, isto volim crno vino, to je moj ukus a kad jedem skoljke u sosu od belog vina, onda naravno pijem belo vino!
    Danke...moracu da probam...jednom...zvuci logicno, ako se spreme u crnom vinu, verujem da neko (vocno) crno ili roze moze da ide...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Vina se biraju ne samo po vrsti mesa, ribe ... nego, uglavnom sos igra veliku ulogu! Uz belo meso, naprimer, piletinu, nemora se uvek piti belo vino kako neko misli. Kada je pile u nekom sosu od mirodjije ili slicno onda da! ali kad je peceno, onda vise volim crno vino! Ili uz zivinski paprikas, nebi pila belo vino! tako i sa ribom! Sve je pitanje ukusa!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Vina se biraju ne samo po vrsti mesa, ribe ... nego, uglavnom sos igra veliku ulogu! Uz belo meso, naprimer, piletinu, nemora se uvek piti belo vino kako neko misli. Kada je pile u nekom sosu od mirodjije ili slicno onda da! ali kad je peceno, onda vise volim crno vino! Ili uz zivinski paprikas, nebi pila belo vino! tako i sa ribom! Sve je pitanje ukusa!
    Slazem se, i ja sam protiv robovanja pravilima i volim da experimentisem ali meni ne ide crno vinu uz plodove mora...s druge strane nisam nikad jeo iste u tom sosu...ovde su konbinacije, uglavnom varijacije na temu...persun...beli luk...maslinovo ulje...limun...belo vino...pa je logicno da i ide belo...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    без искуства.... immer weiss Wein

Laku noc Plantaze "J"

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Laku noc Plantaze "J"

лаку ноћ, мила

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Nista nije smesno...idi tamo i vezbaj kuglanje...

E baš neću...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Oho,dobila sam zvezdicu!Pivo za celu kafanu!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Slazem se, i ja sam protiv robovanja pravilima i volim da experimentisem ali meni ne ide crno vinu uz plodove mora...s druge strane nisam nikad jeo iste u tom sosu...ovde su konbinacije, uglavnom varijacije na temu...persun...beli luk...maslinovo ulje...limun...belo vino...pa je logicno da i ide belo...
    Moj ukus, uz sve kuvano ili dinstovano pijem belo vino. Sve sta je sa zara, iz tepsije ili rerne, odgovara mi belo i crno ali crno ima uvek prednost! U danasnjoj, modernoj kuhinji se vise neocenjuje tako kao nekada: Riba = belo vino, divljac = crno vino , belo meso= belo vino, crveno meso = crno vino bla, bla... Sosevi su isto jako vazni pri izboru vina! Googlaj malo pa ces mozda naci vise infos.

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Oho,dobila sam zvezdicu!Pivo za celu kafanu!
    Moze li jedno za one koji kasne.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Moze li jedno za one koji kasne.
    Može i za one koji izbegavaju svaku razmenu mišljenja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies