Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 45 od 845 PrvaPrva ... 354142434445464748495595145545 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 661 do 675 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Свакако, пиво за Џокера
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Здраво, ЈО
    Zdravo Vestice!

[media]http://www.youtube.com/watch?v=hg2n039txnk[/media]

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Свакако, пиво за Џокера
    Hvala za pivo.Jer si nešto kada te nema?
    Evo moj život je dobio malu prekretnicu u profesionalnom okrenula sam se onome što zaista volim da radim a izbegavala sam to godinama.Nadam se da ću vežbom i a Boga mi i godinama da uspem u tome.Barem neke koristi od mene,ako me pre toga nešto ne zgazi (neki autobus ili kamion)

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    [QUOTE=dzoker;61660]Hvala za pivo.Jer si nešto kada te nema?
    Evo moj život je dobio malu prekretnicu u profesionalnom okrenula sam se onome što zaista volim da radim a izbegavala sam to godinama.Nadam se da ću vežbom i a Boga mi i godinama da uspem u tome.Barem neke koristi od mene,ako me pre toga nešto ne zgazi (neki autobus ili kamion)[/QUOT

Cestitam na prekretnici,hocemo li po jednu u to ime

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    [QUOTE=nedy1067;61661]
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Evo moj život je dobio malu prekretnicu u profesionalnom okrenula sam se onome što zaista volim da radim a izbegavala sam to godinama.Nadam se da ću vežbom i a Boga mi i godinama da uspem u tome.Barem neke koristi od mene,ako me pre toga nešto ne zgazi (neki autobus ili kamion)[/QUOT

Cestitam na prekretnici,hocemo li po jednu u to ime
    Pa što da ne
    Šta se to dešava po tvojoj državi sa jedne strane voda sa druge vatra a ti na netu!?

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    [QUOTE=dzoker;61663]
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke

Pa što da ne
    Šta se to dešava po tvojoj državi sa jedne strane voda sa druge vatra a ti na netu!?
    Pa rekoh ti pre da ja nisam od onih sekirljivih,a i u najteza vremena mora da se nadje malo vremena za casicu.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    [QUOTE=nedy1067;61664]

Pa rekoh ti pre da ja nisam od onih sekirljivih,a i u najteza vremena mora da se nadje malo vremena za casicu.
    A da ...tu si potpuno u pravu...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Zdravo Vestice!

"Većina veštica sledi dva etička pravila: 1) ne povredi nikoga i čini šta ti je volja, i 2) šta god poslao vratiće ti se trostruko. Ova dva pravila sprečavaju bacanje zlih, uništavajućih čini. Veštice koriste magiju unutar ritualnih krugova da izazovu potrebnu promenu u sebi samima ili svojim društvima, da opšte sa božanskim, da leče pojedince i zemlju, kao i da osete stanja ekstaze kroz bajanje, muziku bubnjeva i ples. Veštičarenje je religija čula koja smatra materijalni život svakog pojedinca kao sveti dar i naglašava isprepletanost svih stvari, kako vidljivih tako i nevidljivih."
    http://www.gay-serbia.com/religija/2...vika/index.jsp

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Evo moj život je dobio malu prekretnicu u profesionalnom okrenula sam se onome što zaista volim da radim a izbegavala sam to godinama.Nadam se da ću vežbom i a Boga mi i godinama da uspem u tome.Barem neke koristi od mene,ako me pre toga nešto ne zgazi (neki autobus ili kamion)
    Хало, ја по прописима тражила годишњи одмор
    Него, честитам - открила си потку среће
    Радиш оно што волиш , још ако некога искрено волиш, ускоро ће се појавити твој пост веома сам срећна!
    А то ипак нећемо залити пивом

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Хало, ја по прописима тражила годишњи одмор
    Него, честитам - открила си потку среће
    Радиш оно што волиш , још ако некога искрено волиш, ускоро ће се појавити твој пост веома сам срећна!
    А то ипак нећемо залити пивом
    Može vino ali sam ja za nešto jednostavniju varijantu -recimo za Palićki muskat hamburg.
    Za to što sam ovih dana započela trebaće mi zaista mnogo ljubavi,vere,istrajnosti,strpljenja i podrške, hvala vam svima na istoj.
    Volim vas što postojite.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Može vino ali sam ja za nešto jednostavniju varijantu -recimo za Palićki muskat hamburg.
    Za to što sam ovih dana započela trebaće mi zaista mnogo ljubavi,vere,istrajnosti,strpljenja i podrške, hvala vam svima na istoj.
    Volim vas što postojite.
    Навијамо за тебе! Срећно!
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Volim vas što postojite.
    Ето у суботу Св.Трифуна, орезаћемо баш ту лозу, за све успехе и добар род

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    92
    E draga moja pa da nazdravimo
    Čuvena vest je da uz pomoć truda i davanja sebe bez rezervno u bilo kom poslu može da se isplati, bilo je TEŠKO ali ja ću ići negde početkom marta u NEW YORK na dve nedelje i jako sam srećna i što imam vas i što nam se dešavaju lepe stvrai i nadam se da su zarazne i da se svi javljaju sa nekim pa da to dobro zalijemo i proslavimo pa na put preko BARE

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Ela,Ema,Ena Pregled poruke
    E draga moja pa da nazdravimo
    Čuvena vest je da uz pomoć truda i davanja sebe bez rezervno u bilo kom poslu može da se isplati, bilo je TEŠKO ali ja ću ići negde početkom marta u NEW YORK na dve nedelje i jako sam srećna i što imam vas i što nam se dešavaju lepe stvrai i nadam se da su zarazne i da se svi javljaju sa nekim pa da to dobro zalijemo i proslavimo pa na put preko BARE
    Ajde vodi i mene ova Srbija mi je postala tesna i besna,nema smisla za umetnost i stvaralaštvo!Blago tebi!I kada odeš tamo gledaj da se udaš!To ti je moj savet.Šta ćeš ovde!!!Moj avion je spreman i

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ето у суботу Св.Трифуна, орезаћемо баш ту лозу, за све успехе и добар род
    Kada je budeš rezala pomisli jednom na mene ima da rodi ko nikada do sad!Ups,da ne ureknem...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies