Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 50 od 845 PrvaPrva ... 4046474849505152535460100150550 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 736 do 750 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Џокер, јел' сутра радни дан или....?
    Ja se bavim umetnosti meni je radni dan i kada imam i kada nemam inspiracije. Morala sam juče da odem bez pozdrava kabl me zeza na modemu...a posle mi se nešto nije ulazilo, imam temperaturu već par dana pa kad legnem ne ustaje mi se.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...auu...vi ste stvarno brinule......pa znate da za nas nocna stvorenja samo glogov, dobro zasiljen, moze da pretstavlja opasnost......jedini je problem sto protiv gripa ne koristimo beli luk......evo gazda je reagovao i poslao forumsku policiju po mene... hvala sto brinete...
    Vidiš Mare kako te volimo...da smo i gazdu morale da aktiviramo.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Добро јутро, Џокер
    Zdravo Plantaže,ja malo ušla da vidim jer nam se Mare javio pa moram da idem,vidim da je ganut našom brigom a u nekom od pisanja je rekao da je dosadio....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Zdravo Plantaže,ja malo ušla da vidim jer nam se Mare javio pa moram da idem,vidim da je ganut našom brigom a u nekom od pisanja je rekao da je dosadio....

одох и ја....срешћемо се после.....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јутро, Маре
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    добро јутро, Маре
    `jutro......kozacke kape...vaaoo...moja keva ih sprema perfektno...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    `jutro......kozacke kape...vaaoo...moja keva ih sprema perfektno...
    Шокци у Војводини, кажу шубаре, са оним специфичним нааагласком

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Vidiš Mare kako te volimo...da smo i gazdu morale da aktiviramo.
    Volim i ja vas ! ...il` to bese vlast
    ...hvala jos jednom, na brizi...... pa morate da me cuvate...ja sam vam jedina zivina u dvoristu...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Volim i ja vas ! ...il` to bese vlast
    ...hvala jos jednom, na brizi...... pa morate da me cuvate...ja sam vam jedina zivina u dvoristu...
    Видиш ли колико се тек ЈО забринула? Изненадила сам се....Одмах је "снимила" грабљивицу, која лови плен ноћу, нечујно....а храни се птицама

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Видиш ли колико се тек ЈО забринула? Изненадила сам се....Одмах је "снимила" грабљивицу, која лови плен ноћу, нечујно....а храни се птицама
    ......koliko sam ja video ona se zabrinula, samo da ne ostane bez forumskog specijaliteta...punjene pecene patke ...ali hvala Bogu, ima ovde i onih koji na patke gledaju kao na kucne ljubimce koji su tu samo da se sepure po dvoristu i prave vazni...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...ма, не....то је већ колоквирано....љубомора и посесивност лавице, плус интергалактичко усавршавање код Хере

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ja se bavim umetnosti meni je radni dan i kada imam i kada nemam inspiracije. Morala sam juče da odem bez pozdrava kabl me zeza na modemu...a posle mi se nešto nije ulazilo, imam temperaturu već par dana pa kad legnem ne ustaje mi se.
    ...eto...mutirao virus...sa ptice na dzokera...znao sam ja...da nisam trebao da dolazim ovih dana...
    ...sto ti je zena i pod virusom je isla u posetu voljenoj osobi...dok se mi samo prenemazemo kao na samrti...sad ce valjda on tebi da pomogne...ne znam... recimo kod preznojavanja...
    ...zelimo ti brzo ozdravljenje...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Оздрави брзо....презнојавање....ок....витамини.....еее.... нема куваног пива
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Оздрави брзо....презнојавање....ок....витамини.....еее.... нема куваног пива
    A kuvano vino!?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...eto...mutirao virus...sa ptice na dzokera...znao sam ja...da nisam trebao da dolazim ovih dana...
    ...sto ti je zena i pod virusom je isla u posetu voljenoj osobi...dok se mi samo prenemazemo kao na samrti...sad ce valjda on tebi da pomogne...ne znam... recimo kod preznojavanja...
    ...zelimo ti brzo ozdravljenje...
    Nemoj da brineš Mare nije virus,imam već jedno duže vreme problema sa kako to doktori kažu facijalnim živcem koji se proteže preko cele strane obraza i koji hoće da se upali ne znam iz kog razloga,pa od toga imam temperaturu a boli ne mogu da opišem,a što je najgore ne mogu sada da odem do neurologa pošto nemam zdravstveno,a lekove za to ne smem da uzimam na svoju ruku pošto su z.j.e.ni.Tako da preznojavanje neće da pomogne bar u ovom slučaju a bilo bi dobro da može......hvala za poruku za ozdravljenje...mož' da bude sutra a mož' da bude i za mesec dana...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies