Aliexpress WW
Strana 51 od 845 PrvaPrva ... 4147484950515253545561101151551 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 751 do 765 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ...ма, не....то је већ колоквирано....љубомора и посесивност лавице, плус интергалактичко усавршавање код Хере

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Nemoj da brineš Mare nije virus,imam već jedno duže vreme problema sa kako to doktori kažu facijalnim živcem koji se proteže preko cele strane obraza i koji hoće da se upali ne znam iz kog razloga,pa od toga imam temperaturu a boli ne mogu da opišem,a što je najgore ne mogu sada da odem do neurologa pošto nemam zdravstveno,a lekove za to ne smem da uzimam na svoju ruku pošto su z.j.e.ni.Tako da preznojavanje neće da pomogne bar u ovom slučaju a bilo bi dobro da može......hvala za poruku za ozdravljenje...mož' da bude sutra a mož' da bude i za mesec dana...
    ...hmm...zao mi je sto to cujem...bolje bi bilo da je grip...
    ...nego, kako nemas socijalno...pa prijavi se na biro...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...hmm...zao mi je sto to cujem...bolje bi bilo da je grip...
    ...nego, kako nemas socijalno...pa prijavi se na biro...
    Pa šta mi vredi biro kada oni to više ne rade,prijavljena sam na istom.Moraću sama da vidim u socijalnom kako se to odrađuje ili ću ovako ne zaposlena morati da plaćam,kako znam i umem.Smrt fašizmu, sloboda narodu!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Pa šta mi vredi biro kada oni to više ne rade,prijavljena sam na istom.Moraću sama da vidim u socijalnom kako se to odrađuje ili ću ovako ne zaposlena morati da plaćam,kako znam i umem.Smrt fašizmu, sloboda narodu!
    ...da, moras u zdravstveno da ti daju markicu za prvu polovinu godine...mislim da treba da odneses potvrdu sa biroa...ali nema sanse da nemas zdravstveno...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...da, moras u zdravstveno da ti daju markicu za prvu polovinu godine...mislim da treba da odneses potvrdu sa biroa...ali nema sanse da nemas zdravstveno...
    Mnogo ljudi znam koji ga nemaju, baš iz razloga što moraju da plaćaju.Verovao ti meni ili ne.Ja ga nisam imala skoro godinu dana sva sreća što mi tada nije bilo potrebno. Nego hoćemo li po pivo,ja još malo moram da idem da spiram farbu!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Mnogo ljudi znam koji ga nemaju, baš iz razloga što moraju da plaćaju.Verovao ti meni ili ne.Ja ga nisam imala skoro godinu dana sva sreća što mi tada nije bilo potrebno. Nego hoćemo li po pivo,ja još malo moram da idem da spiram farbu!
    ...ajde, ajde...znam ja koliko je to bitno...ili perfektna plavusa ili nikakva...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    ...ajde, ajde...znam ja koliko je to bitno...ili perfektna plavusa ili nikakva...
    Pa hvala Bogu...neću valjda da ličim na kontejnersku mačku! Sada da je Plantaže tu rekla bi ‚‚zar opet!‚‚

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Pa hvala Bogu...neću valjda da ličim na kontejnersku mačku! Sada da je Plantaže tu rekla bi ‚‚zar opet!‚‚
    ....samo ti drzi do sebe...jer ko ce ako ti neces...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Pozdravljam za danas,čeka me dosta ‚‚posla‚‚ popijte nešto kasnije i za mene!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Pozdravljam za danas,čeka me dosta ‚‚posla‚‚ popijte nešto kasnije i za mene!
    ..............
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јутро

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...ма, не....то је већ колоквирано....љубомора и посесивност лавице, плус интергалактичко усавршавање код Хере
    Citat, sova u snegu:
    ... ženske ribe mi pomalo idu na ganglije, zbog svoje sklonosti da..... "prepakuju istinu" a katkad je i totalno umisle. Do te mere da i same poveruju u nju.

-------------------------------------------------------

Mozda ti nije jasno koliko je posesivnost negativna osobina? Uobrazujes da me preko znaka iz horoskopa poznajes ... potpuno naivno i bolesno

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Citat, sova u snegu:
    ... ženske ribe mi pomalo idu na ganglije, zbog svoje sklonosti da..... "prepakuju istinu" a katkad je i totalno umisle. Do te mere da i same poveruju u nju.

-------------------------------------------------------

Mozda ti nije jasno koliko je posesivnost negativna osobina? Uobrazujes da me preko znaka iz horoskopa poznajes ... potpuno naivno i bolesno

Здраво, ЈО Ипак ти умеш показати и емоције , макар за почетак само и
    ...слаткиши су мелем за ганглије

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    pa hvala bogu...neću valjda da ličim na kontejnersku mačku! Sada da je plantaže tu rekla bi ‚‚zar opet!‚‚
    Опет.....? која?

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Опет.....? која?
    XL1

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies