Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 664 od 845 PrvaPrva ... 164564614654660661662663664665666667668674714764 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 9,946 do 9,960 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    874
    Auu, ima svi da stanu sa pisanjem, pijenjem i čašćavanjem na 665. strani.
    Ko zna šta čeka onoga ko uleti prvu na tu stranu.
    Niste valjda sujeverni?
    Ili jesi, ili nisi, LAV

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Tatica Pregled poruke
    Niste valjda sujeverni?
    ...ma ne...mi to samo onako...tek da bi se nesto kaz'lo
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Niste valjda sujeverni?
    ....Татице, или јеси или ниси....лав....идемо до 666

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Evo me, svratio sam i u pričaonicu.
    Da ne budem praznih ruku ja doneo i neki slatkiš

Atačment 7809
    Мљац, сланиш....хвала, Татице

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...to je to, e sad mora na malo jacu vatru jos par minuta, da ga "oprlji", jos malo, spolja i gotovo...mljac, mljac...
    ... a sad moze i taj zakeralo...
    ...вау....закерало остави чак једну поручицу

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Halloooo ... jel ima koga ... ... ...
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Poverovala sam, pre nego sto odem u krpe, da cu moci jos malo popricati ... ali ... hmm ... dosadan klub ste mi vi

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Добро, онда причица....

Jedan dečak je želеo sresti Boga. Znao je da treba dugo putovati do mesta gde on živi, pa je zato spremio svoj prtljag sа omiljenim kolačićima i pakovanjem od šest flaša voćnog soka, te krenuo u svoju pustolovinu. Nakon nekog vremena, susreo je jednog starca. Sedeo je u parku i mirno hranio nekoliko golubova. Dečak je seo blizu njega i otvorio svoj prtljag. Upravo se hteo osvežiti voćnim sokom, kad opazi da starac izgleda gladan, pa mu ponudi jedan kolačić. Starac ga je zahvalno primio i nasmešio se dečaku. Njegov je osmeh bio tako prijateljski da je dečak poželeo ponovno ga videti, pa mu je sada ponudio bočicu voćnog soka.

Starac mu se ponovno nasmešio. Dečak je bio izvan sebe. Sedeli su čitavo popodne jedući i smejući se, bez da su izgovorili jednu jedinu riječ. U međuvremenu se smračilo, dečak je osetio umor i ustao je da pođe, ali tek što je napravio nekoliko koraka okrenuo se, potrčao nazad do starca i snažno ga zagrlio. Starac mu je poklonio najveći osmeh do sada. Kada je dečak ubrzo otvorio vrata svoje kuće, majka je bila iznenađena radošću na njegovom licu. Upitala ga je: “Šta je to što si danas učinio da te je tako obradovalo?” Odgovorio je: “Ručao sam s Bogom”. No, pre nego što je njegova majka uspela odgovoriti, dodao je: “Znaš šta! Bog ima najlepši osmeh koji sam ikada vidio”.

U međuvremenu starac, takođe prožet radošću, vratio se kući. Njegov je sin bio začuđen odsjajem mira na njegovom licu i upitao ga je: “Tata, šta je to što si danas učinio da te je tako obradovalo?” Odgovorio je: “Jeo sam kolačiće u parku s Bogom”. Za svaki slučaj, pre nego što je njegov sin odgovorio, dodao je: “Znaš šta! Puno je mlađi nego što sam mislio.”

Prečesto potcenjujemo snagu dodira, osmeha, ljubazne reči, uha koje nas sluša, iskrene pohvale ili najmanji čin pažnje, a svi oni imaju snagu pokloniti nam život. Ljudi ulaze u naš život sasvim slučajno i u bilo kojem trenutku u životu. Sve ih jednako primi!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Добро, онда причица....

Jedan dečak je želеo sresti Boga. Znao je da treba dugo putovati do mesta gde on živi, pa je zato spremio svoj prtljag sа omiljenim kolačićima i pakovanjem od šest flaša voćnog soka, te krenuo u svoju pustolovinu. Nakon nekog vremena, susreo je jednog starca. Sedeo je u parku i mirno hranio nekoliko golubova. Dečak je seo blizu njega i otvorio svoj prtljag. Upravo se hteo osvežiti voćnim sokom, kad opazi da starac izgleda gladan, pa mu ponudi jedan kolačić. Starac ga je zahvalno primio i nasmešio se dečaku. Njegov je osmeh bio tako prijateljski da je dečak poželeo ponovno ga videti, pa mu je sada ponudio bočicu voćnog soka.

Starac mu se ponovno nasmešio. Dečak je bio izvan sebe. Sedeli su čitavo popodne jedući i smejući se, bez da su izgovorili jednu jedinu riječ. U međuvremenu se smračilo, dečak je osetio umor i ustao je da pođe, ali tek što je napravio nekoliko koraka okrenuo se, potrčao nazad do starca i snažno ga zagrlio. Starac mu je poklonio najveći osmeh do sada. Kada je dečak ubrzo otvorio vrata svoje kuće, majka je bila iznenađena radošću na njegovom licu. Upitala ga je: “Šta je to što si danas učinio da te je tako obradovalo?” Odgovorio je: “Ručao sam s Bogom”. No, pre nego što je njegova majka uspela odgovoriti, dodao je: “Znaš šta! Bog ima najlepši osmeh koji sam ikada vidio”.

U međuvremenu starac, takođe prožet radošću, vratio se kući. Njegov je sin bio začuđen odsjajem mira na njegovom licu i upitao ga je: “Tata, šta je to što si danas učinio da te je tako obradovalo?” Odgovorio je: “Jeo sam kolačiće u parku s Bogom”. Za svaki slučaj, pre nego što je njegov sin odgovorio, dodao je: “Znaš šta! Puno je mlađi nego što sam mislio.”

Prečesto potcenjujemo snagu dodira, osmeha, ljubazne reči, uha koje nas sluša, iskrene pohvale ili najmanji čin pažnje, a svi oni imaju snagu pokloniti nam život. Ljudi ulaze u naš život sasvim slučajno i u bilo kojem trenutku u životu. Sve ih jednako primi!
    БРАВО!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Opet jedna poucna pricica

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Sta ima novog iz kafane? Sve po starom ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Kvaaak patkice, od danas moras vise puta da navracas u kafance!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Obecavam ti jedno iznenadjenje

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Obecavam ti jedno iznenadjenje
    ,,,garant pacetina na hamburgerski nacin........

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ,,,garant pacetina na hamburgerski nacin........

... hmm

Inace, kako si? Kakvo je vreme u Bgd?

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies