Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 7 od 845 PrvaPrva ... 345678910111757107507 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    I nećeš! Kada smo bili klinci išli smo tamo u jedan podrum da kupujemo domaće vino za žurke,nije nam bilo žao ni kilometraže ni love,a ako ćemo iskreno,nije ni bilo nešto skupo a bilo je odlično,od njega ne možeš da se napiješ a sutradan ti nije ništa- kao da si pio vodu,a ukus izmišljen to mora da se proba reči nisu dovoljne.Takvo vino više nikada nisam mogla da nađem-nisam ja samo pivopija razumem se ponešto i u vino,oko vina mi je teško ugoditi.
    Odlicna su vina iz fruskogorskih podruma, narocito bela, ali postoji jedan problem...ne mogu ljudi da odrze kvalitet. Kao i uvek, novac je u pitanju, doduse i majka priroda, ali pre svega novac.
    Ja sam dva puta za redom pronalazio perfektna bela vina "za badava" i sledece godine kad sa trazio to isto, dobio sam mnogo nekvalitetnije vino. Prosle godine u prolece sam uzeo 12 litara perfektnog Italijanskog rizlinga i kad sam pre 2 meseca ponovio porudzbinu, dobio sam neku cudnu mesavinu litarskog "Banatskog rizlinga" i "Smederevke"

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    Odlicna su vina iz fruskogorskih podruma, narocito bela, ali postoji jedan problem...ne mogu ljudi da odrze kvalitet. Kao i uvek, novac je u pitanju, doduse i majka priroda, ali pre svega novac.
    Ja sam dva puta za redom pronalazio perfektna bela vina "za badava" i sledece godine kad sa trazio to isto, dobio sam mnogo nekvalitetnije vino. Prosle godine u prolece sam uzeo 12 litara perfektnog Italijanskog rizlinga i kad sam pre 2 meseca ponovio porudzbinu, dobio sam neku cudnu mesavinu litarskog "Banatskog rizlinga" i "Smederevke"
    Pa i dobio si ``Banatski rizling‚‚ koji i nije tako loš,mada ga doduše skoro nisam konzumirala i odvratnu ‚‚Smederevku‚‚ nece ni oni da prodaju kada im dolaziš jednom u 2 meseca,treba da budeš verna mušterija,e,onda dobiješ kvalitet.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Pa i dobio si ``Banatski rizling‚‚ koji i nije tako loš,mada ga doduše skoro nisam konzumirala i odvratnu ‚‚Smederevku‚‚ nece ni oni da prodaju kada im dolaziš jednom u 2 meseca,treba da budeš verna mušterija,e,onda dobiješ kvalitet.
    Ma dobar je, ja kad pijem spricer, priznajem, retko, onda mi i prijaju kisela vina tipa Banatski ili Karlovacki rizling, mislim da je bolja, narocito suva vina, steta presecati sa kiselom vodom...
    Ovo mi je donosio covek koji porucuje stotine litara i donosi za prijatelje u Beogradu, inace odlican poznavalac prilika tamo...mislim da je, ipak problem sto vinari sa F Gore imaju malo zasadjenih cokota, pa kad im nestane onda "krste" ili kupuju makedonsko grozdje i sl.
    Ali ako ti nabavis, neko, vrhunsko, samo zovi na degustaciju...

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ma dobar je, ja kad pijem spricer, priznajem, retko, onda mi i prijaju kisela vina tipa Banatski ili Karlovacki rizling, mislim da je bolja, narocito suva vina, steta presecati sa kiselom vodom...
    Ovo mi je donosio covek koji porucuje stotine litara i donosi za prijatelje u Beogradu, inace odlican poznavalac prilika tamo...mislim da je, ipak problem sto vinari sa F Gore imaju malo zasadjenih cokota, pa kad im nestane onda "krste" ili kupuju makedonsko grozdje i sl.
    Ali ako ti nabavis, neko, vrhunsko, samo zovi na degustaciju...
    Ne verujem da će to biti u skorijoj budućnosti,malo se odraslo pa se ni žurke više ne prave, a tolika količina mi baš i ne treba za ‚‚po kući‚‚ a za degustaciju ne znam da li će ti se isplatiti zbog kilometraže...Nije baš tako daleko ali možemo da napravimo neku internet degustaciju.
    Poslednji put uređena dzoker : 08-01-2009 u 14:29

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Да знам да ћете заиста доћи, набавила бих најбоље сремско вино. Већ сам на Форуму уздисала за Лизом и Силом, Института за виноградарство у Сремским Карловцима.
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

нова "питалица" - зашто ова асоцијација?
    Сетих се вица:
    Соса беше годинама најбоља кур... у селу. У "пенџеру" писало: дођи, донеси опанке. Прођоше године.... у "пенџеру" пише: дођи, добићеш опанке.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Gde si do sada, JO?
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Да знам да ћете заиста доћи, набавила бих најбоље сремско вино. Већ сам на Форуму уздисала за Лизом и Силом, Института за виноградарство у Сремским Карловцима.
    "...mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva..."

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    "...mislim da je ovo pocetak jednog divnog prijateljstva..."
    ...само да није те зелене главице...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ова интергалактичка принцеза дозирано уноси живост у Форум. Како да је задржимо дуже?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...само да није те зелене главице...
    samo predstavlja..."prodacu i svoj identitet za casu dobrog vina" a iza ostalog stojim...probacu da budem malo manje "vickast" u narednim porukama, zbog tvoje ranjivosti, ovih dana...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    samo predstavlja..."prodacu i svoj identitet za casu dobrog vina"

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ова интергалактичка принцеза дозирано уноси живост у Форум. Како да је задржимо дуже?
    Ja namerno, ne ucestvujem u vasim konverzacijama da ti ne zauzimam vreme, jer kapiram da ce JO brzo da "ispari" a vidim da ti prija...mislim da je ovo maximum koliko ona moze da se druzi sa forumom, tako da je jedini savet da se druzimo kao i do sad...koliko je moguce...dozirano...i u tom duhu mislim da obrises zadnju poruku u ...pitalici...
    Eto nje vec od nedelje, cesce sa nama...siguran sam u to...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ja namerno, ne ucestvujem u vasim konverzacijama da ti ne zauzimam vreme, jer kapiram da ce JO brzo da "ispari" a vidim da ti prija...mislim da je ovo maximum koliko ona moze da se druzi sa forumom, tako da je jedini savet da se druzimo kao i do sad...koliko je moguce...dozirano...i u tom duhu mislim da obrises zadnju poruku u ...pitalici...
    Eto nje vec od nedelje, cesce sa nama...siguran sam u to...
    Како каже мој пријатељ копаоник: разумем! Све прихватам, само да тај зврк остане што дуже са нама.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Како каже мој пријатељ копаоник: разумем! Све прихватам, само да тај зврк остане што дуже са нама.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies