Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 703 od 845 PrvaPrva ... 203603653693699700701702703704705706707713753803 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 10,531 do 10,545 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...racunaj da je pojedeno...sve je bilo po mom ukusu......inace moram da ti sapnem...za onu "sapunjaru"...nikako je ne volem, to sam samo zafrkavao Jo i Pesmu...
    Znaci podvalio si nam! Ali osecala sam da to nije tvoj delikates, isto kao sto i mislim da ono nisu tvoja jaja koja si nam pokazao ... ali zato sada verujem da ces nam nesto velicanstveno servirati ... hmmm ... nemoj nas razocarati! BITTE !
    Inace, Plantaze, imas pravo sto se tice sapunice. Mora se znati kako je koristiti tj. pripraviti i kako si ti to opisala je 100% supeeeerr! Sutra, za Bozic (bolje receno danas), bice kod mene za rucak ovih tackastih pticica(ne znam kako se zovu na srpski i nemam volje da iztrazujem), ...uglavnom, za moj recept, pticice se uvijaju u tanke hriske od "sapunice". Da naglasim!: Hriske su providno tanke ko pergament!!! ... i imaju zadatak da stite pticicu da joj se meso pri pecenju ne osusi! Posto cu ja u spremanju ovog specijaliteta samo asistirati, onda cu imati(nadam se) dosta vremena da kuhinjske dogadjaje ilustrujem.

Svima koji slave, zelim blagoslovne Bozicne praznike!
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    JO, желим ти ових празничних дана, пуно радости....и....не могу одолети...ово је само на твој изврстан сликовни, чаробан кулинарски речник

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    nedy, Tatice, DOBRO JUUTROO

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro svima...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    srecan BOZIC svima koji salve..,a posebno JO.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    srecan BOZIC svima koji salve..,a posebno JO.
    ....и празнична кафица

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ....и празнична кафица
    ...i cvece....

Datum priključivanja
    Oct 2007
    Poruka
    874
    ДОБРО ЈУТРО
    Ili jesi, ili nisi, LAV

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Здраво, Маре У част твог ретког доласка, служи

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...auuu, kako je mrtvo, semo ovo dvoje "ljubavnika" ozgore , , nigdi nikog....nema cak ni one "tackaste pticice", da proleti, nestala u vidu "sapunice"...uf zaboravih, pa nju je JO pojela, posto je uvila u "sapunicu"...a nama nije ni ponudila...mozda i mi volimo sveze "okupane" pa onda ispecene, tackaste ptice.......u svakom slucaju voleo bi da probam pa nek ide zivot...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Здраво, Маре У част твог ретког доласка, служи
    ...moze posalji je da iskamci od Jo malo one "tackaste...." i zadovoljstvo ce biti potpuno...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Како ли се зову оне свакодневне, оригинално приказане кулинарије, сваки дан око 19 на ТВ....мислим да их ЈО и ти....бар за једно копље

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la mare Pregled poruke
    ...moze posalji je da iskamci od jo malo one "tackaste...." i zadovoljstvo ce biti potpuno...
    ааа....она слуша други пол...мораш је лепо замолити

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...auuu, kako je mrtvo, semo ovo dvoje "ljubavnika" ozgore , , nigdi nikog....nema cak ni one "tackaste pticice", da proleti, nestala u vidu "sapunice"...uf zaboravih, pa nju je JO pojela, posto je uvila u "sapunicu"...a nama nije ni ponudila...mozda i mi volimo sveze "okupane" pa onda ispecene, tackaste ptice...:rolleyes:....u svakom slucaju voleo bi da probam pa nek ide zivot..
    ма, не бих ја те морке....неки фазан или....све пернато пачји род остављам за извоз

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Како ли се зову оне свакодневне, оригинално приказане кулинарије, сваки дан око 19 на ТВ....мислим да их ЈО и ти....бар за једно копље
    ....ma nema sanse ona "moju kuhinju' uopste ne priznaje, cak je za moj poslednji "specijalitet" izjavila, malo cu parafrazirati.......mislim da ono nisu tvoja..khm, khm...nesto...koja si nam pokazao......znaci posto devojcica nema postovanja za moja khm, khm...recimo...jela, ja sam resio da ih vise ne izlazem...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies