Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 770 od 845 PrvaPrva ... 270670720760766767768769770771772773774780820 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,536 do 11,550 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... auuu lap se ukocio ... ali evo jos koja slicica iz moje kamere od Hoffenheimer stadiona, ko sto sam obecala ... pa odo da vidim sta moji Slovenci rade ... nadam se da im i od vas neko drzi sipke
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... auuu lap se ukocio ... ali evo jos koja slicica iz moje kamere od Hoffenheimer stadiona, ko sto sam obecala ... pa odo da vidim sta moji Slovenci rade ... nadam se da im i od vas neko drzi sipke
    Ако фудбал не може да ме орасположи, могу фотографије које постављаш!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ej Plantaze, di ti to u prirodi? ... a sta je to u sredini izmedju sarana

... znas li da li postoji u Apatinu jos ona kafana gde se kuvalo napolju u kotlicu riblji paprikas? Bilo suuuppppeeeerrr(mada se kuvalo samo tri koraka od klozeta).

Misliš na "Šaran"? Puno lepih dana u detinjstvu sam provela tamo - ujak me vodao po Pivari, sve sa pacovima u bazenima hmelja; plivali smo u Dunavu punom brzaka, sa neizbežnim čika Adamom i čamcem; igrali "školice" u hladu vinove loze tajnovito izumiruće švapske kuće; "visili" u kovačnici čekajući konja bez potkovice i, naravno, kuvali kotliće, u ogromnom društvu komaraca
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=FAszF6kF4-Y&feature=player_embedded[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=bImI45mnPAg&NR=1[/media]

....ono gore je riba sa Kalenića - šaran, šnicla soma i tri glave - pastrmka, smudj, losos, pa ikra i mleč

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јутро, добро јутро

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    добро јутро, добро јутро
    Добро јутро!

Datum priključivanja
    Mar 2007
    Poruka
    362

Namigivanje

dan...
    e sto ne volem ovu vrucinu...
    pri povratku u kanc nesto sam razmisljalja o....
    a ovu slicicu sa pigvinima sam morala za zakacim bas mi je simpaticna...

Just as long as Im here in your arms I could be in no better place...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Misliš na "Šaran"? Puno lepih dana u detinjstvu sam provela tamo - ujak me vodao po Pivari, sve sa pacovima u bazenima hmelja; plivali smo u Dunavu punom brzaka, sa neizbežnim čika Adamom i čamcem; igrali "školice" u hladu vinove loze tajnovito izumiruće švapske kuće; "visili" u kovačnici čekajući konja bez potkovice i, naravno, kuvali kotliće, u ogromnom društvu komaraca
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=FAszF6kF4-Y&feature=player_embedded[/media]

[media]http://www.youtube.com/watch?v=bImI45mnPAg&NR=1[/media]

....ono gore je riba sa Kalenića - šaran, šnicla soma i tri glave - pastrmka, smudj, losos, pa ikra i mleč
    ... opet me vata nostalgija!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... evo da pocastim kafance internacionalnom kuhinjom u cast svetskog prvenstva ovog puta spanska Paella koju sam juce kuvala.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pesmice, pozdravcic ... vidim tu si ali ja moram sad da izletim ... vec sam dugo se zadrzala ...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Pesmice, pozdravcic ... vidim tu si ali ja moram sad da izletim ... vec sam dugo se zadrzala ...
    ...steta bas
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobar dan... ili ...dobro vece
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Расположен неко за весели сладолед?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pozdravcic svima odo da gledam utakmicu...

Inace, cula sam danas na radiju da su severni Koreanci kupili Kinezke navijace. Posto s. Koreanci nemaju sopstvene navijace u Africi, jer kao sto je poznato, taj jadan narod ne sme ni van gradskih granica u kojem zive i u kojem su registrovani a kamoli negde u inostranstvo da putuju ... zato je vlada angazirala kineske navijace koji ce sedeti u stadionu i pratiti utakmice ... i navijati ! Osim toga, ne zna se jos tacno ni da li ce utakmica biti prikazan u Severnoj Korei - sve zavisi od uspeha, jer, navodno, vlada S.Koreje ne priznaje neuspeh.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    pozdravcic svima odo da gledam utakmicu...

Inace, cula sam danas na radiju da su severni koreanci kupili kinezke navijace. Posto s. Koreanci nemaju sopstvene navijace u africi, jer kao sto je poznato, taj jadan narod ne sme ni van gradskih granica u kojem zive i u kojem su registrovani a kamoli negde u inostranstvo da putuju ... Zato je vlada angazirala kineske navijace koji ce sedeti u stadionu i pratiti utakmice ... I navijati ! Osim toga, ne zna se jos tacno ni da li ce utakmica biti prikazan u severnoj korei - sve zavisi od uspeha, jer, navodno, vlada s.koreje ne priznaje neuspeh.
    Е па сад, то ми је поштније него кад Аустрија добије медаљу у атлетици. Кореанци плате навијаче, а Французи, Швабе и остали доведу и плате најбоље играче света да играју за њих. После су као прваци света и сл.

Са друге стране обичном народу уводе визе и забране.

Северни Корејци су бар према свима исти, ником не дају да им уђе нити изађе из земље.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Е па сад, то ми је поштније него кад Аустрија добије медаљу у атлетици. Кореанци плате навијаче, а Французи, Швабе и остали доведу и плате најбоље играче света да играју за њих. После су као прваци света и сл.

Са друге стране обичном народу уводе визе и забране.

Северни Корејци су бар према свима исти, ником не дају да им уђе нити изађе из земље.
    Poznato je da je fudbal veliki biznis. Cula sam pre neko vece na TV da je FIFA vec odavno supersila u sportu(na drugom mestu, posle internacionalnog olimpiskog komiteta). 2009. godine su imali promet oko 1059 milionen $, a privatan kapital se krece oko 1,060 miliarde $.(pisalo u novinama pre neki dan)
    ...a za porez placati izgleda jos nisu culi ... no u Svajcarskoj i ne moraju ali da su u D nebi ni tu puno morali. Umesto njih, ovde se guli samo mali svet!

Inace, veceras sam navijala za Koreance ... bas me je odusevilo kako su izdrzali do kraja i pred kraj puknuli gol! Braziliancima bas nije bilo lako sa njima ...

Laku noc ili goeie nag
    Poslednji put uređena JO : 15-06-2010 u 23:42

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies