Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 774 od 845 PrvaPrva ... 274674724764770771772773774775776777778784824 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,596 do 11,610 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Наше бабе победиле Швабе! Уствари нису бабе баш увек. изгеда им је највећа слабост недостатак општег образовања и због тога се често вуку као бабе.

Али ботно је да су победили Швабе. Ако се не буду фемкали могу далеко да догурају.
    ... auu, ludog sudije - cak i pistaljka mu pozutila ...
    ... fudbal je borilacki sport, tu se dese mali fouli koji se kazne slobodnim udarcem ali ovaj ludak je za svako sitnico vukao zuto ... hm ... pokazao je ne ume da razlikuje zlonameran foul od obicnog ...

Dejane, mislim da taj mali poraz mogu "Svabe" da prebolu, dobro, sad moraju obavezno da pobede Ganu ali srpske "babe" moraju da paze u narednim igrama da im euforija ne lupi u glavu ... Antic bi trebao u sledecem mecu da veze nekome ruke ... svasta ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Овде еуфорично. Како си, ЈО?
    Dobro ... i ovde cujem na ulici euforiju nekih gastarbajtera

... sada sam skoncentrisana na moje Slovence i hapy sam bila kaj sam videla ali sad ... ufff ...

... odo da navijam

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    dobro ... I ovde cujem na ulici euforiju nekih gastarbajtera

... sada sam skoncentrisana na moje slovence i hapy sam bila kaj sam videla ali sad ... Ufff ...

... Odo da navijam

Увели би им Амери визе да су победили!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    ...smrc,smrc...niko nije probao moju pitu,a i jogurt sam servirala...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    [QUOTE=JO;86360]... auu, ludog sudije - cak i pistaljka mu pozutila ...
    ... fudbal je borilacki sport, tu se dese mali fouli koji se kazne slobodnim udarcem ali ovaj ludak je za svako sitnico vukao zuto ... hm ... pokazao je ne ume da razlikuje zlonameran foul od obicnog ...

Dejane, mislim da taj mali poraz mogu "Svabe" da prebolu, dobro, sad moraju obavezno da pobede Ganu ali srpske "babe" moraju da paze u narednim igrama da im euforija ne lupi u glavu ... Antic bi trebao u sledecem mecu da veze nekome ruke ... svasta ... :

...sto...bas je sudija odlican...FIFA mora da zaradi nesto novca...svaki zuti karton,donosi 1000 $,a crveni 5000 $...eto mi smo im obezbedili lepu sumu

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    И тако ми изгубисмо. Овај пут су се трудили, за разлику од прве утакмице. Али ко зна зна, ко не зна, иде кући.

Лако је Јо, она је скоро сигурно имала пролаз у наредни део такмичења. Било да смо ми прошли или Швабе, Сиријус је на добитку!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    И тако ми изгубисмо. Овај пут су се трудили, за разлику од прве утакмице. Али ко зна зна, ко не зна, иде кући.

Лако је Јо, она је скоро сигурно имала пролаз у наредни део такмичења. Било да смо ми прошли или Швабе, Сиријус је на добитку!
    Dejane, nisam bas sve razumela sta si napisao:, od prilike, od sredine do kraja, mozda ces mi objasniti jos jednom ali polagano?

Naravno, zao mi je da je Srbija izletila! Navijala sam da ostanu do kraja tj. prvo, drugo ili trece mesto - svejedno ... htela sam jos jednom da vidim igru sa Nemcima pod drugim sudijom ... mislim da su Srbi i Nemci imali fer igru i ko sto sam rekla, sudija je bio ludak ... iskompleksiran ... nesposoban da pokaze "svoj licni" autoritet, bez kartona.

Danas place Italija ... mamma mia, zao mi ih je i nadam se da ce im u ovoj krizi, Pizza ostati dobra kao do sada, bilo to da li je Pizza Napolitana ili Pizza Hawai ili Pizza Slovacchia ...
    ... a u nedelju ce plakati Englezi haha. To mi je velika zelja, da Englezi izgube ... nevolim njihove fudbalere, njihov agresivan nacin ... mislim da ce biti tucnjave. Danas sam cula i citala sta sve pise u njihovim novinama ... loze agresiju: Nemci su "stari neprijatelji", militantne masine ... dok u sportskom recniku bi bilo pravilno reci: stari rivali ili protivnici ... ooo, mislim da ce biti batina u tom mecu! Ja verovatno tu igru necu videti, jer cu biti negde na autoputu ... hm ... mozda ce mi uspeti da nadjem neku bastu sa Public-Vieving ... a mozda je bolje da uopste ne gledam...

Pozdrav svima, lep viken vam zelim

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    dejane, nisam bas sve razumela sta si napisao:, od prilike, od sredine do kraja, mozda ces mi objasniti jos jednom ali polagano?

...
    Хтео сам да кажем да ти завидим што имаш за кога да навијаш. Имаш две резервну варијанту која је прошла.

Додуше кад сам видео колико се Србија трудила на првој утакмици, део мене је престао да навија за њих. Неко од двадесетак година ко се сматра професионалцем не може тако да игра. Просто за ментално стање и хормонски статус нормалног двадесетогодишњака то није нормално.

Првенство иде даље, настављам да навијам за сиромашне земље које имају срца, Бразил и Аргентину! ГООООООООООЛ!!!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јууутроо
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    а...за доручак, гирице

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добро јутро!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    добро јууутроо
    ...Dobar Vam dan....

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Dejane, nisam bas sve razumela sta si napisao:, od prilike, od sredine do kraja, mozda ces mi objasniti jos jednom ali polagano?

Naravno, zao mi je da je Srbija izletila! Navijala sam da ostanu do kraja tj. prvo, drugo ili trece mesto - svejedno ... htela sam jos jednom da vidim igru sa Nemcima pod drugim sudijom ... mislim da su Srbi i Nemci imali fer igru i ko sto sam rekla, sudija je bio ludak ... iskompleksiran ... nesposoban da pokaze "svoj licni" autoritet, bez kartona.

Danas place Italija ... mamma mia, zao mi ih je i nadam se da ce im u ovoj krizi, Pizza ostati dobra kao do sada, bilo to da li je Pizza Napolitana ili Pizza Hawai ili Pizza Slovacchia ...
    ... a u nedelju ce plakati Englezi haha. To mi je velika zelja, da Englezi izgube ... nevolim njihove fudbalere, njihov agresivan nacin ... mislim da ce biti tucnjave. Danas sam cula i citala sta sve pise u njihovim novinama ... loze agresiju: Nemci su "stari neprijatelji", militantne masine ... dok u sportskom recniku bi bilo pravilno reci: stari rivali ili protivnici ... ooo, mislim da ce biti batina u tom mecu:fiJa verovatno tu igru necu videti, jer cu biti negde na autoputu ... hm ... mozda ce mi uspeti da nadjem neku bastu sa Public-Vieving ... a mozda je bolje da uopste ne gledam...

Pozdrav svima, lep viken vam zelim
    ...pre ce biti draga moja Svabice da je velika nemacka nacija malo "iskompleksirana" svojom velicinom pa joj nepojmljivo da izgubi od jedne Srbije......kao sto je i Srbija iskompleksirana svojim "cojstvom i junastvom" sve dok ne pocne utakmica i srce sidje u pete...
    ....sto se tice utakmice Engleska-Nemacka, navijacu za Nemce jer Nemce postujem a Englesku aroganciju prezirem....tako da...napreed Svabice i sve najbolje na dalje...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    а...за доручак, гирице
    ...hmm...dobra ideja, odmah mi pade na pamet "Polet" i ekipa studenata na pauzi uz girice i pivo...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Skoro da zaboravih,
    ... sve najbolje za sutrasnji susret
    ....hmmm....gde bas izabra tu devojcicu.......malo je patak hrabriji...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies