Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 775 od 845 PrvaPrva ... 275675725765771772773774775776777778779785825 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,611 do 11,625 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ...smrc,smrc...niko nije probao moju pitu,a i jogurt sam servirala...
    ...eto taman si sve servirala i nikog da proba pojeo ja, da ne places, doduse bilo malo tvrdkasto....posle par dana i nije cudo, o ukusu jogurta ne bi ovom prilikom,......al sve, samo da ne uvredim domacicu

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...hmm...dobra ideja, odmah mi pade na pamet "Polet" i ekipa studenata na pauzi uz girice i pivo...
    гирице од џепарца....
    За та сећања, ево комплет ручак и музика "приде"
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=0uCTJ7hkX-k&feature=player_embedded[/media]
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    гирице од џепарца....
    За та сећања, ево комплет ручак и музика "приде"
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=0uCTJ7hkX-k&feature=player_embedded[/media]
    Vaooooooo
    ... ja jos nista nisam gricnula osim pereca i kefira

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...Dobar Vam dan....

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Хтео сам да кажем да ти завидим што имаш за кога да навијаш. Имаш две резервну варијанту која је прошла.

Додуше кад сам видео колико се Србија трудила на првој утакмици, део мене је престао да навија за њих. Неко од двадесетак година ко се сматра професионалцем не може тако да игра. Просто за ментално стање и хормонски статус нормалног двадесетогодишњака то није нормално.

Првенство иде даље, настављам да навијам за сиромашне земље које имају срца, Бразил и Аргентину! ГООООООООООЛ!!!
    Ah, Dejane, nije sada pravo vreme i mesto za milosrdne Sanmarijance ali ako neko vec ne moze drugacije a da ne navija za siromasne zemlje onda ne bi smeo da zaboravi i druge, jer Brazil i Argentina nisu jedine siromasne zemlje u ovom svetskom prvenstvu. Juce su na zalost Meksikanci izgubili, navijala sam za njih jer su mi simpaticniji od Argentinaca ... mada mi se argentinski fudbal, isto kao i brazilijanski, jako dopada - kod mene na kraju odlucuje jos i srce i simpatija koju sam stekla za timove tokom celog turnira. Nemacki tim ima moju punu simpatiju, jer su mnogi fudbaleri mladi, takoreci, neiskusni, osim mozda tri igraca kao sto je Klose, Podolski, Švajnštajger ... Müller je naj mladji sa 20 god. Stari majstori kao sto je Balak, nisu prisutni jer su povredjeni a bas takve, stare iskusne kosti, ce sad faliti u igri protiv Argentine ... hm ... a mozda i nece... videcemo ... Drzim sipke ovim klincima, stvarno su super a i golman je pokazao sta zna. Sada su jos svi ko razigrana stenad ali za koju godinu, kada skupe vise iskustva, onda ce i Brazil i Argentina imati od njih vise respekta. Sigurna sam!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...pre ce biti draga moja Svabice da je velika nemacka nacija malo "iskompleksirana" svojom velicinom pa joj nepojmljivo da izgubi od jedne Srbije......kao sto je i Srbija iskompleksirana svojim "cojstvom i junastvom" sve dok ne pocne utakmica i srce sidje u pete...
    ....sto se tice utakmice Engleska-Nemacka, navijacu za Nemce jer Nemce postujem a Englesku aroganciju prezirem....tako da...napreed Svabice i sve najbolje na dalje...

... zar nisi stvarno primetio da je sudija bio ludak? Pa to su i srbski fudbaleri u intervju izjavili da nije bilo ok ... to je opste misljenje mnogih neutralnih posmatraca ...
    ... zao mi je isto ako stvarno mislis da se "velika nemacka nacija" oseca "jakom" nad jednom Srbijom. Kao prvo, zvuci mi militantno ko da nema nikakve veze sa sportom, zatim, cinjenica da svaki tim ima 11 igraca, onda su svi jednako veliki (dok se pazi) ... a sto se tice jacine tima, pa sad ne znam kako da te uverim u suprotno a to je, da su Nemci imali jako puno respekta(i imaju jos uvek)od srpskog tima tj. srpskih igraca! Poznato je svima da su srpski fudbaleri u velikim evropskim timovima, mnogi od njih igraju i u Nemackoj fudbal ... neophodni su i skupi igraci. Mnogi se poznaju licno i neki od njih su i u prijateljskim odnosima. Na zalost, ne znas nemacki jezik da bi procitao nekoliko novinskih clanaka, pa da vidis kakvo misljenje imaju Nemci o srpskim fudbalerima ... video bi isto da su se Nemci na susret sa Srbijom sa mnogo respekta spremali, maltene, sa dobrom prcijom treme!
    No ipak, hvala ti lepo, dragi moj Patak, da ih postujes i da si navijao protiv Engleza ... izgleda da je Nemcima stvarno pomoglo! Bilo bi mi dragi kada bi i ih dalje "tako postovao" da i protiv Argentine pobede!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Хтео сам да кажем да ти завидим што имаш за кога да навијаш. Имаш две резервну варијанту која је прошла.

Додуше кад сам видео колико се Србија трудила на првој утакмици, део мене је престао да навија за њих. Неко од двадесетак година ко се сматра професионалцем не може тако да игра. Просто за ментално стање и хормонски статус нормалног двадесетогодишњака то није нормално.

Првенство иде даље, настављам да навијам за сиромашне земље које имају срца, Бразил и Аргентину! ГООООООООООЛ!!!
    Sto se tice osecanja za siromasne zemlje ... hm ... igraci iz nacionalnog brazilskog ili argentinskog tima su vec odavno bogati ljudi i pitam se ko od njih koliko ulaze svoj novac za sirotinju u svojoj drzavi i za neke solcijalne projekte. Poznato mi je da se Maradona, posle niz skandala u vezi dopinga i droga, angazirao u jednom projektu gradjenja fudbalskih klubova za ulicarsku decu. Tvrdi se da je to uglavnom uradio kako bi svoje ime oprao ... znas sta ja mislim, bas njega boli bulja za sirotinju, on nije bio ni zainteresovan za svog sina ... da placa alimentaciju. Sin(24 god. isto fudbaler u Italiji) ga ne sljivi ... citala sam da je oca upoznao tek 2003. a 2005. mu je prebacio bezosecajnost i odbijanje da placa alimentaciju ... majka ga je sama odhranila, bez imalo pomoci ovog, od argentinskog naroda proglasenog Boga, kojem su sagradili crkvu i kojem mu se mole.
    E ovako, mene uistinu bas briga Maradona i njegov privatan zivot i sta sve pise u novinama o njemu ... ja posmatram i dajem ocene kakvi su svi: treneri i igraci i sudije, za vreme celog turnira. Meni Maradona izgleda simpaticno na terenu i moram uvek da se smejem kada ga vidim kako se veseli i skace ko mali decko - onako mali nabijen, napumadisane kose, sa crno-belom bradom, u velikom odelu ... Ipak, ma koliko mi simpaticno to izgledalo, nadam se da tako veselog Maradonu u nastupajucem mecu necu cesto morati dozivljavati. Maradona sigurno izgleda simpaticno i kada place. Moja prognoza je 3:2 za Nemacku!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Donela sam "naravno" i nekoliko slicica od utakmice Engleska - Nemacka, Public Viewing - Singen /28.06.2010
    Temperatura 30°C bez hladovine ...
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    ah, dejane, nije sada pravo vreme i mesto za milosrdne sanmarijance ali ako neko vec ne moze drugacije a da ne navija za siromasne zemlje onda ne bi smeo da zaboravi i druge, jer brazil i argentina nisu jedine siromasne zemlje u ovom svetskom prvenstvu. Juce su na zalost meksikanci izgubili, navijala sam za njih jer su mi simpaticniji od argentinaca ... Mada mi se argentinski fudbal, isto kao i brazilijanski, jako dopada - kod mene na kraju odlucuje jos i srce i simpatija koju sam stekla za timove tokom celog turnira. Nemacki tim ima moju punu simpatiju, jer su mnogi fudbaleri mladi, takoreci, neiskusni, osim mozda tri igraca kao sto je klose, podolski, Švajnštajger ... Müller je naj mladji sa 20 god. Stari majstori kao sto je balak, nisu prisutni jer su povredjeni a bas takve, stare iskusne kosti, ce sad faliti u igri protiv argentine ... Hm ... A mozda i nece... videcemo ... Drzim sipke ovim klincima, stvarno su super a i golman je pokazao sta zna. Sada su jos svi ko razigrana stenad ali za koju godinu, kada skupe vise iskustva, onda ce i brazil i argentina imati od njih vise respekta. Sigurna sam!
    Не навијам за сиромашне земље буквално. Навијам за земље које играју са срцем, чији играчи се боре срцем! Бразил више није тако сиромашна земља, али је паметна! Енергетски су независни! Србија би могла да буде, али је воде велики играчи као што су фудбалери коју су играли на овом првенству, па стално пролазимо као са овим фудбалерима.

Упс, заборавио сам на фудбал. Против Енглеза сам навијао за Немце. А сад за Аргентину.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Donela sam "naravno" i nekoliko slicica od utakmice Engleska - Nemacka, Public Viewing - Singen /28.06.2010
    Temperatura 30°C bez hladovine ...
    Ми смо имали прородније услове за гледање. Киша данима пада као да смо у Јужној Африци у сред зиме!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708

Ćaskanje

...eto taman si sve servirala i nikog da proba pojeo ja, da ne places, doduse bilo malo tvrdkasto....posle par dana i nije cudo, o ukusu jogurta ne bi ovom prilikom,......al sve, samo da ne uvredim domacicu
    ...e...hm...sto si fin......ma ne...ipak je to Mare,ja pomislila da se neko koristi tvojim nickom... jogurt te izdao:
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добар дан!

У кафани немамо видео бим за гледање утакмица, али понеки снимак са битним тренутцима можемо да пустимо.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=4ghkD9eYCPo[/media]

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Добар дан!

У кафани немамо видео бим за гледање утакмица, али понеки снимак са битним тренутцима можемо да пустимо.

[media]http://www.youtube.com/watch?v=4ghkD9eYCPo[/media]
    ... e ovome se stvarno nisam nadala ... a ja mislila, ne samo da dobro izgleda, nego da je i fin ... bas mi se svidjao dok ovo nisam videla

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies