Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 776 od 845 PrvaPrva ... 276676726766772773774775776777778779780786826 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,626 do 11,640 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ... ahhh da ne zaboravim, za sve one koji misle da su Englezi dali gol, evo dokaza da nisu!
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... zar nisi stvarno primetio da je sudija bio ludak? Pa to su i srbski fudbaleri u intervju izjavili da nije bilo ok ... to je opste misljenje mnogih neutralnih posmatraca ...
    ... zao mi je isto ako stvarno mislis da se "velika nemacka nacija" oseca "jakom" nad jednom Srbijom. Kao prvo, zvuci mi militantno ko da nema nikakve veze sa sportom, zatim, cinjenica da svaki tim ima 11 igraca, onda su svi jednako veliki (dok se pazi).. a sto se tice jacine tima, pa sad ne znam kako da te uverim u suprotno a to je, da su Nemci imali jako puno respekta(i imaju jos uvek)od srpskog tima tj. srpskih igraca! Poznato je svima da su srpski fudbaleri u velikim evropskim timovima, mnogi od njih igraju i u Nemackoj fudbal ... i skupi igraci. Mnogi se poznaju licno i neki od njih su i u prijateljskim odnosima. Na zalost, ne znas nemacki jezik da bi procitao nekoliko novinskih clanaka, pa da vidis kakvo misljenje imaju Nemci o srpskim fudbalerima ... video bi isto da su se Nemci na susret sa Srbijom sa mnogo respekta spremali, maltene, sa dobrom prcijom treme!
    No ipak, hvala ti lepo, dragi moj Patak, da ih postujes i da si navijao protiv Engleza... izgleda da je Nemcima stvarno pomog! Bilo bi mi dragi kada bi i ih dalje "tako postovao" da i protiv Argentine pobede!

:
    ...vaooo, Svabice al` si ti navijacki nastrojena......toliko da si zaboravila s kim pricas...pa valjda znas da patak nema problema sa tim iz kojeg je zivina dvorista,"...meni su sve koke slatke....da ne pricam za guske i patke..." ....naravno da sam mislio na "veliku fudbalsku naciju"...visestrukih svetskih i evropskih prvaka, sto se tice onog drugog konteksta nije mi ni na pamet pao...al cudno mi je sto je tebi.......verovatno zbog onog velikog prepucavanja izmedju "velikih (fudbalskih) sila" Engleske i Nemacke preko medija, pa si malo bila pod utiskom......zato ti je oprosteno i cestitam veliku pobedu....radovao sam se zajedno sa vama svakom golu, pa i onom nepriznatom...
    ...na zalost, protiv Argentine nisam siguran za koga da navijam...zbog, ponekad, prljavog fudbala, mozda za Nemacku, ali s druge strane, igraju lepsi fudbal......na kraju ce ipak presuditi to sto ce pobeda vise obradovati sirotinju u Argentini nego vas... -mali prilog na Dekijevu i tvoju prepisku...

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Ја као велики познавалац фудбала сам рецимо у утакмици између Холандије и Словачке навијао за Словачку пошто су Словакиње лепше од Холанђанки!

Из угла добијања новца на кладионици ја сам губитник. Новац јесете битан, али лепота је још више!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...vaooo, Svabice al` si ti navijacki nastrojena......toliko da si zaboravila s kim pricas...pa valjda znas da patak nema problema sa tim iz kojeg je zivina dvorista,"...meni su sve koke slatke....da ne pricam za guske i patke..." ....naravno da sam mislio na "veliku fudbalsku naciju"...visestrukih svetskih i evropskih prvaka, sto se tice onog drugog konteksta nije mi ni na pamet pao...al cudno mi je sto je tebi....verovatno zbog onog velikog prepucavanja izmedju "velikih (fudbalskih) sila" Engleske i Nemacke preko medija, pa si malo bila pod utiskom.....zato ti je oprosteno i cestitam veliku pobedu....radovao sam se zajedno sa vama svakom golu, pa i onom nepriznatom...
    ...na zalost, protiv Argentine nisam siguran za koga da navijam...zbog, ponekad, prljavog fudbala, mozda za Nemacku, ali s druge strane, igraju lepsi fudbal...na kraju ce ipak presuditi to sto ce pobeda vise obradovati sirotinju u Argentini nego vas... -mali prilog na Dekijevu i tvoju prepisku...
    ... radujem se da sam pogresila! ... moram priznati da sam stvarno zaboravila da je Patak cosmopolitski tip i da je cool i uopste ok, sorry! Ko sto si primetio, bila sam izgleda stvarno pod utiskom ali ne samo zbog Engleza sta su sirili u medijama, nego i zbog i mnogih drugih koji u ovakvim momentima uzivaju da loze mrznju iz ko zna kojih sve razloga ...

Ja nisam za Argentinu a necu ni biti u slucaju da Nemci izlete iz turnira(sto naravno nece ako im ti i Dejan posaljete andjele)! Moj razlog je jasan: sirotinja ce se toliko obradovati, da ce Maradoni sagraditi jos jednu crkvu ... ovog puta mozda katedralu. Muzevi ce zaboraviti da imaju zenu, bosu i gladnu decu i propiti ce celu platu ... ustedjevinu ... mozda cak imanje ... neki ce se zaduziti do grla i to sve za kratke momente srece koja njih i njihovu decu nece napraviti sitim. Na kraju, od pobede ce matrialno egzistirati samo oni koji vec imaju prekomerno(i koje njihova sirotinja a kamoli svetska sirotinja ni malo ne zanima).

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Plantaze, Pesma gde ste bre? Sta radite, kakvo je vreme u Bgd i NS ... Pesma, kupas li se u tvom lepom bazenu? ... kod nas ce biti ovde preko vikenda do 40°C ...

Pozdravcic svima!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    ... Radujem se da sam pogresila! ... Moram priznati da sam stvarno zaboravila da je patak cosmopolitski tip i da je cool i uopste ok, sorry! Ko sto si primetio, bila sam izgleda stvarno pod utiskom ali ne samo zbog engleza sta su sirili u medijama, nego i zbog i mnogih drugih koji u ovakvim momentima uzivaju da loze mrznju iz ko zna kojih sve razloga ...

Ja nisam za argentinu a necu ni biti u slucaju da nemci izlete iz turnira(sto naravno nece ako im ti i dejan posaljete andjele)! Moj razlog je jasan: Sirotinja ce se toliko obradovati, da ce maradoni sagraditi jos jednu crkvu ... Ovog puta mozda katedralu. Muzevi ce zaboraviti da imaju zenu, bosu i gladnu decu i propiti ce celu platu ... Ustedjevinu ... Mozda cak imanje ... Neki ce se zaduziti do grla i to sve za kratke momente srece koja njih i njihovu decu nece napraviti sitim. Na kraju, od pobede ce matrialno egzistirati samo oni koji vec imaju prekomerno(i koje njihova sirotinja a kamoli svetska sirotinja ni malo ne zanima).

Не слажем се са тобом. Мислим да гледаш на Аргентину и Аргентинце из угла неког ко живи у Немачкој. Аргентина и Аргентинци су такви какви су.

Живот Аргентина - Немачка је другачији. Другачије је поднебље, другачији менталтети, другачије културе... Мислим да су кинези рекли "не суди о чевеку док не будеш носио/ла његове ципеле".

Ако мало загребеш по Немачкој видећеш да је слично. ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Не слажем се са тобом. Мислим да гледаш на Аргентину и Аргентинце из угла неког ко живи у Немачкој. Аргентина и Аргентинци су такви какви су.

Живот Аргентина - Немачка је другачији. Другачије је поднебље, другачији менталтети, другачије културе... Мислим да су кинези рекли "не суди о чевеку док не будеш носио/ла његове ципеле".

Ако мало загребеш по Немачкој видећеш да је слично. ...
    ... nema sta da se slazes samnom! To sto sam napisala nije plod moje fantazije, nego to su sve poznate cinjenice ... i da se razumemo - o nikome ja ne sudim, pre nego sto ih ne upoznam! I tekako vide Nemci(a i drugi, kao ja, koji zive u Nemackoj) kako izgleda uistini u Argentini situacija(pored ostalog, jedan moj drug ima licnih kontakta u Argentini koji mu s vremena na vreme dolaze u goste i tu ima sta da se cuje i s njima dozivi) ... vise ovde znamo nego sto je tebi ili nekome drugome svesno ... pored svega to nije svesno onima, koji pri pomisli na Argentinu misle u prvoj liniji na godisnji odmor, na lepe dane pod tim podnebljem ... na uspesnu mesnu industriju i vinske plantaze. Itekako ima Argentina problema koji oni sami ne mogu da uklone(mozda bas zbog tog njihovog mentaliteta o kome ti pricas: "jel su takvi kakvi su")! Nemci su jedni od onih zemalja koji imaju tamo najvise dobrovoljnih socijalnih radnika u zdravstvenoj, skolskoj i ukupno socijalnoj oblasti ...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Pozdravcic Plantaze! Vidim tu si ... na zalost ja zurim, dolaze mi gosti na rostiljanje pa moram da pripremim salate ... bice skuse sa rostilja i kobasica i curecih odrezaka

Cao Bella!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Pozdravcic Plantaze! Vidim tu si ... na zalost ja zurim, dolaze mi gosti na rostiljanje pa moram da pripremim salate ... bice skuse sa rostilja i kobasica i curecih odrezaka

Cao Bella!
    Sorry, ванредна ситуација Уживајте у роштиљу, од мене шкарпине
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    ... nema sta da se slazes samnom! To sto sam napisala nije plod moje fantazije, nego to su sve poznate cinjenice ... i da se razumemo - o nikome ja ne sudim, pre nego sto ih ne upoznam! I tekako vide Nemci(a i drugi, kao ja, koji zive u Nemackoj) kako izgleda uistini u Argentini situacija(pored ostalog, jedan moj drug ima licnih kontakta u Argentini koji mu s vremena na vreme dolaze u goste i tu ima sta da se cuje i s njima dozivi) ... vise ovde znamo nego sto je tebi ili nekome drugome svesno ... pored svega to nije svesno onima, koji pri pomisli na Argentinu misle u prvoj liniji na godisnji odmor, na lepe dane pod tim podnebljem ... na uspesnu mesnu industriju i vinske plantaze. Itekako ima Argentina problema koji oni sami ne mogu da uklone(mozda bas zbog tog njihovog mentaliteta o kome ti pricas: "jel su takvi kakvi su")! Nemci su jedni od onih zemalja koji imaju tamo najvise dobrovoljnih socijalnih radnika u zdravstvenoj, skolskoj i ukupno socijalnoj oblasti ...

Знам како је у Аргентини и у већини земаља Јужне Америке. Међутим, као и на Балкану није њихов менталитет једини кривац за то. И тамо се сусрећу разни утицаји којима не одговара да то буду стабилне земље. Унутрашњи утицаји, али који углавном штите спољне интересе.

Балкан и Јужну Америку је још увек тешко поредити, мада и ми тежимо томе да имамо два слоја, онај који нема шта да једе и онај екстремно богат.

Да су Амери прочитали твоју поруку вероватно би рекли да они имају највише хуманитарних радника у том делу света. Искрено да ти кажем, ја нешто баш и не верујем у хуманитарне раднике. У Србији 95 посто хуманитарних организација нису ту због хуманости. Због њих су и оних 5% поштених на лошем гласу.

Немачку и Немце ценим, али за Аргентину навијам!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Plantaze, Pesma gde ste bre? Sta radite, kakvo je vreme u Bgd i NS ... Pesma, kupas li se u tvom lepom bazenu? ... kod nas ce biti ovde preko vikenda do 40°C ...

Pozdravcic svima!
    Pozdrav JO...,a da li se kupam u bazenu...? ne...kako kad stalno pada kisa... treba da saniramo nesto na njemu i ne stizemo zbog kise...dakle bazen je jos prazan...,ako ne bude kise danas stize ekipa za sanaciju...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Naravno, navijaj za koga hoces. Predlog da navijate za D i da nam posaljete andjele, je bila samo salica(mada, da si se slucajno predomislio, nebih imala isto nista protiv). Uzivajte i veselite se svakom golu a ja cu na mojoj strani isto tako!

Lebtwohl Freunde

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    JO...vidim da si tu...,a ja moram da zbrisem ....samo da te jos jednom pozdravim
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    JO...vidim da si tu...,a ja moram da zbrisem ....samo da te jos jednom pozdravim
    ... sorry, na sporoj reakciji- racunar mi se ukocio ...

Pozdravcic ... moram i ja da izletim - zurim!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Naravno, navijaj za koga hoces. Predlog da navijate za D i da nam posaljete andjele, je bila samo salica(mada, da si se slucajno predomislio, nebih imala isto nista protiv). Uzivajte i veselite se svakom golu a ja cu na mojoj strani isto tako!

Lebtwohl Freunde
    Ја имам једну навијачку ману. Радујем се сваком лепом голу без обзира да ли га је или примио тим за који навијам. Ако ко Швабе буду давале лепе голове радоваћу се и њима.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies