Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 797 od 845 PrvaPrva ... 297697747787793794795796797798799800801807 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11,941 do 11,955 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... , ne valda i ti Plantaze ... deset hiljadaaaaaa
    ... ali kao penzionerka mozes a mogla bi jos vise jer, lepo je ... u svakom slucaju bolje deset hiljada poruka pisati, nego toliko carapa strikati ...

.... nego, salu na stranu. Nadam se da je stvarno bila sala i da znas da nema nikakve veze sa tobom i sa ostalim pristojnim forumasima i da mi je uglavnom svejedno ko je koliko poruka napisao! Pa i ja volim biti ovde i dopisivati se. Nego, rec je o nekim nasim srpskim penetrantnim gastarbajterima - forumasima sa krstarice. To su ljudi koji ovde u D dobro zive, neki rade nesto, neki ne rade nista ali uglavnom svi dobro zive, bolje nego sto bi pod istim uslovima u domovini ziveli ... to sve mogu zahvaliti ovoj drzavi i njenom drustvu. Umesto toga se ta penetrantna gomila govedi bezobrazi i pljuju na drzavu i drustvo koje im omogucava pristojan zivot. Vec koliko sam se puta pitala: ako im nije ovde dobro, zasto se ne vrate u domovinu ili ne odu negde gde ce im biti bolje?

Ali dosta o tome, nego ti meni drzi sipke da ne zaglavim danas ovde negde ... CMOK, zurim .... pa-paaaa!
    И ми се овде често питамо зашто се они који су дошли да живе у Бгд. или Србију, а пљују их, не врате тамо одакле су дошли кад им је тамо тако лепо?!

Али када би се они вратили одакле су дошли, пола установа које живе од буџета би остало без радника.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    И ми се овде често питамо зашто се они који су дошли да живе у Бгд. или Србију, а пљују их, не врате тамо одакле су дошли кад им је тамо тако лепо?!

Али када би се они вратили одакле су дошли, пола установа које живе од буџета би остало без радника.
    чуј, радника? мислио си административних нерадника, претпостављам

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јутро, добро јутро
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    чуј, радника? мислио си административних нерадника, претпостављам
    Да то кажем па та ме туже због напада на службена лица Републике Сврбије.

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobar dan dragi moji....

moze kafica...?
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Добро јутро, Форуме

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Где сте, свете? Правите ајвар?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Где сте, свете? Правите ајвар?
    Имали госте. Јо вероватно у Минкену, и седи за неким од ових столова:

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Поздрав, поздрав, стиже јесен

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Вау, вероватно је тамо и Звончица као саксонска принцеза

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Ha, haaa ... Dejane, skoro da si pogodio! ... jer bila sam stvarno u Bavarskoj na Kimskom jezeru i u okolini njega, bila sam i u Minhenu, tacnije, u Pulahu gde sam obisla neke ljude ali nisam bila na Oktobarskom festu ... nije to za mene, ja sam vise za udobne vinske podrume sa jazz i blus muzikom ... ili normalne, domacinske restorane sa dobrom klopom.

Upisala sam jedan vajarski kurs pa sam mislila da cu vas mozda iznenaditi nekom skulpturom i castiti danas sampanjcem(negde tamo pocetkom augusta sam spomenila da ce biti razloga da castim sampusom)ali nista od toga... blesavi Bavarac zaboravio da mi javi da je kurs odlozen za neki drugi datum i ja provela tako vreme skitajuci naokolo ... bilo je lepo ali ... razocarana sam ipak jako!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    ha, haaa ... Dejane, skoro da si pogodio! ... Jer bila sam stvarno u bavarskoj na kimskom jezeru i u okolini njega, bila sam i u minhenu, tacnije, u pulahu gde sam obisla neke ljude ali nisam bila na oktobarskom festu ... Nije to za mene, ja sam vise za udobne vinske podrume sa jazz i blus muzikom ... Ili normalne, domacinske restorane sa dobrom klopom.

Upisala sam jedan vajarski kurs pa sam mislila da cu vas mozda iznenaditi nekom skulpturom i castiti danas sampanjcem(negde tamo pocetkom augusta sam spomenila da ce biti razloga da castim sampusom)ali nista od toga... blesavi bavarac Zaboravio da mi javi da je kurs odlozen za neki drugi datum i ja provela tako vreme skitajuci naokolo ... Bilo je lepo ali ... Razocarana sam ipak jako!
    Ееее, браво за одабир курса!

Није Баварац једини, немаој да одустанеш! И мени би пријало бављење уметношћу. Уметност је лек!

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    12
    Vi muskarci mislite da zene ne mogu da piju ali nije istina trebalo bi da probate zelenu vilu, to ja pijem tamo odakle sam
    [media]http://www.valley411.com/media/headers/absinthe.jpg[/media]
    AKO IMATE MANJE OD 13 GODINA POSLE 2 A AKO IMATE VISE OD 13 POSLE 3 GUTLJAJA ISPRED OCIJU VAM SE POJAVI NEKA ZELENA VILA I SUMA OKO NJE A VI KOLIKO STE PIJANI POKUSAVATE DA JE UHVATITE
    Poslednji put uređena emma555 : 21-09-2010 u 21:43

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Пријатно, другари Прво ручкање, после вајање

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Пријатно, другари Прво ручкање, после вајање
    Хвала!

Мада сам се најео пасуља и сад не могу да дишем (од количине, не од хемијских отрова ).

Јуче сам се чуо са Скитуљком. Он је негде код Ђердапа у својој малој бродици. Сигурно ће бит лепих слика кад се врати.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies