Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 809 od 845 PrvaPrva ... 309709759799805806807808809810811812813819 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,121 do 12,135 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...ja ne znam o cemu pricas......ja sam rekao "balzamsko sirce" a ne taj alcetto...ili kako se vec zove......a opste je poznato da se to i takvo sirce koristilo na srpskim dvorovima jos pre viljuske....a o maslinovom ulju necu ni da pricam, pa samo vanzemaljci ne znaju da su masline jos za vreme Konstantina donosene u Srbiju i prodavane kao stocna hrana, dok srpski seljak u magnovenju i dokolici nije proizveo extra vergine nektar, koriscen u razne svrhe a ponekad i za ishranu...e sad, dopustam mogucnost da je tehnologija ukradena....ma sta ukradena, poklonjena od strane Srba u njihovoj, mnogovekovnoj misiji prosvecivanja i kultivisanja divljih, zapadnih plemena...
    Verujem da znas o cemu pricam ... isto tako verujem da zans da je "sirce", u prevodu na italianski," alcetto".
    A posto je "poznato" da se "to i takvo sirce" koristilo na srpskim dvorovima jos pre viljuske ... i da su masline jos za vreme Konstantina donosene u Srbiju i prodavane kao stocna hrana, ... onda je jasno, da bi Plantaze u buduce trebala "srpsku salatu" da servira bez besteka !

Poslednji put uređena JO : 17-10-2010 u 00:39

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Evo da i ja nesto prilozim u kafanicu

A moze i jedna pesma
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=1V-AxmY0cR4[/media]

Ovaj Whisky je verovatno za muski svet

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Ovaj Whisky je verovatno za muski svet
    Pa nije tako Moze i zenski svet,naravno Bitno je samo potrefiti kolicinu
    Mada,evo,nasao sam i jedan koji je na bazi likera
    A ja sam veceras pravo iz kafanice otisao u BG Arenu i gledao "Parni Valjak".Bilo je mnogo,mnogo dobro
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    A ja sam veceras pravo iz kafanice otisao u BG Arenu i gledao "Parni Valjak".Bilo je mnogo,mnogo dobro...

Prosto ti zavidim...jednostavno ih obozavam...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=mwbPCJTgfRQ[/media]
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobar dan narode...

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    A ja sam veceras pravo iz kafanice otisao u BG Arenu i gledao "Parni Valjak".Bilo je mnogo,mnogo dobro...

Imaju i danas koncert,neplaniran ali zbog velikog interesovanja eto...bice
    Svirali su juce i "Sve mi jos mirise na nju" Posto tvoj potpis govori mnogo,nece ti biti tesko da zamislis kako je zvučala pesma
    Poslednji put uređena bratislav n : 17-10-2010 u 17:49 Razlog: prvo napisao zvučila,pa kasnije zvučala,nisam siguran i dalje kako je pravilno :)

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Pozdrav Bratislave n ... i ako me nema na tvom spisku... dobro dosao..
    Ne videh ovaj post ranije
    Hvala na dobrodoslici

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Nesto i nije guzva veceras... hmm...sve stolice prazne...nema muzike...ja nesto pricam ali sve odzvanja jako ... bas nikog nema...pa makar sam trenutno najlepsi i najpametniji u kafani ako nista drugo...Konobar,pice za sve! Uhh...nema ni konobara Nista...popicu jos jedan Jack D. pa odoh i ja...mada ja se raspricam kad malo popijem a i volim sam sa sobom da pricam...nekako se uvek slozim sa sobom
    Laku noc

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Verujem da znas o cemu pricam ... isto tako verujem da zans da je "sirce", u prevodu na italianski," alcetto".:
    A posto je "poznato" da se "to i takvo sirce" koristilo na srpskim dvorovima jos pre viljuske ... i da su masline jos za vreme Konstantina donosene u Srbiju i prodavane kao stocna hrana, ... onda je jasno, da bi Plantaze u buduce trebala "srpsku salatu" da servira bez besteka
    ...znaci Talijani su to preveli....ccc...eto i to su nam ukrali i sad svojataju...kao Markoni radio......Brutus...izdaju......Berluskoni...bahatost......Sicilijanci...mafiju...
    ...e pa nece moci......nase ne damo tudje hocemo...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603

...evo za Pesmu iz patkove ruke...mrljavo.....telefonom...al` sami pocetak koncerta i dovoljno da osetis atmosferu...a na youtubeu ima mnogo boljih snimaka, naravno......pogledaj bilo je odlicno...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=McMpRB6haHI[/media]

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...evo za Pesmu iz patkove ruke...mrljavo.....telefonom...al` sami pocetak koncerta i dovoljno da osetis atmosferu...a na youtubeu ima mnogo boljih snimaka, naravno......pogledaj bilo je odlicno...

[media]http://www.youtube.com/watch?v=McMpRB6haHI[/media]
    Znala sam ja da je nas Patak veeelikoo srce...hvala ti, onako bas...iz dubine duse...
    Poslednji put uređena pesma : 18-10-2010 u 12:20

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добар дан!

И ми смо мало живнули. А сад на посао.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la bratislav n Pregled poruke
    Evo da i ja nesto prilozim u kafanicu

A moze i jedna pesma
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=1V-AxmY0cR4[/media]

Hvala na onome likeru od Whyskija(sorry, s malim zakasnjenjem) ... nikad nisam probala, nesto mi jako mutan ... pa onda ... ... isto tako, tek sada sam nasla vreme da pogledam tj. saslusam pesmu "Kucerak u Sremu" ... nego, kazi, otkud zna Jack Nicholson to da peva?

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Evo castim celu kafanicu supicom od bundeve, mastovito servirana u bundevi
    ... i pozdravcic svima

Datum priključivanja
    Sep 2010
    Poruka
    64
    Hvala na onome likeru od Whyskija(sorry, s malim zakasnjenjem) ... nikad nisam probala, nesto mi jako mutan ... pa onda ... ... isto tako, tek sada sam nasla vreme da pogledam tj. saslusam pesmu "Kucerak u Sremu" ... nego, kazi, otkud zna Jack Nicholson to da peva?

Pa,ne znam za Whisky-Liker ni ja,nisam probao...a mozda je i samo flasa mutna a tekucina u njoj bistra kao i kod Jacka-standard...A ovaj Jack N....ako se dobro secam...pricalo se da ima sina u Srbiji tako da ako on ne zna...sin,mozda zna ...a ako ne zna ni sin...eto...znam ja Uostalom,kakva je to kafana bez zive muzike

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies