Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 841 od 845 PrvaPrva ... 341741791831837838839840841842843844845 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,601 do 12,615 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Опет вас нема?....а мирис кромпира из земљане посуде?
    Da nema nas, izgleda da se kafansko jezgro topi ... pa rekoh ajd' malo da ja 'ladim ovde kako bi i dalje bilo dobrih krompirica iz zemljane i td...

... a i ja ti donela krompirica da ne bude bas jako jednolicno ... (nisu iz Japana!)

Prikačene slike Prikačene slike
    Poslednji put uređena JO : 25-03-2011 u 18:10

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    aaa...ЈО се појавила, иначе сви игноришу моју кухињу. Пријају та срцуленца, а од мене пилетина, сланиница и шампињони - овде кромпир скуп

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...и мало рођенданских, планинских колача
    ...Srecan Rodjendan !!! sa zescim zakasnjenjem......sorry...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Баш нећете да свратите? А сир, кобаја и за оне који посте зелена салата?
    ....uf, uf....dobro je sto nisam svracao......dijeta mi traje do 1. aprila...pa da ne "balavim" po tastaturi, badava...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    aaa...ЈО се појавила, иначе сви игноришу моју кухињу. Пријају та срцуленца, а од мене пилетина, сланиница и шампињони - овде кромпир скуп
    ...idi bre Plantaze...imas li ti neku manje kaloricnu fotku...ugledaj se bre malo na JO, pa postavi neki bangav krompir....slogiranu sargarepu ili ...nesto drugo...sa deformitetom......

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Оооо....стигао почасни гост ....где најава доласка? Добро си добио и бангав кромпир

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Evo moram da castim! Srecna sam! ... juce su bili izbori u Baden Würrtenbergu SPD i zeleni su najajaca stranka!!! Pobedili su!!! zeleni u koalaciji sa Socijaldemokratskom partijom(SPD) su skinuli Merkelove hriscanske demokrate(CDU)!!!

Juuuhuuuu! Pa onda ziveli
    Poslednji put uređena JO : 29-03-2011 u 00:29

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Jel li je neko vec video mapu Evrope sa nuklearkama?
    Poslednji put uređena JO : 28-03-2011 u 16:39

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Evo moram da castim! Srecna sam! ... juce su bili izbori u Baden Würrtenbergu i zeleni su najajaca stranka!!! Pobedili su!!! i u koalaciji sa Socijaldemokratskom partijom(SPD) su skinuli Merkelove hriscanske demokrate(CDU)!!!

Сад ми је јасно жашто је Ангела реаговала после несреће у нуклеарки у Јапану. Избори су били у питању! Вероватно из истог разлога Немачки авиони не бомбардују Либију.

Честитам на победи зелених!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Jel li je neko vec video mapu Evrope sa nuklearkama?
    Овде код нас још увек покушавају да прогурају нуклеарке и НАТО. Као да Јапан није довољна поука. Кад неко каже нешто против нуклеарки одмах друга страна каже да их ионако у окружењу има пуно тако да још једна за коју треба да дајемо паре неће пуно повећати опасност.

У Америци је један од адута за нуклеарке то што је мање људи погинуло у несрећама нуклеарки него у другим областима везаним за добијање енергије.

Али не кажу вероватно најбитнију ствар, а то је какав утицај има зрачење на генетски потенцијал живих бића. То заборављају чак и они који су против нуклеарки ретко то помињу.

Ако у кафаницама не почне да се разговара о нуклеаркама бацаћемо паре на њих, а екипа која "скида кајмак" са свих послова и "интереса Сврбије" постаће јо богатија.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Сад ми је јасно жашто је Ангела реаговала после несреће у нуклеарки у Јапану. Избори су били у питању! Вероватно из истог разлога Немачки авиони не бомбардују Либију.

Честитам на победи зелених!
    ... aha

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Evo moram da castim! Srecna sam! ... juce su bili izbori u Baden Würrtenbergu SPD i zeleni su najajaca stranka!!! Pobedili su!!! zeleni u koalaciji sa Socijaldemokratskom partijom(SPD) su skinuli Merkelove hriscanske demokrate(CDU)!!!

...e pa cestitam Svabice......kad si tako radosna verujem da je to nekakvo poboljsanje, bar sto se Baden Würrtenberg regije tice...mada cini mi se da ni zeleni vise nisu, sto su nekad bili......vise su nekako rezedo......bar sto se Joschke tice...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Nisu ... hmmm nismo takvi rezeti kako ti mislis, inace taj korov je na Siriusu poznat jos pod imenom "Wau". Znaci Wauuu! Wauuu! ... i mirisi jako lepo

Naravno da je poboljsanje! U svakom slucaju! Secam se da si mi ovako nesto slicno vec rekao a ti se sigurno vise ne secas da sam ti ja vec jednom na to odgovorila... rekla sam, da inkluzivno sa svim njihovim greskama, boljih od njih nema! Nema alternative! Imas pravo, nisu vise to sto su nekada bili, ova danasnja situacija to ni ne dozvoljava ... vremena su se promenila! Ljudi se menjaju sa godinama ... njihova razmisljanja, njihovi ideali i td. Mozda su danasnji Zeleni losiji od onih iz 70-80-90-ih ali mozda su cak bolji, mozda su se usavrsili ... iz proslih gresaka ucili i naucili i postali mudriji... hmmm, videcemo ... sada su dobili sansu da se dokazu i nadam se da ce ta sansa biti iskoriscena u pozitivnom smeru! Imaju pet godina vremena. Dogodine su savezni izbori pa cemo videti dalje. Kompletno, svima udovoljiti je nemoguce i verovatno ce i sada, u buduce medju gradjanima, biti nezadovoljstva i protesta... a i iz inostranstva je vec unapred programirana nesloga.
    Momentalno je vazno da partaja ima nove snage i jak pogon ne samo od svojih tradicionalnih biraca, nego jos i od onih koji su izkocili od CDU(hris. demokrata) i FDP(slobodnih demokr.)Bas njih moraju zadrzati i jos vise ih privuci, sto ja ne verujem da ce im uspeti... ipak su to zamalterovane glave koje ne mogu da gledaju dalje od svog nosa.

Poslednji put uređena JO : 30-03-2011 u 12:27

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Ma di je bre Plantaze da ispece zeljenacu?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Ma di je bre Plantaze da ispece zeljenacu?
    ...daa...a gde je i Pesma...ni ona ne donosi nista u zadnje vreme...a prosla mi dijeta...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies