Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 842 od 845 PrvaPrva ... 342742792832838839840841842843844845 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,616 do 12,630 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Nisu ... hmmm nismo takvi rezeti kako ti mislis, inace taj korov je na Siriusu poznat jos pod imenom "Wau". Znaci Wauuu! Wauuu! ... i mirisi jako lepo

Naravno da je poboljsanje! U svakom slucaju! Secam se da si mi ovako nesto slicno vec rekao a ti se sigurno vise ne secas da sam ti ja vec jednom na to odgovorila... rekla sam, da inkluzivno sa svim njihovim greskama, boljih od njih nema! Nema alternative! Imas pravo, nisu vise to sto su nekada bili, ova danasnja situacija to ni ne dozvoljava ... vremena su se promenila! Ljudi se menjaju sa godinama ... njihova razmisljanja, njihovi ideali i td. Mozda su danasnji Zeleni losiji od onih iz 70-80-90-ih ali mozda su cak bolji, mozda su se usavrsili ... iz proslih gresaka ucili i naucili i postali mudriji... hmmm, videcemo ... sada su dobili sansu da se dokazu i nadam se da ce ta sansa biti iskoriscena u pozitivnom smeru! Imaju pet godina vremena. Dogodine su savezni izbori pa cemo videti dalje. Kompletno, svima udovoljiti je nemoguce i verovatno ce i sada, u buduce medju gradjanima, biti nezadovoljstva i protesta... a i iz inostranstva je vec unapred programirana nesloga.
    Momentalno je vazno da partaja ima nove snage i jak pogon ne samo od svojih tradicionalnih biraca, nego jos i od onih koji su izkocili od CDU(hris. demokrata) i FDP(slobodnih demokr.)Bas njih moraju zadrzati i jos vise ih privuci, sto ja ne verujem da ce im uspeti... ipak su to zamalterovane glave koje ne mogu da gledaju dalje od svog nosa.

...naravno, razumem ja....oni vise nisu "pokret" oni su sad politicka partija, a cim je primarni cilj osvajanje vlasti, moras da pristanes na mnoge "kompromise"...i ko sto rece jedan domaci "pesnik" koga i ne cenim previse, "za ideale ginu b udale..." a kod politicara cenim pre svega pragmaticnost, viziju i minimalnu dozu postenja......

Datum priključivanja
    Apr 2011
    Poruka
    1
    Ovde nema brzog odgovora ?

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Зависи ко проверава.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...и колико је питање тешко ...ма, све је лакше уз клопицу...Дивља свиња, пријатно
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,339
    Свиња поједена!
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Има неки проблем са линком.
    www.cent.rs - Besplatno probajte VoIP telefoniranje
    SEO Optimizacija sajta

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ...и колико је питање тешко ...ма, све је лакше уз клопицу...Дивља свиња, пријатно
    ...uf, uf, uf.....ja vise nisam na dijeti...mljac.....a stigle mi neke kobasice, suve iz Banja Luke, govedina, divlja svinja i konjetina....vrh....moji su bili odusevljeni ukusom, dok im nisam rekao sastav, sad vidim da je entuzijazam malo splasnuo... mada moram priznati da sam i ja donekle rezervisan kad je konjetina u pitanju...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Pozdrav drugari...
    Jeste li to resili da se okupite ili samo usput svratite..
    Cesto ja svratim al' nigde nikog...poplasim se samoce i odleprsam...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...daa...a gde je i Pesma...ni ona ne donosi nista u zadnje vreme...a prosla mi dijeta...
    Eh da sam svracala ovih dana i donosila sta sam sve spremala...tebi bi bila uzaludna dijeta i morao bi se baciti na mnogo rigorozniju da povratis vitki stas...
    Mada se nisi hvalio kolika je uspesnost dijeta...
    U mom domu se slavilo punoletstvo mladjeg sina...pa 22 rodjendan starijeg pa 50 i neki mog dragog i sve za mesec dana...prema tome...bolje sto me nije bilo...

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Hallo ... samo da vas sve pozdravim i odo u krpe

... danas oko 18:00 h sam prosla kroz ovaj grad u pravcu jugo-zapada(od prilike 450km od HD-berga) Ko zna kako se zove ovaj grad i po cemu je popularan?

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Eh da sam svracala ovih dana i donosila sta sam sve spremala...tebi bi bila uzaludna dijeta i morao bi se baciti na mnogo rigorozniju da povratis vitki stas...
    Mada se nisi hvalio kolika je uspesnost dijeta...
    U mom domu se slavilo punoletstvo mladjeg sina...pa 22 rodjendan starijeg pa 50 i neki mog dragog i sve za mesec dana...prema tome...bolje sto me nije bilo...
    ...uuf, mozda je bolje onda sto nisi nista donosila u kafanu, mada mogla si i ti neko bangavo povrce, ili voce kao JO... da doneses...od toga se niko nije ugojio, cak i ako ga pojede... ... u svakom slucaju cestitam porodicne jubileje...nek su ti zivi i zdravi sva trojica...
    ...a sto se dijete tice, samo cu reci da ovaj patak vise nije dobar za supu...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Hallo ... samo da vas sve pozdravim i odo u krpe

... danas oko 18:00 h sam prosla kroz ovaj grad u pravcu jugo-zapada(od prilike 450km od HD-berga) Ko zna kako se zove ovaj grad i po cemu je popularan?
    ...grad se zove Volkswagen...a poznat je po tome sto se u njemu proizvodi Golf...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dobro jutro...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Dugo me nije bilo,zaboravila sam i slike da kacim...uz dobro jutro ide i...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...uuf, mozda je bolje onda sto nisi nista donosila u kafanu, mada mogla si i ti neko bangavo povrce, ili voce kao JO... da doneses...od toga se niko nije ugojio, cak i ako ga pojede... ... u svakom slucaju cestitam porodicne jubileje...nek su ti zivi i zdravi sva trojica...
    ...a sto se dijete tice, samo cu reci da ovaj patak vise nije dobar za supu...
    U mom soru ne raste bangavo voce i povrce... tako da nisam mogla doneti isto..
    Hvala Mare na cestitkama i lepim zeljama.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies