Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 843 od 845 PrvaPrva ... 343743793833839840841842843844845 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 12,631 do 12,645 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...grad se zove Volkswagen...a poznat je po tome sto se u njemu proizvodi Golf...
    eto sta dieta od coveka napravi ...
    ... ili se to Patak samo malo sprda

... evo ti debelog keca!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...uuf, mozda je bolje onda sto nisi nista donosila u kafanu, mada mogla si i ti neko bangavo povrce, ili voce kao JO... da doneses...od toga se niko nije ugojio, cak i ako ga pojede... ... u svakom slucaju cestitam porodicne jubileje...nek su ti zivi i zdravi sva trojica...
    ...a sto se dijete tice, samo cu reci da ovaj patak vise nije dobar za supu...
    ... da, da ... samo banglavo povrce a napisala sam ti recept za kuglowku(Gugelhupf) kojeg nisi ni pogledao ... ali nema veze, vazno je da nas s vremena na vreme pocastis tvojim zeljama

... evo izvoli onda jedan bangovan paradajz od prosle godine
    Prikačene slike Prikačene slike
    Poslednji put uređena JO : 05-04-2011 u 15:38

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ако има расположених за акцију

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    ако има расположених за акцију
    ejjj, Plantaze, pa riba ti presna bre ... ja cu onda samo vina

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...grad se zove Volkswagen...a poznat je po tome sto se u njemu proizvodi Golf...
    Patak se ne buni, sta se desilo? Jel' se to uvredio zbog debelog keca? Nije valda, evo izbrisacu ga ... pa covek nemora sve da zna, pored svega ne ovakve nevazne stvari ...

Grad se zove Wolfsburg, formiran je 1938. od Hitlera & Co. pre tog vremena(tamo negde 1920-ih) grada jos nije bilo, nego samo fabrika i oko nje naselje, po imenu "VW-naselje", za radnike koji su radili u fabrici. Danas ovaj grad ima vise od 120 000 stanovnika.
    Hitler je hteo jedna prakticna i jeftina kola za narod, sto i samo ime kaze: VOLK = narod, WAGEN = kola ... otud poticu ta popularna dva slova VW(skracenica ) / znaci:Volkswagen = Narodnakola ... hmmm... cudno bi bilo kada bi se tako neki grad zvao, zar ne Patak?
    A ako neko mozda ne zna i ako nekoga interesuje, Auto-developer VW-bube je bio Ferdinand Porše.
    Poslednji put uređena JO : 08-04-2011 u 16:06

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Patak se ne buni, sta se desilo? Jel' se to uvredio zbog debelog keca? Nije valda, evo izbrisacu ga ... pa covek nemora sve da zna, pored svega ne ovakve nevazne stvari ...

Grad se zove Wolfsburg, formiran je 1938. od Hitlera & Co. pre tog vremena(tamo negde 1920-ih) grada jos nije bilo, nego samo fabrika i oko nje naselje, po imenu "VW-naselje", za radnike koji su radili u fabrici. Danas ovaj grad ima vise od 120 000 stanovnika.
    Hitler je hteo jedna prakticna i jeftina kola za narod, sto i samo ime kaze: VOLK = narod, WAGEN = kola ... otud poticu ta popularna dva slova VW(skracenica ) / znaci:Volkswagen = Narodnakola ... hmmm... cudno bi bilo kada bi se tako neki grad zvao, zar ne Patak?
    A ako neko mozda ne zna i ako nekoga interesuje, Auto-developer VW-bube je bio Ferdinand Porše.
    И зато је у бубу било могуће ставити Поршеов мотор.

Први аутто који сам вози је била буба.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke

eeeeejjj moj omiljeni auto buba-kabrio! ... i spacek sa kojim sam celu Dalmaciju obisla!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ejjj, Plantaze, pa riba ti presna bre ... ja cu onda samo vina
    акција и каталог "уради сам" ....видиш, сви би готово, а ни вино није било отворено

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    акција и каталог "уради сам" ....видиш, сви би готово, а ни вино није било отворено
    ... auuu kako bih tu ribu sada na rostilj bacila! napolju je divno vreme, treba da idem na rodjendan ali 39°C ... pcihaaa!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke

Evo Dejane, ovoga sam videla u Bgd. i odmah slikala. Ljudi su se okrecali, gledali me, pitali se valda koji mi je da slikam taj auto. Pitam se da li gazda ove bube zna da mu auto ima nekoliko hiljada €, vrednost? ... naravno, zavisi koliko je u ocuvanom stanju. Ovde kod nas na Siriusu ga prakticno vise nema u saobracaju. Kada bih u njemu provozala kroz grad bila bi "glavna" i sledeci dan sigurno u novinama... hihi

... pogledaj gume kako se sijaju - izlizane ... sigurno nisu menjane otkako auto postoji

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Evo Dejane, ovoga sam videla u Bgd. i odmah slikala. Ljudi su se okrecali, gledali me, pitali se valda koji mi je da slikam taj auto. Pitam se da li gazda ove bube zna da mu auto ima nekoliko hiljada €, vrednost? ... naravno, zavisi koliko je u ocuvanom stanju. Ovde kod nas na Siriusu ga prakticno vise nema u saobracaju. Kada bih u njemu provozala kroz grad bila bi "glavna" i sledeci dan sigurno u novinama... hihi

... pogledaj gume kako se sijaju - izlizane ... sigurno nisu menjane otkako auto postoji
    Моја кума има два таква, али нису баш у неком стању. Могу да их средим и довезем на Сиријус па да правимо бизнис. Колико би тек вредео на Беверли Хилсу кад би био накинђуран.

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603

...cuj "patak se uvredio"...ccc... a stoo....sto nisam znao da volkswagen nije grad......

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    ...cuj "patak se uvredio"...ccc... a stoo....sto nisam znao da volkswagen nije grad......
    ... OK, dobro je da se nisi uvredio, onda ostaje kecina! ... DEBELA kecina!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Vaoooo! ala smo mi drustven svet ...

... di ste svi vec? u crkvi u horu ... ili se loze rostilji ... hmmm, Plantaze sigurno pali ... a patka sigurno oduvalo, nemora ni da leti sad kad je smrsao ... kaze nije vise za supu ... pa iskoristicemo ga za neke druge stvarcice ... na prime, naparvicemo od njega ovako nesto ... pa mogu da pretpostavim kakav kvak-kvak ton ce od patkovih koskica vetar napraviti

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Sta kazete da nadjemo kafansku himnu? Evo mog predloga

[media]http://www.youtube.com/watch?v=Bd4zutzUIco[/media]

... pa onda odo i ja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies