Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 367 od 845 PrvaPrva ... 267317357363364365366367368369370371377417467 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 5,491 do 5,505 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    за меду, ако сврати
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    за меду, ако сврати
    Сутра ми Бајден долази у госте. Да би од аеродрома стигао до мене мора да прође кроз цео град.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Сутра ми Бајден долази у госте. Да би од аеродрома стигао до мене мора да прође кроз цео град.
    Бајден нас кошта 500.000 евра
    Због Бајдена у Београду ће неколико сати бити затворен Аеродром, продавнице, таксисти ће остати без посла, специјалци и снајперисти биће на сваком углу, а неће радити ни продавнице
    Попов: Само због затварања Аеродрома, који ће бити оштећен за најмање 20 полетања и слетања, улица и продавница, имаћемо губитак од око 300.000 евра
    Павловић: Цех Бајденове посете биће огроман, али се надам да посета потпредседника САД Београду неће бити узалудна
    Ковачевић: На губитку ће бити ГСП, продавнице и киосци, таксисти... Сигурно је да ће они у среду изгубити неколико стотина хиљада евра

Грађани Србије изгубиће најмање пола милиона евра због једнодневне посете Џозефа Бајдена Београду.
    Економисти тврде да је прецизну цифру немогуће израчунати.
    Авион Џозефа Бајдена ће небом пратити МИГ-ови Војске Србије, због чега ће ваздушни простор над Србијом бити затворен. У том периоду, најмање два сата биће затворен и аеродром, неће бити полетања ни слетања, што ће, према незваничним проценама, касу аеродрома осиромашити за најмање 20 летова.
    Поред авиосаобраћаја, стаће и градски саобраћај, а због затворених улица штету ће трпети и таксисти, као и трговци који ће за то време такође морати да затворе своје радње. Паре из буџета покриће трошкове додатног полицијског обезбеђења, снајперисте и специјалце који ће бринути за Бајденову безбедност.
    У безбедносно припремање земље за долазак потпредседника САД урачунато је и заваривање шахтова, уклањање контејнера дуж одређених улица, али и паркираних аутомобила испред стамбених зграда, те трошкови смештаја америчког потпредседника.

Прескуп дан

Економиста Зоран Попов уверен је да је Бајденова посета прескупа за Србију.
    - Толике мере обезбеђења, заваривање шахтова и специјалце на крову могу захтевати само примитивни Американци. Живео сам тамо неко време, познати су ми њихови испади. Тај сусрет неће донети конкретну корист, он је питање престижа за наше политичаре, од чега ће грађани Србије имати само трошак и губитак. Само због затварања аеродрома, који ће бити оштећен за најмање 20 полетања и слетања, улица и продавница, имаћемо губитак од око 300.000 евра, не рачунајући трошкове његовог смештаја, обезбеђења, заваривања и одваривања шахтова - наводи Попов.
    Бивши директор Агенције за приватизацију, Бранко Павловић, страхује да ће цех Бајденове посете бити огроман.
    - Истина је да ће Србија за тај један дан потрошити више стотина хиљада евра, али међународни односи не могу да се гледају из угла тренутних трошкова. Не би ваљало да Бајден или неки други светски државници избегавају долазак у Србију. То би било најскупље за нас - сматра Павловић.

Енормни рачуни

Економиста Милан Ковачевић додаје да су трошкови ове посете енормни.
    - Рачунајући само керозин који ће трошити МИГ-ови, а који је изузетно скуп, затим губитке ГСП-а, продавница и киоска, ангажовање специјалаца и снајпериста, обуставу авио-превоза, јасно је да ћемо у среду изгубити неколико стотина хиљада евра, али за политичаре Бајденовог ранга, који су изложени великом ризику, неопходне су додатне мере безбедности - наводи Ковачевић.
    Члан Председништва СНС-а, Јоргованка Табаковић, каже да не може ни да претпостави колико ће грађане Србије коштати Бајденова посета, јер Влада вешто крије такве информације.
    - Ова посета нас кошта немерљиво - недопустиве снисходљивости и заборава неправде према српском народу и грађанима Србије, који се мере бројем погинулих 1999. и о чему сведоче рушевине у Београду и другим градовима - истакла је Јоргованка Табаковић.
    Економиста Александар Стевановић сматра да би Србија била на већем губитку да је Бајден заобишао Београд.
    - Ако ће Бајден помоћи сарадњи Србије и САД, онда никаква цена није превисока. Бајден не долази у Србију да се прошета већ се очекује нешто од те посете. Ако овде има паметних глава, искористиће ову посету и окренути је у нашу корист - поручује Стевановић.

http://www.pravda.rs/dogadjaji/9091/...ta-500000-evra

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Jel ti kupio poklon?S obzirom da će sutra sve prodavnice da pozatvaraju iz ‚‚bezbedonosnih razloga‚‚ beograđani nema da izlaze na ulicu ceo dan..tako da mu javiš da ti poklon kupi u Americi-jednu majicu na kojoj piše Iggy Pop.

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Jel ti kupio poklon?S obzirom da će sutra sve prodavnice da pozatvaraju iz ‚‚bezbedonosnih razloga‚‚ beograđani nema da izlaze na ulicu ceo dan..tako da mu javiš da ti poklon kupi u Americi-jednu majicu na kojoj piše Iggy Pop.
    Па и шта ће Београђани на улицама? Преко дана се кувају, увече им комарци пију крв. Па тај Бајден је пријатељ Београђана, сигурно ће то сутра и изјавити!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Danas je nekome divan dan....Srećan rođendan Dejane i sve najbolje!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Srecan rodjendan Deki!!! Sve najbolje!!!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    ХВАЛА СВИМА!

Баш сте ме обрадовали!

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Pa srecan ti rodus Dejane ..neka si nam ziv i zdrav i uvek aktivan...

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    SRECAN RODENDAN DEKI...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Здраво, медо, "кућо стара"

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...и....само за тебе

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ....наравно, Звончице

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Плантаже, Неди, Песмо ХВАЛА!

И ви мени живели дуго и здраво! Нажалост нисам могао да вас позовем на роштиљ. Једва са, успео сам у пола пет да изађем са посла и пређем на печење меса.

Бајдена нисам звао да га не изуједају комарци. Није ред да поквари мишљење о нама.

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies