Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 474 od 845 PrvaPrva ... 374424464470471472473474475476477478484524574 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 7,096 do 7,110 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Ajde da vidim i to čudo,već mi je dosta ovog... k'o da živim u tropima.
    Vidiš Dejo koje su prednosti življenja na višim spratovima zamisli da si u prizemlju sad bi kantom izbacivao vodu.
    Да али захваљујући киши и принудном купању у градском превозу ће мање да се "ћује", што би рекли Босанци.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Опет ради интернет, опет ради интернет....осушило се нешто Ћаос другари

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    Ja hocu sunceee,dobro i kupanje ali bice sta biti mora.

Očekuje se još jedna oluja

Gradska uprava apeluje na Beogradjane da, ukoliko su u mogućnosti, tokom večeri ostanu u svojim domovima jer se očekuje još jedna oluja.
    U saopštenju Uprave grada novodi se da su na terenu tokom popodneva bile angažovane ekipe na sanaciji posledica nevremena koje je zahvatilo glavni grad.

Prema podacima Uprave grada, posledice jakog nevremena praćenog grmljavinom, kišom i olujnim vetrom su devet iščupanih stabala, pri čemu nije bilo povredjenih niti je pričinjena veća materijalna šteta, a sva stabla biće uklonjena u naredna dva sata, navodi se u saopštneju.

Na terenu je tokom oluje angažovano 87 mobilnih ekipa, a ekipe komunalnih službi ostaće u stranju pripravnosti kako bi u najkraćem roku reagovale ukoliko se za tim ukaže potreba.

Tramvajske i trolejbuske linije jedno vreme bile su obustavljene jer su iz predostrožnosti isključene kontaktne mreže, ali već po prestanku padavina saobraćaj je počeo normalno da se odvija.

Najkritičnija mesta u gradu sa velikim količinama vode, kako je saopšteno, bili su Autokomanda, Hitna pomoć, Banjica, Mostarska petlja, Belvil i pojedini delovi Novog Beograda (ulice Milutina Milankovića, Dr Ivana Ribara, Omladinskih brigada, izmedju „Erport sitija” i TC „Idea”, kao i TC „Ušće”), a ekipe "Beogradskog vodovoda i kanalizacije” su na terenu i ispumpavaju vodu.

"Kišni front" bio je do sada nezapamćen jer je obuhvatao površinu od 12 puta 6 kilometara, zbog čega su problema sa strujom imali pojedini širi delovi Beograda, ali su ti problemi uglavnom rešeni, navodi se u saopštenju Uprave grada.

Nevreme nije poremetilo plan Univerzijade

Kiša i nevreme koje je tokom popodneva zahvatilo Beograd nisu značajnije poremetili plan takmičenja na Univerzijadi, saopštili su organizatori.

Takmičenja su održana po planu ili su izvršena minimalna odlaganja.

U upravnoj zgadi Univerzitetskog sela privremeno je ugašena električna energija, dok ostatak sela ima uredno snabdevanje strujom.

Život u selu se odvija bez problema i takmičari se spremaju za mečeve koji ih očekuju.

Poplavljen Etnografski muzej

"Eksponati iz nekoliko vitrina koji su bili izloženi u okviru stalne postavke Etnografskog muzeja nakvašeni su u poplavi koja se dogodila u tom muzeju tokom nevremena u Beogradu", izjavila je direktorka muzeja Vilma Niškanović.

Ona je rekla da je tokom nevremena koje je danas zahvatilo Beograd voda prodrla u zgradu Etnografskog muzeja, od šestog sprata do podruma.

"Pokupili smo vodu, koja je ostala samo u podrumu, u prostorijama Izdavačke kuće 'Čigoja', a zaposleni muzeja su evakuisani iz poplavljenog dela zgrade", rekla je ona.

Prema njenim rečima, zbirka u depou muzeja nije ugrožena, ali muzej će morati da bude zatvoren nekoliko dana dok se ne proceni stanje eksponata koji su bili izloženi u delu zgrade koji je poplavljen.

Niškanovićeva je istakla da je do poplave najverovatnije došlo zbog starih i trošnih prozora koji nisu mogli da spreče da voda prodre u zgradu.

Evakuisan šoping centar Ušće

U šoping centru Ušće, zbog jake kiše koja je posle podne zahvatila Beograd, pukla je cev za kišnicu, što je izazvalo izlivanje vode u butik "Salsa" u prizemlju, pa je zbog bezbednosti zaposlenih i kupaca centar zatvoren.

Radi bezbednosti kupaca i osoblja koje radi u Ušće Shopping Centru nadležno osoblje je odmah isključilo dovode struje i naredilo evakuaciju ljudi, saopšteno je iz centra Ušće.

"Inspekcije će odmah utvrditi šta je uzrokovalo pucanje ove cevi za kišnicu, a potom će se pristupiti otklanjanju kvarova", kaže se u saopštenju.

Kako je navedeno, šoping centar Ušće je zatvoren zbog bezbednost zaposlenih i kupaca.

http://www.smedia.rs/vesti/detalji.php?id=14895

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    može ovo...

Atačment 6330
    Sada tek ovo vidim, Zvončice Hvala, hvala

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Dobro Nedy,zar te ne boli dusa sto nas tako dugo ostavljas same? Mare je odleteo...odmara,a ti...?
    .....gde si nedy?
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Dobro Nedy,zar te ne boli dusa sto nas tako dugo ostavljas same? Mare je odleteo...odmara,a ti...?
    .....одлетео.....одмара?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Ћаос, песма Нешто ново?

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    .....одлетео.....одмара?
    Ostavili nas muski...ali neka znamo se mi zabaviti i same onako MUSKI

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ostavili nas muski...ali neka znamo se mi zabaviti i same onako muski
    .....па баш и.....

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    .....па баш и.....
    Kad se oni vrate nas nece biti tu...i mi cemo odleteti bas me zanima koliko ce onda biti posete foruma. Izvini DEJANE na tebe zaboravih, ti nas nisi izneverio.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    kad se oni vrate nas nece biti tu...i mi cemo odleteti bas me zanima koliko ce onda biti posete foruma. Izvini dejane na tebe zaboravih, ti nas nisi izneverio.
    аааа.....ма.....има посета.....неоверених

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Dobar dan forume!

Pošto je ovo pesmina omiljena boja, morala sam malo da pojačam da se bolje vidi!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Ostavili nas muski...ali neka znamo se mi zabaviti i same onako MUSKI
    A da su nas ostavili -jesu, ko g...o na promaji! Ali znamo mi piti pivu i bez njih ...samo sa njima je lepše!

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    .....gde si nedy?
    Da, nema mede već dugo

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    .....одлетео.....одмара?
    Jeste Plantaže, Mare je bio fer i uredno se odjavio i pozdravio pred put...

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies