Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 517 od 845 PrvaPrva ... 17417467507513514515516517518519520521527567617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 7,741 do 7,755 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la dzoker Pregled poruke
    Pa normalno da sam potrošila za more...
    Da, vreme je za kafansku pričicu

Jedan covek se odlucio zeniti. Dvoumio se izmedju tri slicne kandidatkinje. Tada pokloni svakoj po 5.000 $ i priceka da vidi sta ce
    one uciniti sa tim novcem.

Prva ode u salon za ulepsavanje. Uredila je kosu, telo, nasminkala se, doterala, kupila novu odeću i uredila vrlo lepo za tog coveka.
    Rekla mu je da je sve to ucinila da bi mu bila sto privlacnija jer ga jako voli.
    Covek je bio impresioniran.
    Druga zena je otisla u ducan kupiti coveku poklone. Kupila mu je stapove za golf, neke nove dodatke za kompjuter, skupu odecu. Dala mu
    je te poklone i rekla da je potrosila sve novce na njega jer ga jako voli.
    Ponovo je bio impresioniran.
    Treca zena je ulozila novce na berzi. Zaradila je nekoliko puta vise nego što je ulozila. Vratila mu je 5.000 $, a ostalo stavila na zajednicki
    racun. Rekla je da zeli ulagati u njihovu buducnost jer ga jako voli.
    Naravno, bio je impresioniran.
    Dugo je razmisljao o novcu, zenama, o tome sta su one ucinile sa novcem i tada je odlucio.
    Ozenio je onu koja je imala najvece sise.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke

Jedan covek se odlucio zeniti. Dvoumio se izmedju tri slicne kandidatkinje. Tada pokloni svakoj po 5.000 $ i priceka da vidi sta ce

Prva ode u salon za ulepsavanje. Uredila je kosu, telo, nasminkala se, doterala, kupila novu odeću i uredila vrlo lepo za tog coveka.
    Rekla mu je da je sve to ucinila da bi mu bila sto privlacnija jer ga jako voli.
    Druga zena je otisla u ducan kupiti coveku poklone. Kupila mu je stapove za golf, neke nove dodatke za kompjuter, skupu odecu. Dala mu
    Treca zena je ulozila novce na berzi. Zaradila je nekoliko puta vise nego što je ulozila. Vratila mu je 5.000 $, a ostalo stavila na zajednicki
    Dugo je razmisljao o novcu, zenama, o tome sta su one ucinile sa novcem i tada je odlucio.
    ...znam za ovo!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708

Sto je sigurno,sigurno

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    ala smo se ucutali !?

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...znam za ovo!
    А ову?

Pera i Djoka krenuli na skijanje. Vozili se nekoliko sati i uhvatila ih strašna oluja. Sklonili se na neku farmu i zamolili zgodnu gospodju koja im je otvorila vrata da kod nje prenoće. "Ma znam da je napolju grozno, ali nedavno sam ostala udovica pa bi ljudi mogi svašta pričati ako vam dopustim da prenoćite u kući," reče udovica. "Ne brinite," reče Pera, "mi ćemo prespavati u štali, a čim se vreme popravi, odlazimo!" Žena pristane i njih dvojica prespavaše u štali. Ujutro se vreme popravilo i oni krenuše na put. Ostatak vikenda proveli su uživajući u skijanju.

Oko devet meseci kasnije, Pera je iznenada dobio pismo od nekog advokata. Trebalo mu je neko vreme da shvati da se radi o advokatu one zgodne gospodje sa farme. Ode on kod Djoke, pa ga pita: "Čuj, sećas se one zgodne udovice kod koje smo prespavali kad nas je na skijanju uhvatila oluja?" "Da, sećam se," odgovori Djoka. "Jesi li ti možda usred noći ustao i posetio gospodju?" "Pa, jesam." reče Djoka zacrvenevši se jer ga je Pera provalio. "Moram priznati da jesam." "I, jesi li se možda predstavio mojim imenom umesto da joj kažeš svoje?" Djoka je prebledeo. "Da, jesam - sorry, stari. Zašto pitaš?"

"Nedavno je umrla i sve mi ostavila," kaže Pera.

(A mislili ste da će se drugačije završiti, zar ne?)

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ala smo se ucutali !?
    Ma, све нешто размишљам да ли да Марка пошаљем на вечеру код Звончице, она је гарант нешто скувала....или ми газдарица Кафане даје вољно, да ја припремим вечеру.

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    А ову?

Pera i Djoka krenuli na skijanje. Vozili se nekoliko sati i uhvatila ih strašna oluja. Sklonili se na neku farmu i zamolili zgodnu gospodju koja im je otvorila vrata da kod nje prenoće. "Ma znam da je napolju grozno, ali nedavno sam ostala udovica pa bi ljudi mogi svašta pričati ako vam dopustim da prenoćite u kući," reče udovica. "Ne brinite," reče Pera, "mi ćemo prespavati u štali, a čim se vreme popravi, odlazimo!" Žena pristane i njih dvojica prespavaše u štali. Ujutro se vreme popravilo i oni krenuše na put. Ostatak vikenda proveli su uživajući u skijanju.

Oko devet meseci kasnije, Pera je iznenada dobio pismo od nekog advokata. Trebalo mu je neko vreme da shvati da se radi o advokatu one zgodne gospodje sa farme. Ode on kod Djoke, pa ga pita: "Čuj, sećas se one zgodne udovice kod koje smo prespavali kad nas je na skijanju uhvatila oluja?" "Da, sećam se," odgovori Djoka. "Jesi li ti možda usred noći ustao i posetio gospodju?" "Pa, jesam." reče Djoka zacrvenevši se jer ga je Pera provalio. "Moram priznati da jesam." "I, jesi li se možda predstavio mojim imenom umesto da joj kažeš svoje?" Djoka je prebledeo. "Da, jesam - sorry, stari. Zašto pitaš?"

"Nedavno je umrla i sve mi ostavila," kaže Pera.

(A mislili ste da će se drugačije završiti, zar ne?)
    Aha!

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Ma, све нешто размишљам да ли да Марка пошаљем на вечеру код Звончице, она је гарант нешто скувала....или ми газдарица Кафане даје вољно, да ја припремим вечеру.
    ovo drugo ti je sigurnije..ona je umorna moramo je razumeti

Datum priključivanja
    Jan 2009
    Poruka
    1,550
    Posto je mnogo kasno...ja moram da..i mnogo hvala za prijatno provedenu noc...

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la nedy1067 Pregled poruke
    Laku noc..mirno spavaj

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Pa ako voli kuvani kukuruz onda ga pošalji, ovako.. mislim... šta da ti kažem!? možeš da dobiješ jedno sat -dva slobodno da spremiš nešto lepo i pošalješ po njemu

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Лаку ноћ, медо, дођи нам и сутра

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    pa ako voli kuvani kukuruz onda ga pošalji, ovako.. Mislim... šta da ti kažem!? Možeš da dobiješ jedno sat -dva slobodno da spremiš nešto lepo i pošalješ po njemu
    Кувани кукуруз је јео јуче....данас бих могла нешто конкретније....кокице, рецимо

Datum priključivanja
    Nov 2008
    Poruka
    5,019
    Hvala i tebi što si došao...laku noć i nadam se da se vidimo sutra

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ovo drugo ti je sigurnije..ona je umorna moramo je razumeti
    У праву си....повезујем се полако са кухињом

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies