Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 691 od 845 PrvaPrva ... 191591641681687688689690691692693694695701741791 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 10,351 do 10,365 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    ... da bice ritma u kukovima

...to je pravi duh...idemo Svabice....navijamo za tebe....

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ... nece!

...ih, bas si neka......nista baci onda neki film...kratki samo par minuta...ti na podijumu sa par antitalentovanih Svaba...
    ....caos...

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ... ahh, Plantaze, setila sam se ... pa u celoj Srbiji su sada slave ... sigurno si imala slavu:yes: ... Pa onda srecna ti slava bila Plantaze!
    ...to sa slavama ja nikad nisam razumela i zasto ima svako svoju slavu i odakle slave poticu ... znam da su moji Somborci drzali Sv. Nikolu, zanci i moja je to slava ali zasto bas ta a ne druga, pojma nemam ... hm ... zar nismo vec imali temu o tim svim slavama? ... moracu pregledati ali sada nemam vremena ...

... sad znam sta su инћуни! Sardine! Ajjj ... kakav pipav posao i sva ta sitna giljava creva dok se ne ociste ... a ima ih u konzervi odlicnih u ulju ili u prirodnom saftu sa travcicama i td ... Ponekad otvorim konzervu i obarim krompire = dobra kombinacija i uz to punu ciniju zelene salate a na moru ih je moj rodjak spremao - meditirao nad njima ... milovao ih sa rozmarinom i tako dobre nigde nisam jela samo kod njega! Naravno ovaj tvoj recept sa kaprima je vrlo interesantan ... mozda cu ga isprobati uskoro ...
    ... ali veceras ne radim nista vise nego idem u provod! Pa cu i ja malo ... bas sam raspolozena za jedan solo tanz na podijumu

Evo tebi jos za slavu dalmatinskih "fora sa mora" ... njam, njam ... kad se setim kako su bile fine sa belim hlebom i bevandom ... dodje mi da odem po njih
    Девојачка слава ми је Ђурђевдан, а по срцу, три деценије Свети Василије Велики....тек ово је бачки ручак обичан. Уживај вечерас

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    [media]http://www.youtube.com/watch?v=W8i9TE-BXag[/media]

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    ... a sta ako nisam ni jedno ?

Moram sutra da kontrolisem ... inace, ruze su stare vec oko 30 godina!!!

...ako si bas preterala...hm..nagrni (pokrij) ih zemljom da ih zstitis od izmrzavanja...ruze imaju tz.spavajuce pupoljke iz koih ce izbiti izdanci ali ih s ranoim prolecem otkrij tj.skloni zemlju, tako da ih oslobodis da normalno krene vegetacija...
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    добро јууутрооо
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Добро јутро!

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la pesma Pregled poruke
    ...ako si bas preterala...hm..nagrni (pokrij) ih zemljom da ih zstitis od izmrzavanja...ruze imaju tz.spavajuce pupoljke iz koih ce izbiti izdanci ali ih s ranoim prolecem otkrij tj.skloni zemlju, tako da ih oslobodis da normalno krene vegetacija...
    Hvala Pesma, tako cu i uraditi ... to sa zemljom sam tako i tako nameravala i jos odgore preko zemlje da pokrijem granjem od jelke ... hm ... ja sam u praksi amaterka ali pratim uvek u strucnim ilustrovanim sta treba da se radi ... ali, ko sto se vidi, u praksi izgleda drukcije ... komplikovanije

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...to je pravi duh...idemo Svabice....navijamo za tebe....

... Patak caknuo

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Dejan Pregled poruke
    Добро јутро!
    Dejan isto navratio u svoj forum ... broji pilice ... vreme je, vec te odavno nije bilo

Pozdrav

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...ih, bas si neka......nista baci onda neki film...kratki samo par minuta...ti na podijumu sa par antitalentovanih Svaba...
    ....caos...

... ok ... smislila sam nesto!

Datum priključivanja
    Nov 2001
    Poruka
    7,337
    Citat U originalu postavio/la jo Pregled poruke
    dejan isto navratio u svoj forum ... Broji pilice ... Vreme je, vec te odavno nije bilo

Pozdrav
    Ту сам ја стално, али не успевам да напишем ништа паметно па зато не пишем. Оно што бих могао да вам пишем је углавном за тему шта вас је данас изнервирало... Смршао сам седам кила у међувремену. Додуше добио сам 500 грама у задње време. Све се полако враћа у нормалу.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Uz DOBRO JUTRO, ranoranilačka, pecaroška kafica i kesten pire za Gazdu, da ga malo ugojimo
    Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Gde ste svi?
    Forum spava ili sede jos svi na slavama ...
    ... svi se sada najvise goje, samo Dejan izmrsavio ... izgleda neki stres ga spopao

Udri brigu na veselje, Dejane

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Gde ste svi?
    Forum spava ili sede jos svi na slavama ...
    ... svi se sada najvise goje, samo Dejan izmrsavio ... izgleda neki stres ga spopao

Udri brigu na veselje, Dejane
    JO samo da te pozdravim...imam malo vremena...imacu goste za koji sat...pripremam veceru...uh...tri dana sam u frci....
    masta je vaznija od znanja

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies