Aliexpress WW   Banggood WW
Strana 698 od 845 PrvaPrva ... 198598648688694695696697698699700701702708748798 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 10,456 do 10,470 od ukupno 12669

Tema: Кафаница

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Haaj narode, gde ste!?
    Nema rucka ?
    Nema programa za danas?

Prikačene slike Prikačene slike

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...pa kad vec nema zena da naprave rucak...evo ja cu ...al` svi da jedete...nema hocu necu, to pre svega, vazi za tebe Svabice...i evo jedan od bisera srpske kuhinje SKEMBICI U SAFTU...
    skembici.jpg

Datum priključivanja
    Feb 2009
    Poruka
    1,708
    Citat U originalu postavio/la Mare Pregled poruke
    ...pa kad vec nema zena da naprave rucak...evo ja cu ...al` svi da jedete...nema hocu necu, to pre svega, vazi za tebe Svabice...i evo jedan od bisera srpske kuhinje SKEMBICI U SAFTU...
    skembici.jpg
    Da li je spremanje rucka( hrane) iskljucivo rezervisano za zene..?

A, neka si i ti jednom skuvao nesto u kafancetu...pa bili to i skembici...izvini ali ne nikako puno holesterola...

P.S.
    Kuvas ti u kafancetu dosta toga... ali prvi put nesto konkretno
    masta je vaznija od znanja

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    skembici.jpg
    Вау...хвала на идеји. Ноћас кувам пихтије, а шкембиће ових дана. Сервирај још и поховане, љуби те Плантаже.

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Мезе за вечерас

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    skembici.jpg
    ... jel to kravlji stomak? Tripice kako Dalmatinci kazu ... paaa ok. nemam nista protiv kasikicu - dve, nije bas moje omiljeno jelo ali mozda bih pojela i kasikicu vise da si ti kuvao i slikao u tvoj lonac ... a ja pozurila da vidim sta je Patak kuvao a ono slika iz neta ... ipak za pocetak ...

Poslednji put uređena JO : 15-12-2009 u 00:11

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Мезе за вечерас
    Eto Patak, vidi kako Plantaze sopstveno prikazuje ...
    ... to je tvoj tanjir Plantaze, prepoznala sam ga!

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...au, bre devojke, nikako da vam covek ugodi......evo racunajte da sam ih ja pojeo......pazi ovamo, nisam ih ja spremio, nisu pohovani i puni su holesterola...al su ukusni nemate pojma...ostavicu malo tebi Plantaze za iskazani entuzijazam, al sad jos i da ih pohujem...pa mislim, stvaarno...

Datum priključivanja
    Feb 2006
    Poruka
    3,603
    ...a ako me naljutite, jednom cu stvarno sam nesto da spremim...a onda ocekujem Pesmu i JO za stolom...pa onda`za njih, pune tanjire, kao nagradu sto su me ohrabrivale....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...au, bre devojke, nikako da vam covek ugodi......evo racunajte da sam ih ja pojeo......pazi ovamo, nisam ih ja spremio, nisu pohovani i puni su holesterola...al su ukusni nemate pojma...ostavicu malo tebi Plantaze za iskazani entuzijazam, al sad jos i da ih pohujem...pa mislim, stvaarno...
    добро, добро....ја ћу....нисам их поховала више од три године. Време је да Марко дегустира још једно омиљено јело....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    ...a ako me naljutite, jednom cu stvarno sam nesto da spremim...a onda ocekujem Pesmu i JO za stolom...pa onda`za njih, pune tanjire, kao nagradu sto su me ohrabrivale....
    аааа....ручак само за одабране

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Citat U originalu postavio/la JO Pregled poruke
    Eto Patak, vidi kako Plantaze sopstveno prikazuje ...
    ... to je tvoj tanjir Plantaze, prepoznala sam ga!

Сада јутарња кафица на том тањирићу. ДОБРО ЈУУТРООО

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Добро, добро....Охладила се кафа, снег, успавали сте се. Ево, још једна, врућа....

Datum priključivanja
    Sep 2007
    Poruka
    10,812
    Evo, dobićeš recept

Sastojci

* 1 kg škembeta
    * 3 jajeta
    * 2 šargarepe
    * 1 koren peršuna
    * 1 šolja prezli
    * 1 šolja brašna
    * so, biber
    * ulje

Način pripreme

Škembe očistiti i staviti da se kuva sa šargarepom i peršunom. Vodu posoliti i pobiberiti, pa kuvati dok škembe potpuno ne omekša. Kada omekša, izvaditi ga iz vode i iseći na parčad srednje veličine. Svako parče škembeta uvaljati najpre u brašno, zatim u umućena jaja i prezle i pržiti dok ne porumeni sa obe strane.

Datum priključivanja
    Oct 2008
    Poruka
    4,591
    Citat U originalu postavio/la plantaže Pregled poruke
    Evo, dobićeš recept

Sastojci

* 1 kg škembeta
    * 3 jajeta
    * 2 šargarepe
    * 1 koren peršuna
    * 1 šolja prezli
    * 1 šolja brašna
    * so, biber
    * ulje

Način pripreme

Škembe očistiti i staviti da se kuva sa šargarepom i peršunom. Vodu posoliti i pobiberiti, pa kuvati dok škembe potpuno ne omekša. Kada omekša, izvaditi ga iz vode i iseći na parčad srednje veličine. Svako parče škembeta uvaljati najpre u brašno, zatim u umućena jaja i prezle i pržiti dok ne porumeni sa obe strane.
    ... eee za ovo stvarno jos nisam cula!
    ... pa tu se moze i dalje eksperimentirati ... naprimer, skemba punjena sa kuvanom sunkom i sirom, pa pohovano ... Na parce skembe polozis tanku hrisku sira, na sir sunku, na sunku malo senfa, od gore jos jednu parce skembe ... sve na ivici cackalicama pricvrstis, pohujes i ...gotovo ... halas

Pravila ostavljanja poruka

• Ne možete postaviti novu temu
  • You may post replies